Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Žiadosť o práva - knife a deathrun

  1. #1

    Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Zdravím, touto žiadosťou by som chcela požiadať o práva na knife a deathrun.

    Volám sa Nikola, mám 16 rokov a študujem v Prievidzi. CS 1.6 som prvý krát zapla pred rokom. V hre ma môžete nájsť pod nickom By;Nikoleta#. Kotelna bol asi druhý portál čo som zapla a ostala som tu kvôli rovnováhe medzi VIP a obyčajnými hráčmi. Najčastejšie hrávam na servery knife a deathrun. Občas zavítam aj na aim server, ale to len zriedka. Na servery som ochotná tráviť dve hodiny denne. Moje koníčky sú basketball, golf, futbal.
    Na servery sa často vyskytuje block a vláčik, tomuto by som chcela zabrániť. Chcela by som spríjemňovať hru ostatným hráčom. Na deathrune by som ustrážila púšťanie pascí a urážky medzi hráčmi. Viem, že sa tam často nevyskytuje to púšťanie pascí, ale pre každý prípad si myslím, že sa tam niekto hodí.
    Skúsenosti nemám žiadne, ale verím, že by sa ma nejaký fešný admin chytil a zaučil ma. Som veľmi učenlivá a chápavá, takže v tomto by nebol problém.

    Steam:STEAM_0:0:27259083
    Skype:nikolinka_pikolinka1998

    Prípadne mi môžete poslať PM na fórum.
    Ďakujem za prečítanie a názory.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Ahoj, na knife som zatial urcite proti. Tam treba niekoho, co tam uz ma nieco odohrate.
    E: Na zaucanie je nas tu dost :D
    Naposledy upraveno human; 21-07-14 v 15:31.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Tak na knife by to chcelo zase neaky čas kedže teraz práva dostal Smith, myslím si že dalšieho admina tak skoro nebude potreba, čiže zatial proti.
    E: Ak chceš aby ta niekto chytil tak to radšej skus v reále a ne v csku, toto neni zoznamka :-D
    Naposledy upraveno mija.; 21-07-14 v 15:28.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Na deathrun vůbec není potřeba speciální admin, mačkání pastí za CT se tam děje pouze výjimečně a vulgárnost se až tak neřeší, navíc DR je v tomto případě docela klidný server.
    Na knife to chce vždycky i nějaké zkušenosti ke knife cheatům, protože nejde jen o banování vlaků. Zatím jsem od tebe neviděl žádné hlášení.

    Jsi prvním majitelem Steamu? http://playzon.cz/forum/viewtopic.php?f=730&t=51509

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Vôbec som nenarážala na žiadnu zoznamku, len som upozornila. skúsenosti v knife určite nejaké mám, tak som skúsila poslať túto žiadosť. Veď každý to môže skúsiť, ale každopádne beriem váš názor.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Škoda, stovka modrych si už brusila zubky.

  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    No tak každý má na to nejaký pohľad, keď budu "niekedy" potrebovať náhradu, hádam sa ozvú..

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Citovat Původně založeno Nikoleta16 Zobrazit příspěvky
    Skúsenosti nemám žiadne, ale verím, že by sa ma nejaký fešný admin chytil a zaučil ma. Som veľmi učenlivá a chápavá, takže v tomto by nebol problém.

    Steam:STEAM_0:0:27259083
    Skype:nikolinka_pikolinka1998

    Prípadne mi môžete poslať PM na fórum.
    Ďakujem za prečítanie a názory.
    Taký tu je len jediný. Nick nepoviem, ale nemám čas na zaúčanie knifu. heh

    K veci. Knife nie je na prvý pohľad až tak ťažký mód, ale má niekoľko sovjich špeciálnych vychytávok. Odporúčam nejaký ten mesiac počkať a možno si pokecať s nejakým knife adminom na získanie skúseností.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #9

    Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Veď jasné, som si toho vedomá. Každopádne, ďakujem za názor :)))

  10. #10

    Re: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Rozumná určite je no musím súhlasiť že to chce ešte chvíľu čas , nahlásiť pár cheaterov , získať ešte nejaké skúsenosti a potom sa uvidí. Zatiaľ ani pre ani proti. (knife)

  11. #11

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Ďakujem pekne za názor Smith, veď ja sa do toho nejako pustím, a postupne to bude lepšie ;) veď ty mi hádam vysvetlíš veci, ktorým sa ešte nerozumiem :D:)

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    A jsi vůbec holka? Protože tu Does dal odkaz na tvůj steam ID, kde se kdosi pod ním chce stát adminem jakýsi Michal, Čech a je mu 18 heh?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    A jsi vůbec holka? Protože tu Does dal odkaz na tvůj steam ID, kde se kdosi pod ním chce stát adminem jakýsi Michal, Čech a je mu 18 heh?
    Tak já se teda obětuju a zavolám s ní na skypu s webkou, abych to zjistil :DDD

  14. #14

    Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    hh, no to teda som, a vôbec mi nerobí problém si s tebou zavolať. Aby som bola priama, napíšem to takto, ten steam mi daroval ten čech, takže tak, a hrám na ňom už aj zo 3 mesiace, takže asi takto by som to upriamila:)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Žiadosť o práva - knife a deathrun

    Jakože Knife mi je uplně pumpička, ale nedá mi to a musím si rejpnout. Moc dobře vím, jak by to tu vypadalo, kdyby si stejnou žádost podal kluk. A pokud mi tu chce někdo tlačit do hlavy, že by to tak nebylo, tak je to epic.

    Tady by určitě neproběhlo něco ve smyslu, počkej si pár měsíců.

    Uplně souhlasim v tomhle s Jolem.

    Bylo by pouze . . .Nehlásíš cheatry,hraješ tu chvíli, 1. příspěvek na forku a hned žádost o práva ? :OO a z toho by vyplynulo velké červené PROTI a za pár dnů LOCK

    Ani to debilní hlašení přes ! jsem od tebe neviděl a je fakt, že x krat jsem tě potkal na knifu a byl tam bordel jako prase, nemám z toho dojem, že by ti šlo o plynulost a pořádek na serveru, ale budiž.

    Ale jelikož vagína je věc, která hory přenáší, tak by to aj za pár měsíců šlo.

    Ani si v podstatě nemyslím, že je na knife potřeba admin. Před pár dny se vzal Smith, kterej má slušnou aktivitu stejně jako ostatní admini z knifu + se tam pár adminům ze střílecích rozšířili práva tenhle týden tuším. Nebo je to jinak ?


    Nevím sice o tobě nic, nesoudím tě . . . čiže jediný , podle čeho tě můžu posuzovat je tahle žádost, která na mě působí levně jak Lídl . . ten přístup" No tak každý má na to nejaký pohľad, keď budu "niekedy" potrebovať náhradu, hádam sa ozvú.. " práva si musíš něčím získat, aktivitou, hlášením, celkovým zajmém o danej server. A né, že ti spadnou do klína jen tak, pro nic za nic + víceméně tvůj chatlog . . a ten se mi nelíbí ani z daleka, nepůsobí na mě dojem, že bys byla rozumná atd. ale možná , že je to jen a jen můj názor.


    Ukamenujte mě.
    Naposledy upraveno Toy; 24-07-14 v 00:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •