Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 74

Téma: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Zober si to tak ... naexpil som comm 130 za čias keď bolo nano ... odkedy nebolo ani som ho toľko nehral lebo to už neni také zábavné knifovať ľudí keď majú nano a oni potom nadávajú :D ( som škodoradostný tak ma zabite no ! :D )

    a chyba bola pridávať druhý item ... odkedy je každá class môže byť nepríjemná aj s malým lvlom ( viz. ja :D niečo tu smrdí ? to bude samochvála :) :D )
    Mne sa tie zmeny nepáčia preto že by som teraz uvítal aj to staré celé dojebané a dobugované COD na ktorom som začínal a pripomenul si staré časy ...
    a áno niektoré itemy by sa mohli oslabiť ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Nech ostatní ať si vyberou... Když budeš mít plat. a nts. tak nesmí ani ceknout... Musí to skousnout a nebo se jít projít ven a uklidnit se... Přece když ti někdo napíše: (jako mě kdysi) "Bez itemu seš *** " tak to nemůžeš brát vážně... :)
    Děkuji lidem co mi píšou že mám AB WH MH aj. asi nejsem tak špatnej
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...r-WH-na-cod-mw

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Áno beriem to normálne vážne , pretože doteraz mi ani nevadil ten COD nejak extrémne , ale teraz tie 2 itemy ? + nano ... a k tomu komunita na servery kde sú deti ktorým gramatika ušla dó hory dó lesa , no tak by som si najradšej oči vypichal a ešte keĎ ti to začne nadávať ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Ale fakt vážne teraz. Keď pribudli 2itemy skúsil som hráť commanda, nevedel som presne ako čo funguje. Nejak jak som hrál tak som dosiahol level 4 a padol mi notes a AWP sniper. Začal som to tam zabíjať len KVOLI týmto itemom a hrávali tam ešte hráči ako Leo s jeho medikom, allcatraz, ktorý ustavične a tradične na mňa nadával :-D, adrianka, marathas ale už málo kedy apod... Samozrejme napr. nemuselo to byť commando, toto sa stalo mne. Ale ako vidím na servery keď som niekedy zavítal na 2itemy že som sa omylom preklikol na COD:MW 2itemy tak tam vidím demolitions 4level notes 5 platiny 30-32 a a score samozrejme niečo 20:3. Takto to je ako keby ste zbytočne ale úplne zbytočne robili levely, úplne zabitý čas. 1item je už iná vec a vyrovnaná vec. Tam má pomerne veľkú šancu aj malý level, aj väčší level = sú si vyrovnanejší. Niekde som to písal, neviem už kde, že keď bol 1item ani noha sem nevkročila, nikto sa nesťažoval všetko bolo OK. Ale ako sa to tu začalo meniť 2itemy a pod. tak mi to nedalo a musel som sa aj ja tu pripojiť do tejto debaty. Ešte ráz sem napíšem, zlatá stredná cesta pre všetkých je 1ITEM. Toť môj názor.

    Ďakujem

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    To tu píšem od začiatku :D 1 item a 3 itemy ( ency , otrávené , nano ) dať preč ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  6. #21
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Otravenym nabojum uberu bonus z int a budou slabsi nez platinove. Ostatni veci zatim nema vyznam resit, protoze se pridaly vcera a vim, ze lidi delaji navrhy, i kdyz hrali treba jen 10 minut.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Mojzesovo
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    :D som za
    Naposledy upraveno MatesK0; 08-07-14 v 12:22.

  8. #23
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    ehm matesko ... pičovina čo si napísal ... na comm keby nebol SD tak si nikto proti nim nezahrá + to hp nie , hp nechať tak ako je , u toho ss za dmg som za tak ako je teraz lebo aspoň trochu sa vyrovnal s ostatnými classami + rusher má vysoký dmg už teraz takže tiež blbosť .

    A dík kotel aspoň za tie náboje , a aj to nano by sa mohlo prerobiť keď tak ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  9. #24
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Teraz som to zapol a trochu odveci sa mi zdá byť že jediná melee class, comando má menej hp ako protector alebo demolitions.

  10. #25
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Citovat Původně založeno Trey Zobrazit příspěvky
    Teraz som to zapol a trochu odveci sa mi zdá byť že jediná melee class, comando má menej hp ako protector alebo demolitions.
    u commanda je skorej dôležitý speed aby sa k niekomu dostal.

  11. #26
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Ak ťa zabijú na 2 rakety tak ti rýchlosť moc nepomôže. Možno by bolo dobré že by síce začínal s 20 základným hp ale killovaním by to mohol nastackovať napr na 260.

  12. #27

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Keď to bolo tak ako to bolo, tak nikto nemal pripomienky. Zrazu niekto kto hrá COD mesiac navrhne nové itemy a hneď sú tam.

  13. #28
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Mozna kdyz pridam rank, tak hned bude videt, ktera class je nejsilnejsi.

    Citovat Původně založeno BraIn Zobrazit příspěvky
    Zrazu niekto kto hrá COD mesiac navrhne nové itemy a hneď sú tam.
    Nová doba.

    Citovat Původně založeno MatesK0 Zobrazit příspěvky
    :D som za
    Stihl jsem to přečíst, ale neboj, pro vip něco přidám.
    Naposledy upraveno Kotel; 08-07-14 v 13:28.

  14. #29

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Volta, nic v zlom, ale medzi prvymi hracmi si zabudol mna :-) cize moje prispevky si myslim, su dost relevantne. Vsetky nicky co si vymenoval, ma poznaju, takze neviem, ci si tam ty uplne od zaciatku, ale v konecnom dosledku - uplne s tebou suhlasim! Ved to dobre vies. Namrgo spomenuteho mojho mena - ano polichotils :-D - tak chcem len povedat, ze tato kombinacia ma nevyhodu - nic nevydrzim, nemam def. item. Ale pri tomto tvojom priklade ma napadlo,a a tu smeruje otazka na Kotla: Ako to je s obranou a utokom? obrana funguje proti nabojom aj znizuje utok raketiek a min ako predtym? A ako je to s utocenim? ked dam prikaz -damage, tak mi na kazdu ranu vypisuje rovnako silny zasah, ci trafim nohu trup alebo hlavu. Vdaka

    Inak suhlasim, nano ak je teda uz prec, tak fajn, obrana nech funguje, kludne nech su na oboch serveroch len po 1 iteme (aspon to bude o skille a levloch, nie o stasti na kombinaciu itemov), a este ma napadlo, co som nespomenul, niektore mapky tam fakt nepatria a stale sa votuju. Napr rats mapky a podobne. ALe ohladom tych mapiek, to je uz velmi subjektivny postoj

  15. #30
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    BYALYK prepáč :( :D ale ty tam hráš stále :D a hej aj mne sa zdá že obrana na rakety nejde ... s 220 hp mi ostalo 19 hp :D pri full obrane a mal som kevlar ... :D

    A ten rank by sa hodil :D ten by bol good :)

    a Trey aj mne sa zdá v tomto trochu zmätok teraz :D No brain , tých čo hrajú mesiac a budú sem chcieť niečo písať tak ich treba rovno vyfackať :D :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •