Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Chyba při instalaci

  1. #1


    Exclamation Chyba při instalaci

    Ahoj, mám menší problém. Nainstaloval jsem si vaše csko, ale to starší. Chtěl jsem si po dlouhé době zahrát war3 ultimate ale píše mi to,že mám starší verzi. No tak jsem si šel stáhnout tu novější na webu(nebo na uložto). Stáhnu si to, zvolím kam instalovat a pak tam je volení českých hlášek, modelů atp. Zvolím si to jak chci, dám "Další" a objeví se: CreateFile selhala, Kód 5. Přístup byl odepřen. Instalace nebyla zcela dokončena. Opravte prosím chybu a zpusťte instalaci znovu. Možná je to jen mini problém, ale tohle fakt nechápu.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340


    Odpověď: Chyba při instalaci

    Hm,to je divne,ze ti pise chybu,ja mam stazene csko od Kotla a nemal som ziadne problemi pri instalacii a aj hra fakci bez problemov.Aky mas windows?Ja bych to stahnul znova,vsetko stare odstranil z pc a skusil novu cistu nainstalovat,ja som to teraz skusil a nebol problem .:-)Skus googlit CS 1.6 CreateFile failed; code 5,pisu o tej chybe vsude,jeden radil,napisem ti original...Have you Effective permissions tab of Security settings for csko.exe for your account? Inac pridu sem i taky co sa v tom trochu vyznaji a poradia ti

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •