Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Volumeho stížnost na Jerryho

  1. #1

    Volumeho stížnost na Jerryho

    Požádal mě, ať to sem hodím, tak i činím

    Ahoj, chtěl bych si ztěžovat na admina 3k a Jerry.
    Byly vzpoury, ten co hrál místo mě (hráč Deal), chtěl dát mód, přestřelka nešla tak tam střihnu schovku. Nevím co Jerrymu vadilo, ale asi neunesl že si ho při schovce někdo fragnul nebo já nevim, zkrátka dal o mně anketu. Volume dal schovku a je to ? – Sráč, takhle vypadal výsledek ankety, co bylo vše za možnosti jsem neviděl, ale bylo mezi nimi i mé jméno a příjmení. Nepotřebuju aby někdo ve hře zveřejňoval mé jméno, to tam rovnou může napsat i mou adresu, ne ? Jelikož nemám přímý důkaz že to byl Jerry, ptal jsem se jednoho nejmenovaného hráče na steamu jestli o mně Jerry dával anketu, odpověď byla že dával, to je dle mého dostatečný důkaz. Dále mám i konverzaci ze steamu kdyby někdo nevěřil. Čekal jsem od něj aspoň nějakou řádnou omluvu, ne jen letmo co mi napsal, když se neumí ani pořádně omluvit nebudu se s ním dál zabývat. Doufám že se to nějak vyřeší nebo mu aspoň nějak domluvíte aby se přestal chovat jako egoistickej trotl.

    Odkazy na stažení obrázku zde

    Volume

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Volumeho stížnost na Jerryho

    Citovat Původně založeno Smooke Zobrazit příspěvky
    Požádal mě, ať to sem hodím, tak i činím

    Ahoj, chtěl bych si ztěžovat na admina 3k a Jerry.
    Byly vzpoury, ten co hrál místo mě (hráč Deal), chtěl dát mód, přestřelka nešla tak tam střihnu schovku. Nevím co Jerrymu vadilo, ale asi neunesl že si ho při schovce někdo fragnul nebo já nevim, zkrátka dal o mně anketu. Volume dal schovku a je to ? – Sráč, takhle vypadal výsledek ankety, co bylo vše za možnosti jsem neviděl, ale bylo mezi nimi i mé jméno a příjmení. Nepotřebuju aby někdo ve hře zveřejňoval mé jméno, to tam rovnou může napsat i mou adresu, ne ? Jelikož nemám přímý důkaz že to byl Jerry, ptal jsem se jednoho nejmenovaného hráče na steamu jestli o mně Jerry dával anketu, odpověď byla že dával, to je dle mého dostatečný důkaz. Dále mám i konverzaci ze steamu kdyby někdo nevěřil. Čekal jsem od něj aspoň nějakou řádnou omluvu, ne jen letmo co mi napsal, když se neumí ani pořádně omluvit nebudu se s ním dál zabývat. Doufám že se to nějak vyřeší nebo mu aspoň nějak domluvíte aby se přestal chovat jako egoistickej trotl.

    Odkazy na stažení obrázku zde

    Volume
    Nebudeš se tím zabývat, a dáváš sem stížnost?

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    Sorry ze sem pisem, netyka sa ma to ale zaujima ma.. ze preco to VOlumeho tak trapi? aj tak vsetci na JB vedia ako sa vola.. a ta anketa.. je to fun mod.. vzdy sa davala a aj davat bude anketa kde niekoho urazas a ini sa na tom smeju.. Musis si vediet spravit srandu aj zo seba:) o tom je zivot

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    škoda že jsem si neodfotil včerejší steam chat, víckrát si použíl urážek ty než já.. ale to už je mimo soutěž ..
    nikdy bych nevěřil že někdy někoho urazí taková kokokokonina a to kdo hraje na tvojem SID a tvojem nicku je mě po 346546x jedno !
    takže když nezvládáš CT a co 2 kolo si zav1nil vzpouru a pak dáš schovku za total overu, kde všichni měli od CT tvrdé kecy jak si užívaj fragu, tak si nediv hodnej nebudu..
    jinak to že má Volume permu všude na forku za svoji retardacii asi řešit cenu nemá :O napsal jsem mu dokonce že mě mrzí jestli jsem se dotkl jeho citečků, ale at si tu stížnost podá že budu rád ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  5. #5

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    V jednom s jerrym souhlasím. To, že zavinil vzpouru a pak dal schovku a ještě měl frajerské kecy... tohle bych mlátil kamenem od rána do večera. Ale s tou anketou to Jerry fakt posral ;).

    E: ale zase, nebyl jsem tam, nemohu posoudit.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    Nenapsal jsem že on měl frajerské kecy během schovky, jen jsem napsal že ctčka s jeho inteligencí se v tom děsně vyžívali ..
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 06-07-14 v 14:20.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    Pokud je vzpoura, tak by Simon neměl dávat žádný mod, protože tím tak zabraňuje vzpouře. Navíc díky tomu taky spousta CT a T umře, tak si ten mod ani neužijí. Je to naprostý fail Simona a pokud si neumí udržet kolo, tak at ani nechodí k CT.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  9. #9

    Re: Volumeho stížnost na Jerryho

    Od Volumeho:

    Admin může nazvat hráče sráčem, bez postihu a ještě se mi vymsějete, dnes Deal z mého steamu nazval admina kokotem, nevim v jaké souvislosti .. a hned přilítnul ban. Tak se ptám, admin může nadávat hračům do sráčů ? Nemůže, žádám minimálně nějaké pokárání, pohrození nebo cokoliv v tomto smyslu.


    Pro hráče i adminy mají platit stejná pravidla, tak ať se dodržují když už tu jsou !

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    hmmm

    KOKOT vs SRAC

    Co je horsi ? tot otazka.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    Jerry měl vždy imunitu když někomu nadaval. Takže to nema smysl řešit.
    Akafuka funde luka

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    Tie ankety treba hlavne brat so srandou:) kolko krat dava aj na mna Admin debiliny a co.. pousmejem sa (Ano tymto ta zdravim Jolo ty bukvica) nechapem preco to riesis tak moc.. a to ze nazves niekoho kokotom je myslim horsie ako srac.. srac = bojko

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    Nevím, jestli zrovna ty Ridiku jseš ten pravej k posuzování toho, jak se má hráč vyjadřovat a za co má bejt banovanej . . jen tak namátkou, že http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=112690

    Ale abych nebyl uplně OT . . včera jsem taky zavítal na kidbrejk a to co tam předváděl hráč na Volumeho steamu mi stačilo. . bejt tam JB admin, tak máš zákaz jistej.

    To byla only frag show, Volumeho bych neřešil, sám pujčuje steamy a pak hráči na jeho steamu dělaj bugr na serveru. Pak jednou něco udělá a jen kolem sebe kope jako malý děcko, kterýmu vezmeš hračku.

    Pravidla platí jak pro hráče, tak pro adminy. Dodej důkaz toho, že admin nádává nebo porušuje pravidla serveru a bude se to řešit.

    Jak by řekl Swagrid . . Bez dema (screenu , výpisu z chatlogu) ani chleba.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    toy neser se do mojich banu.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  15. #15

    Odpověď: Volumeho stížnost na Jerryho

    Jako sice ho tady většina lidí zná z fórka, ale nejspíš hráči na serveru účet na fóru ani nemají, což znamená, že to přijmení je trochu přepísklé, ale jinak jak psal Keyo, je to fun mod, a berete to moc vážně, každý si občas udělá z někoho srandu, ať už mu to je, nebo není příjemné. Jo a nechápu, proč zrovna půjčuješ ostatním TVŮJ steam...

    Jak by řekl Swagrid . . Bez dema (screenu , výpisu z chatlogu) ani chleba.
    Pobavilo :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •