Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Chladící podložka pod ntb.

  1. #1
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272


    Chladící podložka pod ntb.

    Ahoj,

    chtěl bych se zeptat, zda-li nemáte nějakej typ na pořádnou chladící podložku pod ntb, páč můj chladič v ntb to fakt nestíhá. Jde o ntb s úhlopříčkou 15,6 palců, preferuji obchod alza.cz a můj maximální vklad je 1000kč včetně poštovného. Nerad bych uvařil grafiku nebo tak něco, předem dík za každej návrh. :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137


    Odpověď: Chladící podložka pod ntb.

    Ahoj, sedly mi odporúčil túto --> http://www.alza.cz/coolermaster-note...er-d196247.htm. Akurát som ju v piatok objednal tak neviem ti o nej viacej povedať. A kašli na kuriéra to sú zbytočne vyhodené peniaze. Neviem či aj u vás v ČR to je tak ale u nás v SR máme v každom meste kamennú predajňu alzi, a keď si to budeš objednávať cez net tak začiarkneš prevzatie v kamennej predajni tak aspoň ušetríš peniaze a môžeš si kúpiť lepšiu podložku :)
    Naposledy upraveno znedlob; 05-08-14 v 20:51.

  3. #3


    Odpověď: Chladící podložka pod ntb.

    Citovat Původně založeno Fhacker Zobrazit příspěvky
    Ahoj, sedly mi odporúčil túto --> http://m.alza.cz/coolermaster-notepa...er-d196247.htm. Akurát som ju v piatok objednal tak neviem ti o nej viacej povedať. A kašli na kuriéra to sú zbytočne vyhodené peniaze. Neviem či aj u vás v ČR to je tak ale u nás v SR máme v každom meste kamennú predajňu alzi, a keď si to budeš objednávať cez net tak začiarkneš prevzatie v kamennej predajni tak aspoň ušetríš peniaze a môžeš si kúpiť lepšiu podložku :)
    Doufám že si to neobjednával z Česka :D.
    Kup tu coolermasterku.
    Naposledy upraveno znedlob; 05-08-14 v 20:54.

  4. #4
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272


    Re: Chladící podložka pod ntb.

    Dobrá tedy, dám na vaši radu. Zamykám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •