Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Hledáme členy do teamu.

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Hledáme členy do teamu.

    Ahoj, jak už název napovídá, hledáme členy do teamu, hledáme 2 hráče na CS:GO.

    Momentálně máme 3 hráče od ranku legendary eagle - distinguished master guardian, tudíž hledáme hráče na podobné úrovni (vyšší rank výhodou).
    V této hře se zatím jedná o různé off akce, nějaké nižší ligy a podobně, časem po zlepšení něco víc.
    Požadavky nejsou nijak náročné, vlastnit CS:GO, mít čistý rejstřík, věk 15+ (Náš věk 17-18 let), něco trefit. (hráče si vyzkoušíme, ale nejsme nějací přeborníci a také né vždy vám sedne, to asi znáte).


    Dále hledáme LoL sekci (nepočítám s tím, že jí najdeme zde, ale zase říkám, všechny si vyzkouší a mají šanci naprosto všichni s malým ohledem na rank)
    Požadavky:
    - věk 15+¨
    - čas na tréninky, popřípadě opět ligy a nějaké off akce
    - rank platinum+ (Možnost vyzkoušení i nižší ranky)
    - možnost dojezdu na nějaké lanky, srazy a podobně
    (účet na obou serverech výhodou) Pište EUNE i EUW


    Dále hledáme - grafika pro team, na různé YT videa, logo teamu, bannery a podobné.
    - streamera, který by streamoval právě různé zápasy a podobně.
    - pomoc s webem, psát různé články a podobně (Web je právě ve vývojářském studiu :D)

    (Team není můj, pouze působím jako "náborař")


    Více info do PM, nebo tady do topicu, budu hned odpovídat a všichni zájemci piště stejnou cestou, těším se na naší spolupráci. :)



    Edit: Další možné nápady na pozici taky vítám, stačí napsat, jestli máte nějaké lidi k nějaké další hře, která se dá hrát amatérsky "závodně" také rád uvítám (např Dota, cs 1.6 atd.)
    Naposledy upraveno Slunicko; 18-07-14 v 15:36.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #2


    Re: Hledáme členy do teamu.

    Napíšem ti na stema:)
    riťky a edm

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Zatim se ozvalo par hracu do CS:GO teamu a 1 grafik, piste klidne dal, na kteroukoliv pozici.. :-)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    A menežirise nehledate ?
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Hledáme členy do teamu.

    Ak by ste potrebovali môžem pomôcť z webom a hrám aj by som vedel zohnať hráčov na rome total war kde sa organizuju turnaje.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Tak, psali jste mi o kontakt, takže tu hodím pár kontaktů na mě
    steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198054772795
    fcb - https://www.facebook.com/kuba.pechysko

    Knoxíku, co si pod tímhle názvem představuješ, budeš nás dotovat? :D Každé místo je volné, stačí napsat a zbytek domluvíme.. :)

    Hale, ta pomoc s webem by se hodila, máme v tomhle oboru hodně zkušeného kluka, web udělá, všechno tam nastaví, naprogramuje se, co budeme potřebovat, pak už jde jen o údržbu, dělali bychom to všichni, ale jak vidíš tady, každá schopná ruka se hodí. :)
    A co se té hry týče, vůbec jí neznám, ale jestli seženeš lidi a hrají se tam nějaké turnaje a pokud budete chtít vstoupit do této "no name organizace" budeme určitě rádi, čím více odvětví máme, tím větší je šance, že si nás ostatní všimnou a od toho se odvíjí všechno ostatní co potřebujeme, určitě mi napište a domluvíme se. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    S tým LOL: takže tak v skratke to zhrniem. Začal som ho hrávať asi pred tromi rokmi, keď sa otváralo ešte ako brána, a človek musel tri hodiny čakať na lognutie. Hrával som to ešte keď neexistovala divízia čiže som mal okolo 1000 win a niekoľko stovák odohraných ranked game. Bohužiaľ môj pôvodný LoL účet som predal ale rád by som sa k tomu vrátil. Takže hádam by som si vedel zaobstarať dáky LoL účet. Pre podrobnejšie info PM ;) ešte mám kamoša čo začínal so mnou a má Platinum 3 takže by sa tiež rád pridal. Keď tak PM.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Účtů mám víc na lolku, od diamond divize až po silver, asi 4 na eastu, mám ještě 1 unranked acc, ale není tak úplně můj, hrál jsem tam a je v rozřazovacích hrách asi 7 výher a 1 prohra, nebo tak nějak, takže bych se domluvil s tím, kdo mi ho dal a nejspíš bych ti ho mohl dát.. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Citovat Původně založeno Puky Zobrazit příspěvky
    Mam cca 30 fb stránok do 15 K like ( daval by som reklamu ) + by som urobil vašu fb stránku a do mesiaca by som tam mohol kľudne dostať aj 5 K ľudí.
    Ta důležitější věc, co za to chceš? :D :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Ja sa budem za Vás modliť!

  11. #11


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Chcel by som sa tiez pridat, ak by slo. Na steme ma asi mas : bager258 + pridal som si ta na fb a napisem.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Citovat Původně založeno Puky Zobrazit příspěvky
    Pekný titul ked budete mať web :D + prístup na yb učet ( to len z dôvodu aby som vam pomohol , začinam točiť vlogy , letspleyere atd. s jedným chalanom čo ma 25 K odberov na svojom kanále.
    Web bude, toho se neboj, barvičku dostat taky můžeš, přístup k yt kanálu, tam jsme chtěli dávat jen highlisty z her, nevím co na to ostatní.. :) Jak říkám, není to moje, snažím se to jen jakoby organizovat.. :)

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Chcel by som sa tiez pridat, ak by slo. Na steme ma asi mas : bager258 + pridal som si ta na fb a napisem.
    K čemu z toho všeho by ses rád přidal? :D
    A na stemu jsem mazal všechny lidi okrem Kotla a Charona, takže si mě můžete zase přidat, já už neměl ponětí kdo je kdo.. :D
    Naposledy upraveno Slunicko; 21-07-14 v 18:25.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  13. #13


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky

    K čemu z toho všeho by ses rád přidal? :D
    A na stemu jsem mazal všechny lidi okrem Kotla a Charona, takže si mě můžete zase přidat, já už neměl ponětí kdo je kdo.. :D
    K tomu kde je volne miesto :D

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Zájem je docela velkej, takovej jsem ani nečekal, chybí nám 1 hráč do základního teamu na CS:GO ale kvůli zvetšenému zájmu budeme zakládat nejspíš i B team (něco jako přípravka/academy).

    Puky, mluvil jsem s lidma z teamu a prej ti údaje na YT účet dáme (necháme si ale pro jistotu mail od toho účtu, nemusíš se bát, od nás se žádné sviňárny nedočkáš, ale vždycky potřebuješ nějakou pojistku, tak dobře se zase neznáme, tak to snad chápeš..) Spolu s tou stránkou, kterou založíme z nějakého našeho fb, dostaneš k tomu veškerá oprávnění, poprosil jsem grafika, aby zapracoval na úvodní fotce, takže už se to může pomalu zakládat.
    Takže je jen na tobě, jestli nám chceš pomoct, nebo ne. :)

    A velký potlesk Ježíšovi, prostě ví jak na to lišák jeden ušatej... :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #15


    Odpověď: Hledáme členy do teamu.

    Ja by som siel aj do toho Bcka :D
    A tlieskam Jeziskovi :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •