Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 74 z 74

Téma: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

  1. #61
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Na 3. serveru udelam trochu jine cod. Vic hp, více zbraní.
    Více HP bych nedával u comm to dělá neplechu už když bylo +20 tak se comm bugoval,leda by jsi ho tam jako class nedal vůbec.

  2. #62
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Mne len príde že teraz majú niektoré zbrane väčší SD ako kedysi :D + ten druhý item je na prd :D a 100 hp je už veľa tých 20 + bolo good len sa bugovalo comm no :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  3. #63
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Hp u comanda se vzdy bugly hned na spawnu? Nebo se dalo chvili hrat. Tam je jen 1 funkce na zmenu hp, takze by to slo snadno opravit, kdybych zjistil, kde je problem. Urcite se vam to buglo i treba pred tydnem, kdy jsem to uz opravoval? Jestli ne, tak jsem hp ubiral zbytecne. Na zadnem jinem serveru s tim problem neni, takze to nechapu.
    Naposledy upraveno Kotel; 11-07-14 v 13:30.

  4. #64

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Mohly by se na tom 3. COD přidat i jiné druhy statů, třeba u SS šance na kritický zásah a síla kritického zásahu nebo u snipera šance na okamžité zabití atd.

  5. #65

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Kotel, neviem, co sa zmenou pridanim dvoch itemov stalo, ja neriesim ziadne slowdowny ani nic podobne, je to tak, jak to podla mna aj bolo a vzdy bude, niekedy to len skresluju itemy, ale s cim musim suhlasit, aj ked tebe sa to zda ako blud, tak nie, nedohodli sme sa na tom vsetci, ale ti, co mame naexpeni vysoky lvl u class, mame naozaj pocit, ze v uvodzovkach, nic nevydrzia. Malo znesu, a to mame full hp a obranu, a niekedy ani def item tomu nepomaha. Mozno to je tym, ze zacala fungovat funkcia /damage a rata kazdy zasah do tela za rovnaky zasah, a nerozlisuje hlavu od noh. Neviem naozaj, nevyznama sa do toho, ale ten pocit nie je blud, ale naozaj to tak je. Vdaka

  6. #66
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Hp u comanda se vzdy bugly hned na spawnu? Nebo se dalo chvili hrat. Tam je jen 1 funkce na zmenu hp, takze by to slo snadno opravit, kdybych zjistil, kde je problem. Urcite se vam to buglo i treba pred tydnem, kdy jsem to uz opravoval? Jestli ne, tak jsem hp ubiral zbytecne. Na zadnem jinem serveru s tim problem neni, takze to nechapu.
    Dalo se s tím hrát dokud jsi od někud neskočil a nevazlo ti to třeba 1-3HP pak se to buglo a měl jsi hned přehozenou klávesnici nešlo střílet prostě nic.Vrátilo se to z5 hned po tom co do tebe někdo střelil a vzal ti nějaké HP.Ted' když jsem hrál comm tak je to v pohodě po tom co jsi vzal ten bonus 20HP na začátku kola...

  7. #67
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Otestuju to trochu vic a zkusim pridat 20hp. Bug by mel nastat, kdyz se hp dostane na 256. Ale to by mela vyresit funkce, kterou jsem pridal.
    Naposledy upraveno Kotel; 11-07-14 v 18:28.

  8. #68
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Citovat Původně založeno Belinko12 Zobrazit příspěvky
    Kotel, neviem, co sa zmenou pridanim dvoch itemov stalo, ja neriesim ziadne slowdowny ani nic podobne, je to tak, jak to podla mna aj bolo a vzdy bude, niekedy to len skresluju itemy, ale s cim musim suhlasit, aj ked tebe sa to zda ako blud, tak nie, nedohodli sme sa na tom vsetci, ale ti, co mame naexpeni vysoky lvl u class, mame naozaj pocit, ze v uvodzovkach, nic nevydrzia. Malo znesu, a to mame full hp a obranu, a niekedy ani def item tomu nepomaha. Mozno to je tym, ze zacala fungovat funkcia /damage a rata kazdy zasah do tela za rovnaky zasah, a nerozlisuje hlavu od noh. Neviem naozaj, nevyznama sa do toho, ale ten pocit nie je blud, ale naozaj to tak je. Vdaka
    Je to tak. Niekedy mam taky pocit ze vobec dmg nedavam aj ked nema notes.

  9. #69
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Nedalo by sa pridat SS Hecko ktore bude davat dmg 10+int/2 ?? Mozno to je len pocit ale ten bonus nefunguje. Nepocitujem ziaden rozdiel v strelach. Mozno je to preto ze nestrielam 2 sek v kuse.

  10. #70

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Citovat Původně založeno Bujak Zobrazit příspěvky
    Ak potrebujes mozem vypisat vyhody a nevyhody class. Potom doladenie statov a bonusov. Na servery je malo itemov tak mozem nejake navrhnut\upravit. Na cod mi zalezi lebo som tam stravil dost casu a nechcem aby to islo dole vodou.

    E: Myslim COD to na 1 a 2 itemy.



    Myslim ze tohle uz se mohlo udelat davno ale Bujaku neptej se sepis to a posli to Kotlovy:)

  11. #71

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    A ROZHODNE ODPALIT DO PICE BOTY S COD 1 PAL SNIMA DO PICE:DDDDD

  12. #72
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Otestuju to trochu vic a zkusim pridat 20hp. Bug by mel nastat, kdyz se hp dostane na 256. Ale to by mela vyresit funkce, kterou jsem pridal.
    Neviem ako si to upravil ale ked hram za commanda kde by som mal mat 240 hp ukazuje mi to 255...az po kille mi to hodi spat na 240.
    A ak niekde skocim(kym mam 255) a nezoberie mi to moc hp tak mi to znova prehodi obrazovku a najblizsi pad ma zabije.
    E: ak pouzijem lekarnicku vrati sa to do normalu
    Naposledy upraveno Trey; 12-07-14 v 13:53.

  13. #73
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Myslim ze tohle uz se mohlo udelat davno ale Bujaku neptej se sepis to a posli to Kotlovy:)
    Jak som prezeral tie bonusy tak su celkom OK. Len treba pridat/upravit nejake itemi.

  14. #74
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    co se za poslední 3 měsíce zmněnilo??

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •