Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 101

Téma: JailBreak a Global Admini

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    hadzal je mnozne cislo ty pripeceny borec z trnama na hlave bez si proplachnout hubu a pokracuj v tom co si delal do ted

    vic palecku prosim mam jich malo.

    Daj si pauzu uz. Nechaj si odobrat prava vsade a nie len na jb aspon na mesiac, lebo v poslednej dobe ti to riadne jebe.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    ok odebrat prava na jb nemam zajem resit hovna .
    Nebo se přestat chovat jako idiot.. Nebylo by to snad lepší ?


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    ne ja rad idiot.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Tak to ti řeknu už jen jedno, běž do prdele a o práva si víc nepros..
    Hlavně mě napište že tahám flame mezi adminama, omyl tohle neni admin tohle je sedící debil..
    Ahoj


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  5. #20
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Už se nad sebou zamysli Ridiku nebylo by to vůbec špatný nikdy jsem proti tobě nic neměl ale poslední dobou to opravdu přeháníš.

  6. #21

    Re: JailBreak a Global Admini

    Napíšem názor,vopred diky za prstíky

    Spešlov by sa malo vyberať ako adminov /nie na nejakých poradách kde si navrhnem kamaráta a kedže sme kamíci tak ho hned schválime/ .
    Ak si prečítate pozmenení nazov žiadosti o práva tak uvidíte jedno "okrem Jb" a odvtedy co to tam je napísané sa nabrali ak sa nemylim 2admini ?! Naco to tam je napísane ? ha naco ?

    aj to rozširovanie .. napr chh ako ja čo má práva furien si nemože rozšíriť práva napr na strielacie len tak . Chcelo by to brať trocha prísnejšie a vážnejšie .

    Ridik ja ťa rešpektujem ako rešpektujem každého jedneho hráča a admina tu ale malá pauza by ti nezaškodila ;-)

    E. Grab je pičo ina , predtým to na Jb netrebalo a anj nechýbalo a vyhovárať sa na nejakých zabugovaných hráčov ktorých grabov odbugnete je keketina (nechcete sa vzdať hračky , ani ja by som nechcel ale už len koli problémom čo sním su by sa to malo zrušiť )

    E2 pár krá čo som to jb hral a bol som ct vol prítomný spešl kt mi neustále kecal do hry , proste sa nedalo simonovať , takých spešlov nikto nechce . Fakt by sa mali prísnejšie vyberať . Mali by robiť poriadok a byť spokojný so svojou funkciou a nie ešte ch cieť pridávať dlay/slap a podobne . Ak chcete berte to ako utok na spešlof . Vymýšlanie si "schop osti" pre zvýšenie právomocíí ? Farba na fore ?.ha dafak ?

    Smrdím tu už 2roky ale nikdy to tu tak nefungovalo , a nejak sa to tu mení a nedá sa povedať že k lepšiemu .


    E3: Okej Does ale sám dobre vieš že sa to požíva aj na "iné učely" ako je to odbugovanie .
    Predtým,to na Jb nebolo a nikto sa nestažoval . Ako riešili vtedy admini bugovanie ? Obyčajným slapom a jb fungoval skoro bez problémov
    Naposledy upraveno DarwiN; 27-07-14 v 13:56.
    riťky a edm

  7. #22
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    zrusit JB a bude klud :D:D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Miruska. Zobrazit příspěvky
    Ani nehovorím o tom že som parkrat zabanovala aj spešla, spesl a admin maju ist prikladom ale to čo ja som videla v poslednej dobe mi bolo na grc... a ešte vyčítaju to že ich banujem pričom by normalneho hrača za to určite zabanovali..
    Vybavuji si dobu, když jsem měl spešla. Hrála se Oasis a ty jsi už neunesla, že si všichni kromě simona u CT hrajou. Byl jsem tam já a ještě dva nějací spešlové (jména už si nevybavuju). Jde o to, že jsi začala říkat, že je jedno, či máme spešla nebo ne. Máme prostě hlídat simona a tečka. Věřím, že kdyby jeden z nás v té době dostal ban, se spešlem by jsme se mohli rychle rozloučit, protože BAN je známka toho, že neděláš co máš a pokud je to tak u spešla nebo admina, mělo by se to trestat dvojnásob.
    Mým postem chci říct to, že dřív to nebylo všem tak jedno, že si tam dělaj spešlové co chtěj a bylo to trochu líp hlídaný. Dneska už fakt ne.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  9. #24
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    E. Grab je pičo ina , predtým to na Jb netrebalo a anj nechýbalo a vyhovárať sa na nejakých zabugovaných hráčov ktorých grabov odbugnete je keketina (nechcete sa vzdať hračky , ani ja by som nechcel ale už len koli problémom čo sním su by sa to malo zrušiť )
    Tady musím zareagovat, protože grab na JB je pro odbugování hráčů dost užitečný. Není to "keketina", denně ho pro takové účely používám, stejně jako třeba před deseti minutami. Pokud se nějak závažně zneužívá, tak za to přeci grab nemůže.

    Citovat Původně založeno St3ny Zobrazit příspěvky
    A tak se vás ptám je správné aby admini měly Global práva na všechny servery nebo jen na ty na které si opravdu žádaly?
    To je individuální, nemůžeš to takhle generalizovat. Práva se teď rozšiřují už jen na základě standardní žádosti, jen je to v admin fóru.
    Naposledy upraveno hofy; 27-07-14 v 13:54.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Mr.Chemistry. Zobrazit příspěvky
    Jirko, nebol si tam od začiatku, proste nevieš, čo ten kid robil u ct, proste nevedel pravidlá... Jasné, teraz povieš, mal si ho presunúť (príp. Luccy bannúť), ale on nieže nevedel pravidlá z toho hľadiska, že dával MFK, ale proste nevedel väzňov zabaviť, proste, pokiaľ on otvoril cely, tak ubehol celý časový limit. Aj preto mu cely otvárali ct-čka. Aj to je dôvod na ban (neschopnosť simonovať), ale proste dávať ban za toto o jednej ráno, keď je na serveri 10 ľudí, je asi zbytočné. A neviem, načo to prste rozoberáš, keď sa tam väčšinou ľudia smiali, aj ct (inak aj ten kid sa chechtal). Je to tak, že väčšinou po desiatej večer sú na serveri ľudia, ktorým nejde o to, aby počúvali nejakého 8 ročného kid, ale aby si zahrali s ľuďmi, ktorí sa v tom móde vyznajú, proste je to tak, že keď hrajú neschopné ct, tak sú vzbury, ty o tom vieš, bol si tam admin a práve preto sa čudujem, že ty dokážeš niečo také napísať, akoby si tam bol prvý deň...
    Proste zbytočne rečí. Nikto z nás nenarušoval hru simonovi, Luccy ho negrabovala ani nič podobné, opýtali sme sa ho to asi 2x. Aj to nie preto, že sme si chceli honiť ego, ale len 4fun, samozrejme, že nemôžeš vedieť, prečo sme sa ho to pýtali, keďže si prišiel na 10 min. a odišiel si... My s Luckou sme tam boli 2 mapy dozadu a proste on sa stále chcel dostať od inej dimenzie (veľa vysvetľovania, nachce sa mi to rozpísovať). :D :D

    PS: prosím Toreta o najký blbý post na moju osobu, dík. :)
    https://m.youtube.com/watch?v=7VapJfFfvUk

  11. #26

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Denně zajdu na jb 3x - 5x. V tom projedu všechny jb servery a zkontroluju miky či pořeším další problémy, pak jsem se napojím na server, kde se mi to líbilo nejvíc a tam hraju tak 1 - 3 mapy. Vždy když byl nějaký problém, tak jsem na to hráče upozornil, vysvětlil mu, že to je špatně, a vždy jsem hráčům dával druhou šanci. To pak tam přišel admin a hned po větě, pusťte klávesnici a myš si dával bedlivě pozor na další chybu a jak se tak stalo, tak hned bum, zákaz na den až týden. Aktivních spešlů je tu jen několik: Gustak, Adio a Keyo... alespon co já o nich vím, tak právě oni mají rozum a téměř nikdy jsem u nich neviděl žádný fail. Co si tedy myslím je to, že chyba není už ve spešlech, ale někde jinde.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Nemyslím si, že je problém ve spešlech, ale v tom, jakým způsobem jsou nabíráni. A tím, kdo o tom může rozhodovat, ja bych tyhle věci nechával čistě jen na adminech, co si primárně žádali na JB a hrajou tam do dnes. Spolek kolem Smooka a týhle starý gardy. To jsou lidi, co ty lidi znají nejlíp ze všech ;)

    Dřív, když jsem si sotva koupil steam, a začal pak hrát aktivně hrát JB (ikdyž jsem ho hrával i na NS) a snažil jsem se dostat vždy k Ct, tak si myslím, že jsem dost uměl zabavit a pravidla jsem ovládal na 101 % . Ale nikdy bych se neopovažoval nikoho žádat s prosíkem o spešla natož se prosit někoho o to, aby mě někde navrhnul. Prostě jsem si potajnu v toho spešla doufal a říkal jsem si, že když se budu snažit držet aktivitu, slušnost a budu mod ovládat, tak si toho někdo z AT všimne a ocení to a tak to příjde tak něják samo, přirozeně . Ale tohle už je dost o postoji lidí. To mi příjde uplně směšný, že teďka se o to dá požádat . . Líbila se mi věta o spešla se nežádá, spešla si musíš zasloužit. A strašně jsem vždy žral to, jak se Tupelko společně s dalšíma adminama sešli na TS a řešili spešly, problémy serveru, nápady na změny k lepšímu. Takhle to bylo uplně top. Nevím , jestli to takhle je i dnes, ale myslím, že už né.

    Teď to na mě spíš působí tím dojmem, že získat spešla je easy jako ráno vstát a jít si koupit 10 rohlíků do samobsluhy. Nemluvě o to, že spešla tu dostali aj lidi , co si tu zapnuli a je mi pumpička, že to bylo na NS a před nějákou dobou . . a ba co víc, dokonce se o nich uvažuje jako o kandidátech na admina. A tím pádem logicky, už jen z principu post spešla ztrácí na významu, respektu atd.

    Vím, že doby se prostě mění . . Ale myslím si, že některý věci by měli zůstat tak, jak byli nastavený. Fungovalo to tak xxx let a nikdo kolem JB nebylo takový halooo.


    Je to sice OT vzhledem k názvu vlákna, ale když už se tu do toho zabrousilo, tak taky přiložim poleno do kotle

    E: Neříkám, že všici spešlové jsou na draka, to né, to bych jim křivdil. Jen prostě tím, že dostalo xx lidí spešla, kteří by ho prostě mít neměli tak to dělá tenhle dojem.
    Naposledy upraveno Toy; 27-07-14 v 14:36.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Je to dobrý že tohle řešime v stižnosti na Ridika :D Btw chce to jen pevnou ruku a tvrdou hůl ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Miruska. Zobrazit příspěvky
    Ved sa mu ani nečudujem že tam bol 10 minut, v poslednej dobe som tam bola párkat, proste to vo väčšiej sračke byť ani nemôže. Admini ci spesli si tam stale kecaju do mikrofonu, a nezastaví ani po mojom xx upozornení.
    Fullka u ct nikto neberie simona a neaky hráč mi napíše... adminko ved si ber simona, teraz mam pocit že hrači davaju prikazy adminom.. a to len kvoli tomu že tam admini namiesto toho aby robili poriadok, robia bordel.. Niekedy hráči rešpektovali každe slovo čo povedal admin... a teraz??... ešte si aj zanadáva na adminov, ved ako ste ich naučili tak ich aj máte.
    Ani nehovorím o tom že som parkrat zabanovala aj spešla, spesl a admin maju ist prikladom ale to čo ja som videla v poslednej dobe mi bolo na grc... a ešte vyčítaju to že ich banujem pričom by normalneho hrača za to určite zabanovali..
    no podte domna...
    Týmto si asi myslela ten ban mne že?.. Tak ten ban si mi dala za to, že som zrazil 1 CT na mape assault.. pričom on mmi pod to auto skočil.. a ty nić a zrazu len ban.. za 1 prejdenie.. tak neviem ci by si za to niekoho zabanovala.. alebo si sa len chcela ukazat aka si super.. (Y)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Keyo .. CT mají strážit simona .. né si hrát s bagrem nebo autíčkem ... jinak pardon,že tu píšu ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •