Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

  1. #1

    Smile Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Zdravím všechny Kotelňáky!
    Rád bych požádal o práva na serveru DD2 only 2, kde hraji poměrně často a vlastně je jeden z mála serverů na kotelně, na kterém hraji.
    Donedávna jsem byl "nonsteamer" jako spousta dalších lidí a steam jsem si zakoupil hlavně z jednoho hlavního důvodu a ten je, že bych rád zbavil tento server veškeré havěti používající externí programy za účelem si hru užít a ostatním ji zkazit.

    Jmenuji se Adam, je mi 20 let a bydlím v Ústí nad Labem. Na konci května jsem úspěšně odmaturoval z oboru Informační technologie a teď si užívám prodloužených prázdnin. Hru Counter Strike hraji již několik let, hrával jsem jí dost stylem "no-life" na začátku prváku a pak jsem si dal pauzu. Teď jsem se cca před rokem vrátil a řekl jsem si, že ji vyzkouším ještě jednou, takže jsem si dal nick "Kureci Pho :3" pro srandu, ale ten nick se mi postupně začal líbit a teď ho používám :-)

    Ohledně mého "Cheat-huntingu" na serveru mohu říct to, že jsem dost často hlásil lidi, který se mi nezdáli a musím použít trochu klišé, že mám 100% úspěšnost.
    Na fórko jsem moc nepřispíval, jelikož jsem hrál 4fun a když už jsem nějakého cheatera potkal a spectil, tak jsem jednoduše napsal adminovi skrze "!".

    Na závěr bych chtěl říci, že CSko hraju už pár let a hru umím, takže dokážu poznat zda někdo má WH nebo nemá (Ikdyž se najdou individua kterří to dokážou dobře skrývat). Nehledím jen na to, jestli ten určitý hráč ví, zda je někdo za rohem nebo ne (Může lokaci toho hráče za rohem znát z minulého kola atp.), ale hledím také na jeho styl hraní, protože co si budeme povídat, styl hraní veterána a amatéra je DOST odlišný.

    Byl bych tedy rád, kdybych dostal tu možnost adminovat na Vašem serveru a pokud jste ten sloh dočetli až jsem, tak jsem Vám vděčný ;)

    Mé SID : STEAM_0:1:84530219
    SteamCommunity : http://steamcommunity.com/profiles/76561198129326167/
    SteamReputation : http://steamrep.com/profiles/76561198129326167
    HLSTATS : http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...player=2629937

    Děkuji Bee za inspiraci jak napsat žádost

    "mam kodi heky volhek a ajmbot"

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    dnes kupeny steam? kvoli pravam?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    dnes kupeny steam? kvoli pravam?
    Jak to říci..
    Ne, čistě kvůli právům to není.
    Je to kvůli tomu, že jsem byl prostě chudý student a kuřák a nechtělo se mi investovat do hry. Teď když byly slevy na steamu tak jsem se rozhodl si steam koupit.
    Samozřejmě dlouho jsem chtěl být adminem na tomto serveru, jen mi bohužel chyběl ten steam, takže jsem "nakročil" kupředu.

    "mam kodi heky volhek a ajmbot"

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,481

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    E : jebat, že já vůbec někam něco píšu, eště ti napišu neber to zle a ty to hned musíš otočit vůči mně a brát to jako flejm a hate +1
    Naposledy upraveno Toy; 30-06-14 v 18:42.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    hraca tiez stretavam dost casto na servery a pokial mi pamet neklame obcas zajdes aj na classic :) spravanie ma v pohode a co sa tyka tych hlaseni, pametam si ze si davnejsie nieco hlasil, tak isto ani pro ani proti :)

  6. #6
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Ingame si vzpominam, ze hrajes dobre. Hlaseni pres "!" si taktez nevybavuju zadne. Tvoji historii si ted projit nemuzu.
    I ty pocitej s tim, ze zadosti ted zustavaji otevrene dele. Zatim nahlasuj na foru, at si taky okoukneme tvoje kameramanske schopnosti :-) nebo si alespon zapisuj, koho jsi hlasil pres "!"

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Steam ID je hlavne kvôli tej histórií. Aby sa dalo zistiť niečo o danom uchádzačovi.

    Poprosím adminov, aby nekomentovali posty druhých adminov, zrejme na danú otázku majú dôvod, aj keď môže tá otázka vyzerať stupidne. Dik.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Ze serveru tě znám už dlouho, aktivitu tam máš slušnou. Jsi bezproblémový hráč, což je v dnešní době +.. Ale máš nižší aktivitu v hlášení, i co se týče na forku. Zkus někoho nahlásit, ať každý pozná tvé pozorovatelské schopnosti a myslím, že to bude ok. Za mě máš prozatím menší PRO
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Dobře. Zatím díky všem za reakce, budu se snažit :-)

    "mam kodi heky volhek a ajmbot"

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Ahoj, žiadosť vypadá slušne napísaná, vek máš vypadá že aj rozum. Chatlog v pohode. Lenže ani ja osobne som nevidel že niečo hlásiš máme tu jedného záujemcu ktorý je na tom asi tak isto ako ty lenže má jedno plus a to že hlási cheaterov. Takže ako povedali ostatný nahlás cheaterov, ukáž nám že ich vieš rozoznať a potom sa ďalej uvidí. Zatiaľ sa vyjadriť nemôžem keďže sa musíš najskôr overiť ;)

  11. #11
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Od podání žádosti na fóru 3 hlášení, z toho 2 clear.
    Ještě bych počkal, minimálně povinný půlrok pro podání další žádosti, PROTI

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,481

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Nebudu ho bránit, ale chtělo by to trošku objektivity, nemyslíš ?

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-o-prava/page2

    Tady ti "faily" u steam hráčů nevadí . . ale za to tady mu to dáš sežrat jako blázen ? tihle 2 steamáci taky nebyli zrovna Player a Player (1)

    Mně hlasil tento týden na steam a all banned ( počty banů netuším už) . . Jen se mi nelíbí to, že se jeho aktivita v posledních dnech přesunula spíš na Kidbrejk

    E : Pardon, pane dokonalý. Jakou špínu ? co to meleš bože zase ? :D
    Naposledy upraveno Toy; 12-07-14 v 11:27.

  13. #13
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=83800 tenhle byl sice původně uzavřen clear, ale vidíš sám.
    U piráta vím jakým způsobem hlásí a chodí se radit u hráčů jejichž hra se mu nezdá a protože s nim tyhle zkušenosti mám můžu si dovolit dát mu vědomě pro.
    Tady se bavíme o 2/3 fail nahlášených steamerech. Ne o 1/64 uzavřeném jako clear, jehož hra už i některým adminům přišla podezřelá: http://csko.cz/forum/showthread.php?...3A0%3A43314924
    A Jirko ty už si prosímtě začni ověřovat detaily nebo se ptát přes PM než začneš i příště kydat špínu v žádostech, není to poprvé a je to dost špatný styl...

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    Za posledný mesiac len jedno pripojenie. Nehlásiš. Takže som PROTI

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na serveru DD2 only 2

    dust2 only 2 28-09-2014 12:52:04

    Aktivita upadla na bod mrazu a aj z tých pár nahlásených sú clear, takže zatiaľ nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •