Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Klamstvo alebo pravda ?

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Nehorazne
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Ja neviem uz
    Příspěvky
    113

    Klamstvo alebo pravda ?

    Čaute, tento príspevok zakladám z toho dôvodu že sa mi 1 hráč sťažoval na admina Despe (Superhero mod). Vraj nejaký hráč P@jda si vymyslel že orig. hráč je z belgie, a keď išiel hrať prišiel admin Despe a dostal od neho ban na 1 Týždeň (Kopír. Nicku). Takže by som týmto príspevkom chcel zistiť pravdu. Kdo klame, čo je pravda. Nick hráča SK2_FaNaTicS*Fire_Shot, má tam naexpení lv. 29 a dosť mu lezú nanervy tie klamstvá, kopírovanie od iných ľudí apod. To by bolo odomňa asi všetko Pekný zvyšok dňa :))
    Pán bbot: nehorazne jastli neprestanes hrat s tema cheatama tak te nahlasim a pak si uz nikdy nezahrajes!

  2. #2
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Klamstvo alebo pravda ?

    Citovat Původně založeno Nehorazne Zobrazit příspěvky
    Čaute, tento príspevok zakladám z toho dôvodu že sa mi 1 hráč sťažoval na admina Despe (Superhero mod). Vraj nejaký hráč P@jda si vymyslel že orig. hráč je z belgie, a keď išiel hrať prišiel admin Despe a dostal od neho ban na 1 Týždeň (Kopír. Nicku). Takže by som týmto príspevkom chcel zistiť pravdu. Kdo klame, čo je pravda. Nick hráča SK2_FaNaTicS*Fire_Shot, má tam naexpení lv. 29 a dosť mu lezú nanervy tie klamstvá, kopírovanie od iných ľudí apod. To by bolo odomňa asi všetko Pekný zvyšok dňa :))
    Ten hráč je tušim z Nórska, pár krát som si s ním písal, každopádne každý, kto je z sk alebo cz je kopírka...

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Odpověď: Klamstvo alebo pravda ?

    Nu jak psal beat, hráč je z ciziny (BG) nevím to je belgie ne?:-D Jen nechápu proč si lidi stěžují tobě, když už práva nemáš, proč nenapíši žádost o ub, nebo rovnou mě a já to s něma pořeším, jestli mluvíš o tomto hráči tak ten už ban za kopírování dostal, tady máš chatlog, ještě nevím kdo ti co nakecal, ale já vždy hráčovy napsal ať nekopíruje nick, kicknul sem ho, no co stejně si došel, já ho jednou taky viděl, takže věřím jak P@jdovy, tak i beatovy..

    E: nebudu zákeřný a ban mu zkracuji na 2 dny viz. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=113044
    Naposledy upraveno Despe; 09-07-14 v 15:49.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Safe.config
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    147

    Odpověď: Klamstvo alebo pravda ?

    No, nedá mi to.. a taky se vyjádřím.
    Nejdříve bych měl otázku k Nehoraznemu, Nebyl jen tak čistě náhodou ten hráč co si stěžoval Mr.Smithy?
    Přesně on mi totiž nedávno psal na steam a stěžoval si na to, že P@jda přišel na to, že na Ns kopíruje zahraničního hráče..
    Jinak Despe, ten ban bych mu nechal v původní délce, popřípadě prodloužil.. On totiž také často kopíruje Trtka a další...

    E: Aby nedošlo k záměně na základě podobného nicku, jde o tohoto Smithyho: http://csko.cz/forum/showthread.php?...ghlight=Smithy
    Naposledy upraveno Safe.config; 09-07-14 v 15:57.

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Klamstvo alebo pravda ?

    Jojo, víme o koho de a hlavně admini ví, jeho vzácný kamarad. :-) Viď nehorazne

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •