Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Adminské práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    30

    Adminské práva

    Dobrý deň. Chodím na osemročné jazykové Gymnázium.Mám 14 rokov a chcel by som vás požiadať o práva na serveroch Jailbreak, Jailbreak2, Aim, Awp. Je pravda že na Jailbreaku je dosť adminov ale občas tam niesú žiadny, a stáva sa to že sú tam nemotorné CT . Občas ale málokedy si zahrám Deathmatch, Awp, Furien. Steam mám ale krátko ale brat mi to ukázal takže sa v tom vyznám, mám tam zatial paru priatelov. Stále som hrával bez steamu ale teraz som pochopil že zo steamom je to lepšie. Môj steam: STEAM_0:1:45529481

    Counter Strike hrám 5 rokov cca s prestávkami a s toho 2+ rokov na Kotelne.

    Admin chcem byť preto:

    1. AWP,AIM = Ak je na servery "cheater" musim chodiť po serveroch a hladať adminov s právami na určitý server a tak by som chcel poskytnúť menšiu pomoc aby sa hráči nesťažovali na cheaterov. A ešte niekedy sa mi stalo že dokedy som zavolal admina ten hráč tam už nebol.

    2. Jailbreak = Na Jailbbreaku by som chcel byť adminom preto lebo ako sa stalo napríklad predvčerom bol som na Jailbreaku a 1 CT čo nemalo mikrak si prehodilo na paralizér a káždého zabíjalo a nebol tom žiadny admin, prato by som chcel poprosiť o práva aby sa takéto veci nestávali častejšie.


    S amx skúsenosti zatial nemám ale rád by som sa priučil.
    Na fórum som zo začiatku nechodil ale po čase som začal, občas sa zapojím do nejakých činností.


    Zo začiatku to bude troška náročnejšie ale možem vás uistiť že sa to časom zlepší.


    Môj skype: patrick00124
    Facebook: Paťo Ješen Štunda
    Pokec:patrick0012


    Ďakujem za vaše názory hoci budú dobré aj zlé.

    Stundi

  2. #2

    Re: Adminské práva

    Členem od: October 28, 2011
    Counter-Strike 16.4 hodin / 16.4 hodin
    Málo hodin, steam máš 4dny a hned práva.... NE

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    30

    Re: Adminské práva

    ja som mal steam davno ale zabudol som heslo a teraz som si kupil druhe...

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    30

    Re: Adminské práva

    Luca? Umyješ mi auto? :DD

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Re: Adminské práva

    :D Stundi za mna ANO poznam ta dobre si skoro kazdy den na CS

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Adminské práva

    Citovat Původně založeno Stundiso Zobrazit příspěvky
    Steam mám ale krátko ale brat mi to ukázal takže sa v tom vyznám, mám tam zatial paru priatelov. Stále som hrával bez steamu ale teraz som pochopil že zo steamom je to lepšie. Môj steam: STEAM_0:1:45529481
    a potom

    Citovat Původně založeno Stundiso Zobrazit příspěvky
    ja som mal steam davno ale zabudol som heslo a teraz som si kupil druhe...
    tak si vyber, jestli si měl steam dlouho, nebo ne...

    za mě ne
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474

    Re: Adminské práva

    Citovat Původně založeno Stundiso Zobrazit příspěvky
    Luca? Umyješ mi auto? :DD

    To ti hodně pomůže aby si dostal Práva...

    EDIT: Piš sem spíš něco Inteligetního.Pokud teda chceš být admin.
    Neumím si nastavit podpis podle pravidel.

  8. #8

    Re: Adminské práva

    Stundiso nepiš blbosti nevím co tím sleduješ moji pozornost tím nezískáš a můj názor nijak neměním. To že jsi zapomněl heslo je vidět jak si moudrý.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    30

    Re: Adminské práva

    luca vobec som tým nechcel získať tvoju pozornosť... teraz čo som si kupil steam tak mam kratko nie? Logicky

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Adminské práva

    FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK VDVDVDVDVDVD (ne)

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    30

    Re: Adminské práva

    čo znamená FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK ????

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474

    Re: Adminské práva

    To znamená že si Spamer....
    Neumím si nastavit podpis podle pravidel.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Adminské práva

    HEJ! to je nějaký trent IN? že každý se vymlouvá že měl steam dříve? ne nemelsi ho proč tu lžeš.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Adminské práva

    Citovat Původně založeno Stundiso Zobrazit příspěvky
    ja som mal steam davno ale zabudol som heslo a teraz som si kupil druhe...
    http://s7.postimage.org/j71wucgiz/stunder.jpg

    Zapomeneš ted i účet na foru?


    EDIT: Ciper, nahod zpátky Flanderse a drž pusu a krok. On steam měl a z JB ho dost znám.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    30

    Re: Adminské práva

    Greg :DD heslo mam uložene takže... :D :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •