Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: [Steam] Robocraft

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    [Steam] Robocraft

    Nazdárek kašpárek,

    před 3 dny jsem našel na steamu hru zadarmo, která mě docela zaujala. Jmenuje se Robocraft >> http://store.steampowered.com/app/301520/
    Je to v podstatě taková ptákovina, ve které nejde o nic jiného, než postavit vlastního robota a vypravit se sním do boje s ostatníma. Háček je v tom, že roboti jsou rozdělení na tiery podle toho, z čeho je postavíte a čím je vybavíte. A právě v tom začíná být hra strategická a prekerně náročná na inteligenci.
    Můžete si vybrat mezi několika typy vozidel:
    - dle pohonu; 1. pozemská (pomocí kol), 2. vzdušná vrtulová (pomocí vrtulí na regulaci výšky), 3. vzdušná turbínová (obtížněji ovládané a obtížnější na konstrukci), 4. hybridní (kola, vrtule, turbíny)
    - dle výzbroje; 1. laserové kulomety (využití na blízko, na střední vzdálenosti a velké vzdálenosti nic moc), 2. minomety (střední vzdálenosti, středně velké škody), 3. laserové odstřelovače (na velké vzdálenosti, dá se využít ale i na nižší, déle nabijí a hůř se zaměřuje ale poškození je monstrózní)
    - dle použitého materiálu
    a mnohem víc.
    Každé vozidlo si můžete postavit, vybavit a vydekorovat podle svého. Každou výhrou nebo prohrou získáváte 1. kredity na opravení vozidla a nákup nového vybavení, 2. zkušenosti dle tieru ve kterém jste (když jste tier 1, můžete zkoumat jen věci do tieru 2. Až dosáhnete tieru 2, můžete zkoumat věci tieru 3 atd.) na zkoumání vybavení (zbraně, materiál na kostru a karoserii, pohoné jednotky), 3. místo ve vašem herním CPU (vytváří maximální zatížení CPU vašeho robota >> všechny části, z kterých se robot skládá mají určité zatížení na CPU robota, které je omezené maximální kapacitou)

    Jestliže-li budete mít zájem, můžeme si zahrát spolu. Nebudete-li mít zájem, tak si spolu nezahrajem.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: [Steam] Robocraft

    https://www.youtube.com/watch?v=ktFIOG3PZkA

    Hru jsem zkusil a můžu doporučit, dobrá pářka na zabití pár hodin :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •