Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 84

Téma: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    de_dust2 a de_dust2_2006 sou v podstatě stejný mapy, radši ať se hraje dust2 a místo 2006 by byla dobrá de_dust4ever. Taky nevim, na co tam psát případnej widlakof, ta mapa na Furienu už není a na turnaj to je dost zkurvená mapa stejně jako italy. Asi by bylo dobrý to nějak rozdělit mezi dust2, dust4ever, dust a aztec, jiný mapy si stejně nikdo nebude volit. Prostě skupinový zápasy A na jedný mapce, skuponový zápasy B na druhý mapce, semi finále na třetí mapce a o 3. místo a finále na čtvrtý mapce. Teda pokud si to představuješ jako já - 1. 2 ze skupin postoupí, 1. z A bude v semi s 2. z B a naopak.
    A kdy se rozlosujou skupiny? Sice to píšu docela brzo, ale chtěl bych v tom mít pořádek.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Citovat Původně založeno TrinkyFree Zobrazit příspěvky
    ... Já musim překopat team....
    Tučnák nejde - (19)player
    Nejde ani Sheggy a Ado
    Takže někoho zkusim sehnat, pak hodim steam ID :D
    Dobře dej mi pak vědět,dneska jedu pryč takže až přijedu dodělám to :)

  3. #33
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Citovat Původně založeno Capik :3 Zobrazit příspěvky
    de_dust2 a de_dust2_2006 sou v podstatě stejný mapy, radši ať se hraje dust2 a místo 2006 by byla dobrá de_dust4ever. Taky nevim, na co tam psát případnej widlakof, ta mapa na Furienu už není a na turnaj to je dost zkurvená mapa stejně jako italy. Asi by bylo dobrý to nějak rozdělit mezi dust2, dust4ever, dust a aztec, jiný mapy si stejně nikdo nebude volit. Prostě skupinový zápasy A na jedný mapce, skuponový zápasy B na druhý mapce, semi finále na třetí mapce a o 3. místo a finále na čtvrtý mapce. Teda pokud si to představuješ jako já - 1. 2 ze skupin postoupí, 1. z A bude v semi s 2. z B a naopak.
    A kdy se rozlosujou skupiny? Sice to píšu docela brzo, ale chtěl bych v tom mít pořádek.
    Až přijedu z Táboru tak napíšu vracim se buď 26.7 nebo 27.7,takže neboj

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Liberec, Furien
    Příspěvky
    34

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Suit, Mam konečně toho člena co mi chybý ... : ~!Toxic!~ VALVE_0:0:766095330 83.240.43.34 takže, až přijedeš tak smaž tučňáka sheggyho a Ado
    Díky :)

  5. #35
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Takže, teď jsem se dozvěděl, že kapitán teamu "Zupanci" byl zabanovan za Trawku. Takže, máte 2 možnosti, buď si určíte nového kapitána, nebo budete vyloučeni.

    Ban

  6. #36

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Citovat Původně založeno Capik :3 Zobrazit příspěvky
    de_dust2 a de_dust2_2006 sou v podstatě stejný mapy, radši ať se hraje dust2 a místo 2006 by byla dobrá de_dust4ever. Taky nevim, na co tam psát případnej widlakof, ta mapa na Furienu už není a na turnaj to je dost zkurvená mapa stejně jako italy. Asi by bylo dobrý to nějak rozdělit mezi dust2, dust4ever, dust a aztec, jiný mapy si stejně nikdo nebude volit. Prostě skupinový zápasy A na jedný mapce, skuponový zápasy B na druhý mapce, semi finále na třetí mapce a o 3. místo a finále na čtvrtý mapce. Teda pokud si to představuješ jako já - 1. 2 ze skupin postoupí, 1. z A bude v semi s 2. z B a naopak.
    A kdy se rozlosujou skupiny? Sice to píšu docela brzo, ale chtěl bych v tom mít pořádek.
    http://csko.cz/statsx2/hlstats.php?m...ps&game=furien

    V uvahu z hranosti map pripadaju podla mna
    dust2, dust, italy, dust4ever, dust_castle, aztec (resp. namiesto d2 dat 2006)

  7. #37

    Re: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Kdy je teda presne datum turnaje ? Neni mozny, aby turnaj v 8 teamech se hralo na 2 dny..

  8. #38

    Re: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Encyklopedia hubarstva VALVE_0:0:1355339424 aka ^StraffeRs|~>D!rty:P
    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=113693
    Naposledy upraveno Dexter.Morgan; 15-07-14 v 15:49.

  9. #39
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Hele datum řeší pořadatel, kdyžtak si to s ním nějak domluv, ale on je prej někde na kidtáboře,takže tak. Koukám že nám tu nějak lidi v teamech začínaj zapínat, takže bych se ani nedivil, kdyby zbytek zapl na turnaji. Dík za upozornění Dextre, údajně prej maj ještě 2 náhradníky, takže by to pro jejich team neměl být problém.

  10. #40

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Nemalo by sa spraviť tak, ať se už nemužu meniť ani pridávať dalši hráči ? Napr. Nekdo bude zapinať, leader teamu furt bude pisať že to chce vimeniť. Nech sa to tak da, aby sa už nič neprepisovalo v teamoch.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  11. #41

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Citovat Původně založeno :Del!k.: :P vole Zobrazit příspěvky
    Nemalo by sa spraviť tak, ať se už nemužu meniť ani pridávať dalši hráči ? Napr. Nekdo bude zapinať, leader teamu furt bude pisať že to chce vimeniť. Nech sa to tak da, aby sa už nič neprepisovalo v teamoch.
    Dobre vies, ze aj nas team sa este moze zmenit :P
    Co ked mi napriklad pridu na to moje SH?

  12. #42

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Citovat Původně založeno ViRPo Zobrazit příspěvky
    Dobre vies, ze aj nas team sa este moze zmenit :P
    Co ked mi napriklad pridu na to moje SH?
    Keby len To SH :D
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Celej ten jejich klan "Straffers" je pošahanej, všichni encyklopedisti. Potřebovali by porvěření pořádný ty jejich zápasy, pokud do tý doby nebudou všichni vybanovaný, což je pravděpodobný dost, pokud se objeví na serveru.
    E.: Mám screen ze Skype, kde jejich rádoby kámoš (Pitter, http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=113676) píše, že Direct (Strapo, Encyklopedia zivocistva) a Pa3cek (Taky nějaká encyklopedie) maj to stejný jako on (AB, unban hack), jen mi to sem nejde postnout..
    Naposledy upraveno CMBR; 16-07-14 v 13:55.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  14. #44

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    Citovat Původně založeno Capik :3 Zobrazit příspěvky
    Celej ten jejich klan "Straffers" je pošahanej, všichni encyklopedisti. Potřebovali by porvěření pořádný ty jejich zápasy, pokud do tý doby nebudou všichni vybanovaný, což je pravděpodobný dost, pokud se objeví na serveru.
    E.: Mám screen ze Skype, kde jejich rádoby kámoš (Pitter, http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=113676) píše, že Direct (Strapo, Encyklopedia zivocistva) a Pa3cek (Taky nějaká encyklopedie) maj to stejný jako on (AB, unban hack), jen mi to sem nejde postnout..
    Direct sa tam určite neobjavi - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=108582
    pak je tu Encyklopedia hubarstva VALVE_0:0:1355339424 aka ^StraffeRs|~>D!rty:P
    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=113693
    Ak by tam prišli,tak suit nebo eust im daju hned permu.
    A v zápasoch tam určite bude niekto točiť. Ak nikto tak mužu tam ijsť aj ja .
    Naposledy upraveno Del!k98; 16-07-14 v 14:26.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  15. #45

    Odpověď: Furien turnaj 28.7. - 30.7. - Pravidla

    nevim ktery kar vymyslel nazev unban hack, kdyz zadny ub nedostanou. proste si zmeni valve id a hrajou dal, ale to jim zachvilku skonci.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •