Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Moc serverů ?

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Moc serverů ?

    Zdravíčko,
    podle názvu threadu vám to asi cvaklo.. jedná se o to, že serverů je na počet hráčů moc a servery vypadají asi takto;

    Jail 1 - 20 lidí
    Jail 2 - 15 lidí
    Jail 3 - 13 lidí
    Jail 4 - 10 lidí
    Jail 5 - 7 lidí

    Koneckonců je konec prázdnin a na servery už nechodí tolik lidí, jako na začátku, což je dost znát.
    Můj návrh tedy je zrušit Jail 5, co vy na to?

    E: To mě napadlo taky, uvidíme co na to porota :D
    Naposledy upraveno Swagrid; 23-08-14 v 18:12.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  2. #2

    Odpověď: Moc serverů ?

    Zrušit i rovnou Jail 4 at se ostatní zaplní.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Moc serverů ?

    Síce JB vôbec nehrám, ale súhlasím s tým návrhom, donedávna bolo niečo také podobné aj na zombie .. ZM 1-2 bol počet ludí znesiteľný, ale 3 a 4 bolo máličko.. tu je to asi tak isto.
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Moc serverů ?

    Zrušit jen JB 5. Když je na serverech 25+ lidí tak někomu se tam nemusí chtít protože je to zkrátka moc..
    Lepší 3 plny a 1 poloprazdnej než 3 úplně přecpaný že se nikdo nepřipojí ani s vip. Ikdyž mě to třeba takhle vyhovuje jak to je teď :)

    E/ Hlavně je konec prázdnin, tak děcka ještě jezdí za prarodiči nebo se učí na zářiové zkoušky, tak v půlce Září to bude určitě zase všechno po tý 14. hodině :)
    Naposledy upraveno Volume; 23-08-14 v 21:21. Důvod: Opravení překlepů, přidání diakritiky, more info.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Moc serverů ?

    Pokud hrac nechce jit na plny server, protoze mu to treba pc nezvlada, tak tam nepujde ani kdyz nebude jiny volny. Pujde proste na jiny portal.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Moc serverů ?

    Nemyslel jsem slabý pc, ale že někdo třeba nemusí když je server nabouchanej až po strop. Někteří hrajou radši na serveru kde je tak do 15ti vězňů, patřím mezi ně. Nechat aspoň ty 4 JB, nebo nejlíp nic neměnit.
    Naposledy upraveno Volume; 23-08-14 v 21:15. Důvod: Oprava překlepů a doplnění diakritiky.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Moc serverů ?

    Nechal bych to tak jak to je.. stejně za chvíli začne škola a vše se dá zase do pohody. Já mám taky radši server s méně lidmi. To už prostě záleží na jednotlivci jestli se napojí na plný nebo poloprázdný server, nemůžete nikomu vnucovat jednu variantu.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Moc serverů ?

    Radši hraju na serverech kde je míň lidí

  9. #9

    Odpověď: Moc serverů ?

    Tam kde je méně lidí je vždy větší pohoda, podle mě:) Taky bych to tak nechal..

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Moc serverů ?

    Méně lidí atd... právě je to že příjdeš na server kde je míň lidí a hned tam nalezou další za jednu minutu už plný server což se mi stáválo často ale jsem taky pro zrušení JB5 ani nevím proč JB5 udělali ale to je jedno.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Moc serverů ?

    Citovat Původně založeno Killer Bee Zobrazit příspěvky
    Méně lidí atd... právě je to že příjdeš na server kde je míň lidí a hned tam nalezou další za jednu minutu už plný server což se mi stáválo často ale jsem taky pro zrušení JB5 ani nevím proč JB5 udělali ale to je jedno.
    Kvůli prázdninám, na začátku července byly všechny jb plný okolo tý čtvrtý odpo :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Moc serverů ?

    Padl tu návrh od Tupelka, že by se z 5 udělal server spíše z nových map, kde by se ty staré a ohrané odstranily. Takže bych spíše byla pro tento návrh, jak pro vymazání.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Moc serverů ?

    Nevyriešilo by sa to tým, že by sa dalo na servery menej slotov (napr. teraz tam je 28, mohlo by sa to upraviť na 22 - to bude presne pre 17t a 5 ct) ? Alebo tak, ako Tupelko niekde spomínal ? Načo hneď rušiť servery ?
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Moc serverů ?

    Stejný připad furien, 6 serveru k ničemu, proto mě to uplně přestalo bavit přijde hrač který si to tam dáva a nakonec z full serveru skončí na 10 hračích, protože utečou jinam, dřív to tak nebylo a bylo to lepší...
    Akafuka funde luka

  15. #15

    Re: Odpověď: Moc serverů ?

    Citovat Původně založeno Cip3r Zobrazit příspěvky
    Stejný připad furien, 6 serveru k ničemu, proto mě to uplně přestalo bavit přijde hrač který si to tam dáva a nakonec z full serveru skončí na 10 hračích, protože utečou jinam, dřív to tak nebylo a bylo to lepší...
    Toto iste som chcel som napísať . Uplne by stačili 4 serveri . Lebo cez školsky rok to bude asi tak že na každom serveri po 10 hráčov a to bude a je o ničom .
    riťky a edm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •