Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 101

Téma: JailBreak a Global Admini

  1. #31
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Nj .. a pak to dopadá,že všechna CT si někde hrajou a simon sám s vězni ... nj normálka ...

  2. #32
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: JailBreak a Global Admini

    Takže se to asi všechno objasnilo. Každý kdo si to přečetl ví jak je na tom JB asi sám a každý má názor vlastní jsem rád že se někdo i ztotožňuje s tím mým. Takže asi poprosím o lock? Každý si řekl svoje a Ridik se vyřešil, možná by chtělo založit si theard kde se budou řešit co by chtělo zlepšit tohle "ostatní" viz druhá půlka 2 stránky do konce =) děkuji za vaši pozornost. =)

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: JailBreak a Global Admini

    Nemám k tomu co dadat, Toyko to dal dobře

  4. #34
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    By mě zajímalo kdo z vás, tam jako ve 3h ráno byl? Myslím že nikdo.. Jako byla tam docela pohoda, pokud zwerg nebyl Simon a to si myslím, že si stěžovalo více lidí. Proto se taky ke konci stala vzpoura a zwerg to raději leftnul a šel nejspíš spát tento post. To že tam Ridik graboval je pravda. To, že tam grabnul esa na sebe je taky pravda. Snažila sem se zwergovi vysvětlit, že eso za to nemohl, že ho tam grabnul, ALE on to nepochopil a začal tam cosi plácat do mikrofonu, že on si za svýmy příkazy stojí a že to je chyba admina a ještě k tomu dodal, že "eso mohl seskočit dolů" přesně to co tu napsal Ridik - natož mu J3ZUsSs* napsal, že to je k smíchu.

    Opravdu sem nepochápala tento celý post, protože se vlastně zase tak nic moc nestalo + ten grab tam zneužívá 99,9 % adminů a ne jen Ridik a to nemluvím o grabování zbraní, které leží kdesi po mapách že? Nebo o tom, že si admin vleze na káru a začne přejíždět hráče že? Nebo jiné CT že? Hlavně že sme o tom dikustovali na poradě a sepsali dané pravidla, že? A teď tu začnete psát ty vaše že to je "for fun" to by se mohlo napsat i o tom grabu, že to je for fun, stejně jak přejíždění..

    Každý admin co tu napsal, co má práva na JB by si měl zamést nejdřív před svým prahem a ne jen Ridik. A že si tam každej admin tvoří svá vlastní pravidla, jako třeba systém HVD, nebo jakýsi stupidní pravidlo, které ani není nikde psané, že reakce a náhodu se nemůže dávat v mín jak 10 lidech. To kdesi se psalo v AF a co je každýmu po tom, že si tu kravinu odhlasují admini a pak to prosazují, když normální hráč to pravidlo ani znát nemůže, protože v /menu není napsané nic a chybí tam toho dost.

    A pokud se vám nelíbí, jak se to na JB teď vede, tak tam začněte chodit sami a dělat si tam ten pořádek. A uvidíme, jak to bude vypadat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Kajus Zobrazit příspěvky
    Keyo .. CT mají strážit simona .. né si hrát s bagrem nebo autíčkem ... jinak pardon,že tu píšu ...
    Kajus:) bol to zaciatok kola.. odpocitavanie.. ready go! odisli sme zo zbrojky.. skocil som na auto.. a doviezol sa medzi cely.. ako to robim kazde kolo na assaulte.. no to CT asi chcelo na auto. a skocilo tam.. a Miruska hned ban.. ptoommi aj pisala ze to bolo zo srandy..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Většina lidi neřešila ani to co se stalo ve hře, spíš to jak se ktomu postavil tady.. Znovu jako ....


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #37

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno OoKeYo Zobrazit příspěvky
    Týmto si asi myslela ten ban mne že?.. Tak ten ban si mi dala za to, že som zrazil 1 CT na mape assault.. pričom on mmi pod to auto skočil.. a ty nić a zrazu len ban.. za 1 prejdenie.. tak neviem ci by si za to niekoho zabanovala.. alebo si sa len chcela ukazat aka si super.. (Y)
    Ty si ešte doteraz nechapeš alebo čo?.... ty maš simona strazit a ne ho zabijat, tým ešte zabranuješ vzbure kedže to auto šupneš pred dvere, zabiješ simona a ešte ja som ta zla že som ti dala ban?... maš ist prikladm.. nedali naspät tu mapu kvoli tomu aby si si tam jazdil...
    a niesi prvý a ani posledny spesl ktorý bude robit bordel a dam mu ban...

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Miruska. Zobrazit příspěvky
    Ty si ešte doteraz nechapeš alebo čo?.... ty maš simona strazit a ne ho zabijat, tým ešte zabranuješ vzbure kedže to auto šupneš pred dvere, zabiješ simona a ešte ja som ta zla že som ti dala ban?... maš ist prikladm.. nedali naspät tu mapu kvoli tomu aby si si tam jazdil...
    a niesi prvý a ani posledny spesl ktorý bude robit bordel a dam mu ban...
    Takze este raz :) Nezabil som simona.. to poprve.. po druhe.. to auto nedavam k tym dvera.. ale odvezem sa pred tu medzeru a tam auto necham cize T ma dost priestoru prejst.. takze zabranovanie to tiez neni.. a ak si si nevsimla.. vzdy ked som u CT.. stojim pri simonovi a strazim ho ;)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    By mě zajímalo kdo z vás, tam jako ve 3h ráno byl? Myslím že nikdo.. Jako byla tam docela pohoda, pokud zwerg nebyl Simon a to si myslím, že si stěžovalo více lidí. Proto se taky ke konci stala vzpoura a zwerg to raději leftnul a šel nejspíš spát tento post. To že tam Ridik graboval je pravda. To, že tam grabnul esa na sebe je taky pravda. Snažila sem se zwergovi vysvětlit, že eso za to nemohl, že ho tam grabnul, ALE on to nepochopil a začal tam cosi plácat do mikrofonu, že on si za svýmy příkazy stojí a že to je chyba admina a ještě k tomu dodal, že "eso mohl seskočit dolů" přesně to co tu napsal Ridik - natož mu J3ZUsSs* napsal, že to je k smíchu.

    Opravdu sem nepochápala tento celý post, protože se vlastně zase tak nic moc nestalo + ten grab tam zneužívá 99,9 % adminů a ne jen Ridik a to nemluvím o grabování zbraní, které leží kdesi po mapách že? Nebo o tom, že si admin vleze na káru a začne přejíždět hráče že? Nebo jiné CT že? Hlavně že sme o tom dikustovali na poradě a sepsali dané pravidla, že? A teď tu začnete psát ty vaše že to je "for fun" to by se mohlo napsat i o tom grabu, že to je for fun, stejně jak přejíždění..

    Každý admin co tu napsal, co má práva na JB by si měl zamést nejdřív před svým prahem a ne jen Ridik. A že si tam každej admin tvoří svá vlastní pravidla, jako třeba systém HVD, nebo jakýsi stupidní pravidlo, které ani není nikde psané, že reakce a náhodu se nemůže dávat v mín jak 10 lidech. To kdesi se psalo v AF a co je každýmu po tom, že si tu kravinu odhlasují admini a pak to prosazují, když normální hráč to pravidlo ani znát nemůže, protože v /menu není napsané nic a chybí tam toho dost.

    A pokud se vám nelíbí, jak se to na JB teď vede, tak tam začněte chodit sami a dělat si tam ten pořádek. A uvidíme, jak to bude vypadat.
    On se tě ani nikdo nikdy neprosil o to, aby sis tam zrovna ty rozšiřovala práva. Kdyby se to rozšiřování nestalo hitem letošního roku, tak se mohlo z pár spešlů stát admin a vůbec by to nemuselo bejt tam, kde je to teď.

    Promiň, ale tímhle postem si mě vážněě nasrala.

    Moc dobře si pamatuju tu situaci, když jsem eště měl práva na kidbrejk a tys ho začínala hrát. Normální kolo 1 vd . .mapa snow bo mountains. . hráči šli do boxu . . VD si vzalo skutr a zajelo jednoho no name playera simon ho zabil a byl klid. . ani popel si neřekla. Jenže situace se razantně změnila tehdy, když jsme na další kolo šli do boxu v ducku a bylo opět jedno VD . . jenže zajelo tebe. A ty hned na mě . . Jako tohle je normální ? Banuj to atd. Já ti slušně vysvětlil, že tohle nebanuju, tohle je jen čistě chyba simona. Pokud se objeví VD sotva ve dveřích od areálu cel, tak ho má simon upozornit, at s tím táhne do hajzlu. Pokud neuposlechne, tak kill a čau. Jenže tys chytla takovej rage, že si musela hnedka utíkat na foro a jebnou mu ban přes web. Na čež sis za pár dnů musela požádat o rozšíření práv na JB . Jinej důvod, než ten aby tě děcka nezajížděli na JB jsem v tom neviděl. Vím, že o tomhle jsem se ten den bavili i v AFku a vše se to dá dohledat, lehce.

    Ty tu jdeš něco říkat o zametání si před prahem ? ty ?! si děláš piču ? :-D Co já vím, tak sis žádal na D2 only primárně a teď když je hlášení tak ani nehneš prstem a nejdeš ani kdyby tě hráči prosili na kolenou. A banuješ tam čistě jen sporadicky , pokud mi tu budeš tlačit do hlavy něco jinýho, tak je to funny jako prase. Včera si dala po skoro týdnu bany za cheating a ostatním tu jdeš kázat. Ale jak se říká . . . "ta nejvíc potrefená husa se vždy ozve jako první"

    Pokud budeš lítat po hlášeních místo nás a nebudeš ignorovat ze střílecích hlášení tak nemám problém s tím chodit dělat pořádek na JB. A vím, že to bude stokrát lepší než teď protože vím, že jsem schopnej ukecat pár adminů, aby šli do toho se mnou.
    Naposledy upraveno Toy; 27-07-14 v 18:06.

  10. #40
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    On se tě ani nikdo nikdy neprosil o to, aby sis tam zrovna ty rozšiřovala práva. Kdyby se to rozšiřování nestalo hitem letošního roku, tak se mohlo z pár spešlů stát admin a vůbec by to nemuselo bejt tam, kde je to teď.

    Promiň, ale tímhle postem si mě vážněě nasrala.

    Moc dobře si pamatuju tu situaci, když jsem eště měl práva na kidbrejk a tys ho začínala hrát. Normální kolo 1 vd . .mapa snow bo mountains. . hráči šli do boxu . . VD si vzalo skutr a zajelo jednoho no name playera simon ho zabil a byl klid. . ani popel si neřekla. Jenže situace se razantně změnila tehdy, když jsme na další kolo šli do boxu v ducku a bylo opět jedno VD . . jenže zajelo tebe. A ty hned na mě . . Jako tohle je normální ? Banuj to atd. Já ti slušně vysvětlil, že tohle nebanuju, tohle je jen čistě chyba simona. Pokud se objeví VD sotva ve dveřích od areálu cel, tak ho má simon upozornit, at s tím táhne do hajzlu. Pokud neuposlechne, tak kill a čau. Jenže tys chytla takovej rage, že si musela hnedka utíkat na foro a jebnou mu ban přes web. Na čež sis za pár dnů musela požádat o rozšíření práv na JB . Jinej důvod, než ten aby tě děcka nezajížděli na JB jsem v tom neviděl. Vím, že o tomhle jsem se ten den bavili i v AFku a vše se to dá dohledat, lehce.

    Ty tu jdeš něco říkat o zametání si před prahem ? ty ?! si děláš piču ? :-D Co já vím, tak sis žádal na D2 only primárně a teď když je hlášení tak ani nehneš prstem a nejdeš ani kdyby tě hráči prosili na kolenou. A banuješ tam čistě jen sporadicky , pokud mi tu budeš tlačit do hlavy něco jinýho, tak je to funny jako prase. Včera si dala po skoro týdnu bany za cheating a ostatním tu jdeš kázat.

    Pokud budeš lítat po hlášeních místo nás a nebudeš ignorovat ze střílecích hlášení tak nemám problém s tím chodit dělat pořádek na JB. A vím, že to bude stokrát lepší než teď protože vím, že jsem schopnej ukecat pár adminů, aby šli do toho se mnou.
    Nevím co tu vytahuješ rok starou záležitost. Si jako myslíš, že tu banuju za to, že někdo někoho přejede? Nebo že mě tu kdosi přejede a já mu vlepím ban? Se prober chlapče. Že sem si tu před rokem žádala práva na d2 a o necelý měsíc později na JB a co jako? Si jako myslíš, že sem si těch koderů nepobanovala dost? Jednou ses právů na JB zřekl, že si to asi neunesl, tak se do toho už neser. Taky se ti neseru do tvých práv, protože je mi to putná. Ne jak tobě, co věčně refrešuje banlist, abys mohl psát theardy o ostatních adminech. Nebo je furt buzerovat o tom jaké bany dávají. Jestli se tobě nelíbí jak někdo dělá svou práci, tak zavři hubu a jdi si to dělat sám a přestaň tady furt rejpat.
    Si jako myslíš, že si něco víc, že tu lítáš jak fretka po hlášení? je tu xxxx dalších adminů, nač tu teda jsou? Aby ses ty mohl vozit po pár adminech? Se prober..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #41
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: JailBreak a Global Admini

    Můžu jen potvrdit, že za dob vlády Jiřího se tam hrálo nejlíp. S ničím se nesral, byla s ním největší prdel, tak to má podle mě být. Nebanoval zbytečné sračky, dokázal ty káry prostě srovnat přes mikrofon a to má mnohem lepší účinek, než zasranej ban, kterej nikomu nic neřekne a po vypršení dělá to samé. To, že tam teďka sedí polovina aim adminů a polovina adminů z ostatních módů, je věc druhá. Ti tam dělaj v podstatě hovno a ještě k tomu dělaj kokotiny. Škoda serveru, dojebali ste si to sami.

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Nevím co tu vytahuješ rok starou záležitost. Si jako myslíš, že tu banuju za to, že někdo někoho přejede? Nebo že mě tu kdosi přejede a já mu vlepím ban? Se prober chlapče. Že sem si tu před rokem žádala práva na d2 a o necelý měsíc později na JB a co jako? Si jako myslíš, že sem si těch koderů nepobanovala dost? Jednou ses právů na JB zřekl, že si to asi neunesl, tak se do toho už neser. Taky se ti neseru do tvých práv, protože je mi to putná. Ne jak tobě, co věčně refrešuje banlist, abys mohl psát theardy o ostatních adminech. Nebo je furt buzerovat o tom jaké bany dávají. Jestli se tobě nelíbí jak někdo dělá svou práci, tak zavři hubu a jdi si to dělat sám a přestaň tady furt rejpat.
    Si jako myslíš, že si něco víc, že tu lítáš jak fretka po hlášení? je tu xxxx dalších adminů, nač tu teda jsou? Aby ses ty mohl vozit po pár adminech? Se prober..

    A proč ty tu vytahuješ to, že jsem se práv zřekl ? to není zaležitost stará víc jak rok ? Srát se do mě nemůžeš, protože já si dělám to , co mám narozdíl od tebe.

    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=53745 tohle je přesně ten ban, schválně se koukni, jak si pak plakala v ten den v AF o přejíždění, ale dík, že sis veřejně nasrala do huby +1

    Koukni se na to, kolik lidí mi tam dalo za pravdu. Ale xx zase né, jelikož držej s Ridikem basu. A ten dnešní Ridikův přístup mi to krásně dneska všechno podtrhnul a potvrdil.


    Je mi uplně pumpička kolik si rozdala banů, protože teď na to mrdáš jak se jen dá. A sedíš zapařená na Jb a na server , na kterej sis žádala trtkáš. Jo myslím si o sobě, že jsem si o práva nežádal jen tak pro nic za nic, ale proto, abych udržoval pořádek na serverech na kterých jsem si žádal o práva a myslím, že se mi to vcelku daří. Já mám svědomí čistý

    A piš si, že furt budu pičovat do věcí, který se mi příčej a rozhodně mi v tom nezabrání nikdo jako jseš ty. . Uplně mě točí jaká jseš flegma a umíš tu jen vytahovat moje faily.

    E : dík Euste. cením to, že aspoň pár lidí tu má ještě otevřený oči.

    E2: Vidím, že se krasně snažíš dostat od tématu a neumíš se ubránit a a uznat to, že si mu dala čistě ban za to, že přejel zrovna TEBE .Doufám, že nejsem jen jedinej, co to vidí . . . ale myslím si, že kdo je aspon trochu objekivní, tak vidí, že sis nasrala do huby a teď se to uboze snažíš skrýt za názor ostatních a za milon smajlíků. víc to neřeším, flejmu bylo dost. A myslím, že ten kdo má otevřený oči musí uznat, že jseš mimo a že teď nevíš, co psát abys nevypadala špatně . . Ale neboj, za mě vždy budeš ty ta jednička a můj idol. Snad až jednou vyrostu budu jako ty.
    Naposledy upraveno Toy; 27-07-14 v 18:54.

  13. #43
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Nevím co tu vytahuješ rok starou záležitost. Si jako myslíš, že tu banuju za to, že někdo někoho přejede? Nebo že mě tu kdosi přejede a já mu vlepím ban? Se prober chlapče. Že sem si tu před rokem žádala práva na d2 a o necelý měsíc později na JB a co jako? Si jako myslíš, že sem si těch koderů nepobanovala dost? Jednou ses právů na JB zřekl, že si to asi neunesl, tak se do toho už neser. Taky se ti neseru do tvých práv, protože je mi to putná. Ne jak tobě, co věčně refrešuje banlist, abys mohl psát theardy o ostatních adminech. Nebo je furt buzerovat o tom jaké bany dávají. Jestli se tobě nelíbí jak někdo dělá svou práci, tak zavři hubu a jdi si to dělat sám a přestaň tady furt rejpat.
    Si jako myslíš, že si něco víc, že tu lítáš jak fretka po hlášení? je tu xxxx dalších adminů, nač tu teda jsou? Aby ses ty mohl vozit po pár adminech? Se prober..
    Od coho ineho tu potom si, ked nie od toho, aby si chodila na hlasenia? Zabanovala si par ludi, tak to pre teba konci a budes banovat len vtedy, ked bude niekto cheatovat zrovna tam, kde hras?
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  14. #44
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    :DDDD Dobře no, dala sem před rokem na 1 den ban člověku :D A to jako dělám pořád? :D Pořád rozdávám takové bany? Jestli ano, tak máš právo mě soudit, jestli ne, tak drž hubu. Chápeš, že mě jedno co si zrovna TY myslíš.. Protože zrovna o TOBĚ si tu spousta lidí myslí svůj ne moc pozitivní názor. Že mi tu jako začneš psát v postu, kde se řeší JB, aby začala chodit na D2 a začala tam jako hrát a banovat a že se z tebe hned poseru a budu tam chodit žejo? I přesto, že normálně na ten D2 chodím, ne tak často, ale chodím.. Jen mě prostě ty střílecí už tolik nebaví, stejně jako adminy co mají práva na ten JB a chodí si jinam na servery, protože je JB nebaví, ani na hlášení nechodí i když tam mají práva. Třeba nějací ti knife admini že? Mě je to jako fuk, jen dávám příklad toho, že nejsem opravdu jediná, kdo nechodí tam kde ho to už prostě nebaví. A proto řeším post, který se týká JB, takže až se bude řešit post, který se bude týkat střílecích serverů, tak se bude týkat i mě a proč tam nechodím jo?
    Takže si tu zase začal nesmyslně psát ty tvoje píčoviny jak máš ve zvyku, vytahovat nějaké staré bany, jak to máš asi jediný ve zvyku a problematika na JB skrze tento post se opět nevyřešila, stejně jako tvůj post o adminech na baterkách. Jen sis tu musel opět zvýšit hejting ego.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #45
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Od coho ineho tu potom si, ked nie od toho, aby si chodila na hlasenia? Zabanovala si par ludi, tak to pre teba konci a budes banovat len vtedy, ked bude niekto cheatovat zrovna tam, kde hras?
    Moje hlášení se týkají jenom D2. Podívej se, jak často jde z tama hlášení a jak často je tam už nějaký admin, nebo jak rychle napíše, že tam někdo je a pak něco o tom piš, proč tu jsem.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •