Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 74 z 74

Téma: HVD - koho a kde lze zabít?

  1. #61
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno Trey Zobrazit příspěvky
    To by nebol thread o JB keby tu nie sú 4 strany kokotín :D
    Inak neviem fakt čo sa tu rieši. V pravidlách neni napísané, že kto stojí pred zbrojkou nemá nárok na VD ak dostane FK a pokiaľ to tam nebude tak by to VD proste mal dostať.
    V tomto pravidle tiež nie je napísané, že je zakázane aj SH, knifebot atď - Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban - a aj tak sa o tom nezakladá 30 threadov...
    tak tak.. proste je to FK a za to sa dava VD.. ziadne ze tam nema stat.. nechapem co sa tu riesi..

    a Polka JB komunity su decka alebo hraci co na forko nechodia.. cize to nevidia.. a od toho si tu ty grakon aby si im to vysvetlil kedze si spesl.. a ked to nejaky admin nevie tak aj jemu alebo mu poslat odkaz.. a hotovo..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  2. #62
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Nevim co tu tento maly problem resite tak dlouho. Proste mam jednoduche reseni. jakykoliv kill hrace, ktery kempi pred CT zonouneni FK. Zopakujito znovu. MA SI HRAT A NE KEMPIT PRED ZBROJKOU.

  3. #63
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Bože, co furt řešíte. Zítra mají zas poradu tak už ustálí nějaká pravidla, která budou platit a budou vypsaná jak na fóru, tak v menu.

  4. #64
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno Tensa Zangetsu Zobrazit příspěvky
    Nevim co tu tento maly problem resite tak dlouho. Proste mam jednoduche reseni. jakykoliv kill hrace, ktery kempi pred CT zonouneni FK. Zopakujito znovu. MA SI HRAT A NE KEMPIT PRED ZBROJKOU.
    nema ten hrac VD nahodou pri HVD? a nema si robit co chce? takze aj rped zbrojkou ja nechapem co riesite..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  5. #65
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno OoKeYo Zobrazit příspěvky
    nema ten hrac VD nahodou pri HVD? a nema si robit co chce? takze aj rped zbrojkou ja nechapem co riesite..
    Definuj, čo znamená pred zbrojkou.

  6. #66

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Nemohu přesvědčovat lidi o něčem, o čem sám nevím jak to vlastně je. Nejdříve jsem se vždy řídil podle pravidel v /menu. Ty ale nebyly aktualizované a byly v rozporu s pravidly na fóru. Admini se tu jasně dohodli, že platí pravidla ta, která jsou na fóru, tak jsem je začal respektovat. Pak se tu řešilo to HVD. Nakonec tu jeden admin napsal, že bylo dohonuto, že stání před zbrojkou je na vlastní nebezpečí a toho jsem začal držet a nebyl jsem to jen já. Držel jsem se toho hlavně kvůli tomu, že jsem si osobně taky myslel, že stání před zbrojkou na náhodný FK je demence. Když jsem byl na servru, tak se mi však málokdy stalo, že by někoho zabili omylem, když stál u dveří. Vždy jsem se snažil CT přesvědčit, aby šli spíše dozadu (teda nesnažil, spíše jsem jim jen dal radu). Když byl někdo i tak omylem zabit, tak přišlo na vysvětlení, že před zbrojkou je pobyt pouze na vlastní nebezpečí. Ikdyž na serveru byli admini, tak nic proti tomu neměli, spíše byli i pro. To mě ještě více utvrdilo, že to tak už prostě je. Jak se to tu teď ale začalo řešit, tak sám nevím, co mám na to říct. Jenda skupina lidí tvrdi to a druhá něco jiného. Neměj mi to prosím za zlé.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 09-08-14 v 13:56.

  7. #67
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno Trey Zobrazit příspěvky
    Definuj, čo znamená pred zbrojkou.
    ja hovorim ze T moze byt kde chce.. okrem CT zony.. cize aj stat pred dverami do zbrojky a pdoobne.. moze si robit co chce.. a nei to ze je tam na vlastne riziko..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  8. #68
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nemohu přesvědčovat lidi o něčem, o čem sám nevím jak to vlastně je. Nejdříve jsem se vždy řídil podle pravidel v /menu. Ty ale nebyly aktualizované a byly v rozporu s pravidly na fóru. Admini se tu jasně dohodli, že platí pravidla ta, která jsou na fóru, tak jsem je začal respektovat. Pak se tu řešilo to HVD. Nakonec tu jeden admin napsal, že bylo dohonuto, že stání před zbrojkou je na vlastní nebezpečí a toho jsem začal držet a nebyl jsem to jen já. Držel jsem se toho hlavně kvůli tomu, že jsem si osobně taky myslel, že stání před zbrojkou na náhodný FK je demence. Když jsem byl na servru, tak se mi však málokdy stalo, že by někoho zabili omylem, když stál u dveří. Vždy jsem se snažil CT přesvědčit, aby šli spíše dozadu (teda nesnažil, spíše jsem jim jen dal radu). Když byl někdo i tak omylem zabit, tak přišlo na vysvětlení, že před zbrojkou je pobyt pouze na vlastní nebezpečí. Ikdyž na serveru byli admini, tak nic proti tomu neměli, spíše byli i pro. To mě ještě více utvrdilo, že to tak už prostě je. Jak se to tu teď ale začalo řešit, tak sám nevím, co mám na to říct. Jenda skupina lidí tvrdi to a druhá něco jiného. Neměj mi to prosím za zlé.
    ani som to necital.. uz nemam vobec chut toto riesit.. stale nechapete ako to je.. normalne ma zacina bolet srdce ze si furt melete to svoje.. a nie tak ako to ma byt.. uplne ja nechapem ako moze byt niekto takto blby:(
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  9. #69
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    V tom /menu pár pravidel chybí, ale je pravda, že by se to mělo dořešit. Teď nově Tupelko dává na forko, co se dělo na poradě, tak je taky potřeba si to číst, aby ste byli v obraze. Pokud se to tam zítra vyřeší, tak se to určo dozvíte :)
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #70

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno OoKeYo Zobrazit příspěvky
    ani som to necital.. uz nemam vobec chut toto riesit.. stale nechapete ako to je.. normalne ma zacina bolet srdce ze si furt melete to svoje.. a nie tak ako to ma byt.. uplne ja nechapem ako moze byt niekto takto blby:(
    Tak teď jsi mě fakt nasral, víš jakou jsem si s tím dal práci :D :(?!!! Ale ne vážně, já to chci řešit, protože se jedná o důležitou věc, o které si jedni myslí to a druzí to.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 09-08-14 v 16:57.

  11. #71
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Bude se to řešit na poradě, výsledek bude zase ZDE.

  12. #72
    Nováček Avatar uživatele MrJack
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Mňa sa nezbavíš nikde. :D
    Příspěvky
    88

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Ak aspoň trochu čítate detailnejšie fórum, zistíte že sa to bude riešiť, bude sa o tom polemizovať a diskutovať.
    Výsledok zistíte v topicu "čo sa deje na poradách", no zasa treba založiť tému o HVD a pravidlách. Všetci admini ktorých poznám; počujem len o tom, ako sa bude na porade riešiť HVD už asi týždeň.
    Čo tak niekedy trochu pozisťovať predtým, než zasa naložíte už do tak plného záchoda ďalšiu zbytočnú tému?

  13. #73

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Podle toho, na čem se admini dohodli na poradě si myslím, že tohle téma už je vyřešené. Podle mě nejlepší řešení :). Už od začátku to bylo nejlepší řešení...

  14. #74
    Nováček Avatar uživatele MrJack
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Mňa sa nezbavíš nikde. :D
    Příspěvky
    88

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Nie, nič nie je podľa nikoho dosť dobré - furt sa niekto sere nad tým aký kto FK dostal. Keby sa všetci nevzťahovali na nejaké posraté pravidlá, JB by bol miesto, kde je všetko vyriešené. Až ma prekvapuje, ako si hráči dokážu nadávať kvôli tomu, že ich niekto zabil. Všetci odkazujú na nejaké zasrané pravidlá. Z JB sa stal najriešenejší mód len a len kvôli tomu, že niekto je nespokojný s pravidlami, ktoré sa xkrát prerábajú lebo Ferkovi dali FK za to, že stál pred zbrojkou. Kebyže si niekto dokáže hru užiť, mať v riti FK a podobné kopy hnoja, Jb by bolo miesto, kde chodia ľudia dobre naladení a tiež z neho dobre naladení odchádzajú.
    Keď chcete tie posraté pravidlá furt meniť, nedivte sa, keď vám; Ferkovi dajú pred zbrojkou Fk.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •