Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Návrh na mód: 1 shot - 1 kill

Threaded View

  1. #1

    Návrh na mód: 1 shot - 1 kill

    Zdravím,

    když se vrátím 2-3 roky zpět, vzpomenu si na jeden skvělý mód, který měl jeden portál. Vlastně ho má ještě teď, ale celkově si prošel vším možným a tak jeho servery jsou teď prázdné.
    Dostal jsem nápad, aby se tento mód vrátil zpět na výsluní (server byl přes většinu času plný). Nebylo by špatné, kdyby se například nahradil za server podobného typu -> RACE (je spíše prázdný a občas tam pár hráčů na chvíli dojde a pak zase odejde). S popularitou Kotelny by se oprášila minulost a zase by se na něm hrálo a já osobně si myslím, že by u hráčů panovaly z velké části kladné ohlasy.




    O CO VLASTNĚ JDE:

    Jak už z názvu napovídá, máte vždy jeden náboj (v zásobníku) a 1HP. Vaším úkolem je zabít protivníka (ano, jaké to překvapení) a snažit se vyhnout střelám (mmm, jedno velké překvapení za druhým).
    Vše je ztíženo nejnizšími hodnotami nábojů a života. Nejde spíše tak o skill, ale spíše o taktiku a také hodně rozhoduje rychlé reakce.



    JAKÉ SE HRAJÍ MAPY:

    Využívají se mapy, které můžete naleznout například na serveru AIM a nebo jsou k tomuto módu přizpůsobeny vlastní mapy.



    KTERÉ ZBRANĚ JSOU POVOLENY:

    No, zbraně jsou povoleny všechny, ale je lepší využívat ty více oblíbené a vynechat některé sekundární apod.
    Ať už je to klasicky M4, AK47, Scout a nebo AWP. V tomto se meze nekladou, ale dle mého je zbytečné mít na výběr všechny.
    Mám ale tušení, že štít je zakázaný, ale není to oficiální pravidlo módu.



    JE NĚJAKÝ LIMIT PRO POČET HRÁČŮ?

    Limit není, ale zase... je lepší, když se hraje třebas 5v5 a nebo takové maxima 7v7... Sice to není oficiální pravidlo, ale všechny mapy nemají rozlohu jako pozadí Howardovi matky z TBBT (pokud o vtip, hahaha) a pokud je to tedy nějaká menší mapka, ty náboje tam lítají tak, že pochybujete o fyzikálních pravidlech a o srovnalosti mezi některými existujícími hodnotami ve vesmíru (dnes jsem jedl vtipnou kaši)



    Budu rád, pokud se zde do diskuze zapojí co největší počet lidí a výjádří se k tomu, popřípadě se dotáže v případě nesrovnalostí apod.

    Děkuji.
    Naposledy upraveno MonarchYa26; 07-07-14 v 12:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •