Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Zdravim. Moje meno je Adam. Studujem na SPSE v Piestanoch. Na serveru hravam pod nickom EoL+. Steam_id STEAM_0:0:31323193 hovori za svoje, mam par rokov Counter-striku odohranych ci uz na steame alebo nie. Jailbreak mod hram od jun-a 2011. Tak isto oblubujem aj HnS, ci bhop alebo longjump servery. Kedze na kreedz uz nemam moc cas tak teraz relaxujem pri Jailbreaku. Rad hravam gather, takze ak by dakto chcel hocikedy môzeme zahrat. Teamspeak je u mna podmienkou. Mam 16 rokov a medzi moje konicky patri hlavne scooter-tuning. Zucastnujem sa vsetkych ceskoslovenskych zrazov. Adminom by som sa chcel stat z dôvodu nizkeho poctu aktivnych a najme kvalitnych adminov na tychto serveroch a nastolit poriadok a klud, ktory ma panovat na kvalitnom Jailbreak-u.
    Na serveru hravam vetsinou v rannych hodinach alebo navecer, kedze ako som uz spominal chodim do skoly a dochadzam dost daleko a treba sa aj ucit. Od juna som nedostal ziadny ban a okrem jedneho vcerajsieho multi FK, ked som si nevsimol odpoved a dal 3 FK a nasledne som sa ospravedlnil a dal hromadne..Po pôsobení na jednom nemenovanom portali (postnem cez SZ ak bude dakto chciet) som sa dost priucil s AMX a teraz nemam problem. Tak isto som bol dlhsiu dobu admin na rôznych HNS serveroch. Pozna ma cely admin team ci uz v dobrom ci v zlom.
    S pozdravem..
    Naposledy upraveno EoL; 28-10-11 v 19:12.


  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Cakal som reakcie na tu vetu ale riesit nieco cez staznost na konkretneho admina je ako hrach na stenu hadzat.. tymto nenarazam na ziadnych adminov z Kotelny..


  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Eol...pozám ťa dlho pohode hráč..ANO

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Další žádost typu: admini,
    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    stojíte upřímně za hovno a to víš proč?
    Ten steam nehovori vůbec za nic. :)) Dneska koupíš low id steam bez problemu a o tvojí kvalitě to neřekne vůbec nic.
    PS: Používej konzoli a MFK za otázky nepadne.
    Naposledy upraveno AnnoyingGreg; 28-10-11 v 19:47.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Chvilkama Jses v pohode, chvilkama zas neumis uznat FK. Poprve sem te videl hrat na kotelne pred mesicem, neviem jestli si tu hral driv. Ak nie tak je to kratka doba.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    ok tak prefotim ti zmluvu z progamingshopu + meno eol3000...
    P.S: pouzil sem konzoli
    pre virusa:
    Cas hrania sa da pozriet i podla kupeneho VIP, ci cez stats... + na Kotelne nehram poprvy krat.. Hral som tu davnejsie, cca pred rokom ale zmyzol mi account na fore tak som musel zalozit novy..
    a co sa tyka adminov tak uz to nieje ako byvalo, ked bol pernamentne na serveru admin.. teraz sa tam aj 2-3 mapy naukaze a potom vznikaju konflikty medzi mnou a admins ked im spamujem steam ked hraju mix ...
    Naposledy upraveno EoL; 28-10-11 v 19:41.


  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    jezis, neeee

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele bot
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    46

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Já jsem tě viděl hrát na Kotelně často,ale občas v pohodě a občas neumí přiznat takže ne

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Citovat Původně založeno bot Zobrazit příspěvky
    Já jsem tě viděl hrát na Kotelně často,ale občas v pohodě a občas neumí přiznat takže ne
    Je mi líto EoLe, tady kolega pan bot ti to řekl jasně. NE

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    beru to ale mna by zaujimalo ze CO SI NEVIEM PRIZNAT? Ja zato nemozem ze ked poviem ZAKAZUJEM SKAKAT a ti co su na lavicke dostanu kill tak to uz nieje moja chyba...


  11. #11

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Booooooom, HEAD SHOT!

    Tohle je skoro stejnej joke jako Larodarova sudapply w2

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.



    narwhals, narwhals!

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Citovat Původně založeno EoL Zobrazit příspěvky
    beru to ale mna by zaujimalo ze CO SI NEVIEM PRIZNAT? Ja zato nemozem ze ked poviem ZAKAZUJEM SKAKAT a ti co su na lavicke dostanu kill tak to uz nieje moja chyba...
    Ináč na lavičku sa da vyjsť aj begripom takze niekedy to FK byt môže a môj názor je že nevnimas ked si ct čo píšu T a niekedy to vie dost nastvat hlavne pri tých FK . Takze za mna NIE

  14. #14
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    "zakazujem skakat, begripovat, cupiet, kopat, boxovat"
    vzdy davam tieto zakazy.. :D Kto by vnimal chat ked sa tam na 99% pise text FK ? ... :D


  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.

    Řekni mi jak podle mého steam_id STEAM_0:1:5939998 zjistíš jak dlouho hraju CSko? Zajímá mě to podle toho IDčka. To že jsem členem od roku 2004 mi neříkej, to vím :D
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •