Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žiadosť o práva (Knife 2)

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    5

    Žiadosť o práva (Knife 2)

    Zdravím vás,

    - Takže chcel by som si požiadať o práva na Knife 2
    - Mám 18rokov, CS 1.6 hrám už nejaké tie roky cca 4-5 možná viacej.., začínal som na večších portáloch ako u vás a ako inde, cez NS a pod rôznymi nickami. Knife hrám už ten nejakí čas, a viem čo je čo.
    - Na večších portáloch som admin bol, nechcem dávať mená ako reklamu.., a mal som aj taktiež vyšie posty, takže viem čo mna čaká, a čo mám robiť.
    - Príkazy ovládam, takže by nemal byť vtomto problém.
    - Na knife 2 trávim nejakí ten dostatočný čas aký by mal byť, priemerný a prispôsobený k mojmu životu.
    - U vás by som sa chcel stať preto adminom, lebo už hrám u vás nejakú tu dobu či na Knife či inde, a páčia sa mi servery, ako su spravené a vedené.

    PS: Gramatika je asi zlá, to si určite všimnete, no bohužial som disgrafik.
    - Prečo chcem práva?? Tak hlavne preto, lebo ked tam hrám admini tam moc nechodia skoro vôbec!, a ked prídu sem tma na 5minut, a zas je tam potom bordel ako vlaky, bloky a spamu voice vulgarismu a iné.. nemôžem sa už natie deti pozerať čo tam za bordel robia.., a chcelo by to tam teda aktivného admina, ktorý tam chodiť bude, a bude to tam držať na úrovni ako to má byť!

    HLStats:X na Knife 2 nieje čo som aj zisťoval či tak.
    Nick v hre: GheTTo
    SteamID: STEAM_0:0:57942390

    Ďakujem za skoré odpovede. A hlavne názory.

    Prajem pekný večer.

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o práva (Knife 2)

    za posledni mesic si se pripojil na server teprve vcera.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Žiadosť o práva (Knife 2)

    Ahoj, staci napisat hlasenie cez ! a admin vacsinou pride. Skus nahlasit nejakeho cheatera a potom svoj nazor zmenim. Zatial ale musim byt proti, sorry. Zaujimali by ma ale tie portaly, na ktorych si hraval. Preto, ze kazdy, co bol dobry je uz po zaniku :D
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Žiadosť o práva (Knife 2)

    human: ano to si taktiež písal už na servery, ale tak čo som hrával a čo som si dal pauzu a začal či tak, tak som cheatera vydel 1x a aj to jak sem išel točiť sa odpojill..., a ja hlasím večšinu ked je tam fakt borde la neivem si rady :D, že to proste ja nevyriešim, ale bude muset admin kickom, či banom.. :), ale čo bol také čo som vydel včera asi 2x, ale tak normalne som mu povedal čo a ako, upozornil, že ked bude aj dalej pokračovať ho nahlásim a také vecičky, a normalne sa uklidnil takže.. netreba zbytečne volať adminov aj ked sú nato ,ekdsi to viem sám uklidniť, a tý portály čo myslíš hej padli, ale ja myslím jeden veší ešte, ktorý je a to skrátenie GS, kde som pôsobil, a skončil cca pred rokom a pol možná skorej.., debilita 1triedy môj dôvodo skončenia + ešte preto, bo aj odchádzali dobrý team a prichádzali .... radšik no comment.., ale inak tvoje rozhodnutie chápem, nič sa nedeje tvoj názor. :)

  5. #5

    Re: Žiadosť o práva (Knife 2)

    Za posledný mesiac pripojenie zo steamu ani jedno. Neviem z akého dôvodu hráš na NS ( pokiaľ si to ty, ale nick sedí), asi kvôli tým tvojim zascriptovaným configom, o ktoré ešte dokonca aj prosíš.

    E: Vyzerá to tak že si to nebol ty. Zmiatol ma ten nick a tiež to že hral tak isto väčšinou knife 2. Každopádne zatiaľ ani pre ani proti.
    Naposledy upraveno Smith.; 07-09-14 v 12:35.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Žiadosť o práva (Knife 2)

    O aké scripty prosím?? robiš si somna srandu??, NS už dávno nemám..

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva (Knife 2)

    Prosím o LOCK, nemá to tu význam vyjadrenie pol roka.. oto nejde, ale stýle nič, či ano nie. P. Smith povedal nie lock, vraj scripty xDDD, niesom kid. :)

    LOCK poprosím.

    Good Lock.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Žiadosť o práva (Knife 2)

    proti
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o práva (Knife 2)

    Takže už nehraješ?

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Žiadosť o práva (Knife 2)

    Hrám, ale ako mám čas vieš, teraz boli aj prázdniny mesiac som bol preč na dovolenke. A tak, a teraz je škola, ale čas mám, ja si viem najsť čas, narozdil od adminov na Knife, nechcem vás tady urážať nič, ale niesom kid, ktorý to je jedno radšik.. proste som človek, ale ked nechodia poriadne ani admini na knife a vydim čo to tam robia ty deti, tak mám dosť.

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva (Knife 2)

    Posledné prihlásenia:
    Knife2 12-09-2014 19:27:59
    inferno only 16-09-2014 15:32:58

    Takže nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •