Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 55

Téma: [ demo k posouzení ] Reznik (WH) --> Zoyer

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): Morfeus
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:5416552
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.177.226.98

    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Reznik >
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:86975547
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.177.226.98

    Je to snad náhoda že ty i ten Morfeus máte oba dva bany za WH, na Steamu a přitom na jedné a té samé IP?

    Říkáš že CS hraješ od 10-ti let. Nyní ti je 18 a z toho vyplívá že CS hraješ 8 let.

    STEAM_0:0:5416552 - založený 24. listopadu 2004
    STEAM_0:1:86975547 - založený 6.června 2013

    Co si o tom myslím osobně já? Že nás jenom pěkně taháš za nos.
    Naposledy upraveno Nihilia; 12-09-14 v 06:37.

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    takže podlé tvé logiky jsem začal hrát v osmi ještě lepší :) není problém prokázat totožnost :)
    Naposledy upraveno Reznika; 11-09-14 v 17:50.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    tu je vsetko CLEAR , ja som ho parkrat tiez sledoval a zdalo sa aj mne ze nieco ma no podla mna nema nic , mozno rozum , skusenosti a sluchatka
    E: naco by sa tu vlastne ako cheater (steamer) obhajoval a snazil sa domoct toho ze je cisty...
    Citovat Původně založeno Reznika Zobrazit příspěvky
    inferno:
    21:47- po respawnutí proti hráč dupal... druhý kill logicky když du allejí tak nebudu rushovat ale počkám si..
    21:57- dupe a když vejdu do otevřeného prostoru mezi CT spawen a B tak si pojstím před kempami..
    23:04- když tam vyběhli tří z té strany.. a pořád slyším kroky.. tak jsem instiktivně čekal že příde z leva..
    23:41-vyběhnu z tunelu od T spawu... a napravo vidím CT.. vetšinou se tak dělá napřed pravá strana a pak levá alej na A..
    nuke:
    2:10-kroky střlba...plus ten T nebo CT za tou zdí je tam vidět jeho tlumič..
    3:54-vyjdu z podzemí z b na pravo se respawvne CT a stříli.. kulky byly vidět na té krabici tak logicky musel vidět tam..
    8:50-respawnu se na CT spawu... a hned po mně de slyšet další hráč.. nevýhodná pozice otáčím se abych nedostal do zad..a vyhledávám vhodnou pozicina útok..
    10:17-jsem na A jdu směrem na T spaw.. jdu okolo žlutého kontejneru a begripnu a v okně vidím jak tam proběhl CT tak střílim ale byl tam další v rohu..
    10:39-vyjdu z A a ze všech stran střelba a dupot..panikařím a snažím si najít výhodnou pozici...
    10:56-vyjdu z B držím se při pravé straně aby mně nemohl nikdo překvapit z leva.. a hned pokryju pravou stranu..
    13:25-jdu směrem od T spawu a stříli po mně awp záhlédnu odkud a respawnu se mu za zády..
    14:50-jdu směrem od CT spawu bednám a boxům..vystřelí z awp.. podle výstřelu jsem poznal že je bud za boxem nebo bednou..
    17:15- jdu okolo A a vidím něco černého v tunelu střílim nic.. a pak vyběhne CT...
    17:47-stojím u a u žebříku vidím jak ne pravo umře T tak logicky musí být na levo..
    21:38-jsem na B vidim jak se mihla hlava.. tak vyčkávam až vyleze z kempu..
    22:09-vyjdu na A a děruju hore vetšinou tam kempí u žebříku..nevyšlo ale..
    22:57-respawnu se na b a vidím CT střílim.. zase logicky když ho hitnu na jeho místě bych taky čekal až příde nepřítel...
    23:57-vyjdu z A zabiju CT na pravo a na mapě de_nuke je nejlepší kemp.. v tich oknech dole.. vždy je třeba se pojistit jestli tam nikdo neni..
    To je vše k mé obhajobě..to je můj názor..
    Naposledy upraveno Byznis; 11-09-14 v 18:44.

  4. #19
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Takže: Ja som za to, že tam WH je.

    Zaujímala by ma otázka:
    Táto žiadosť --> http://csko.cz/forum/showthread.php?...-(WH)-gt-Zoyer bola založená 07.08.2014
    A teraz žiadosť --> http://csko.cz/forum/showthread.php?...-ban)-gt-Zoyer bola založená 30.8.2014

    Takže prečo si nedal tú obhajobu už predtým? Keď by ja som dostal neprávom ban tak by som vedel vysvetliť všetko na deme hneď, bez toho, že by som to pozrel ďaľší krát.

    Citovat Původně založeno Reznika Zobrazit příspěvky
    Tak to by mně zajímalo jaký já hraju půl roku na jednom steamu... to co je za nesmysl... a tenhle příspek co tam někdo přidal http://csko.cz/forum/showthread.php?...-uban-PARADOXX celkem nesmysl že bych byl já vždyt je to slovák schodná IP adresa..
    A tento príspevok si písal ty. Keďže neni to slovák, je to česky písané (steam ID je taktiež nejákeho čecha) a je to písané z účtu z ktorého je písané aj toto:
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-(WH)-gt-Zoyer
    Naposledy upraveno because; 12-09-14 v 10:21.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Because pro tvojí informaci každý nemá čas sedět u kompu dvacetčtyři hodin taky mám svůj osobní život,školu,práci.. a jinak mně nejde o to co si ty myslíš tvůj názor je u mně naprosto ovlivněný a nestřídmý ..mi jsme spolu už mněli neschody a akorát takhle mi to chceš vrátit a kompenzovat si to .. si na omylu chlapče.. mně de jen o princip... dokázat že jsem čistý byl a budu... (a jen tak pro zajímavost... vím že je to slovák protože je to můj strejda :) tomu taky všichni křivdí..
    Naposledy upraveno Reznika; 12-09-14 v 06:34.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Nick na fóru: morfeus981
    Zabanovany nick(1): Morfeus
    Žádost o UB: 25-07-13

    Tady o tom tvrdíš že není tvůj a že to je Slovák.
    - Není to žádný Slovák.
    - Stejné IP je jen náhoda že?

    --

    Nick na fóru: morfeus981
    Zabanovany nick(1): < Reznik >
    Žádost o UB: 07-08-14
    - to je ale sakra pech, že má někdo stejný nick na fóru 2x (když ten původní morfeus981 nejsi údajně ty) a najednou nick ve hře <Reznik>

    --

    Nick na fóru: Reznika
    Zabanovany nick(1): < Reznik >
    Žádost o UB: 30-08-14
    - nick na fóru morfeus981 začal být nepohodlný, tak to zkoušíš s novým účtem, pod nickem Reznicka
    Naposledy upraveno Nihilia; 12-09-14 v 07:22.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Nihilia si opravdu důvtipný...ale vysvětlím ti ale nevím jestli na tebe nejdu moc rychle.. asi pomalejš na tebe.. bez urážky :) já nikdy nebyl regnutý na kotelně.. takže zase se opakuju po dozvědění té skutečnosti že mám ban za wh jsem hned chtěl řešit ale v práci a ve škole byl fofr.. tak jsem požádal strejdu :) neni problém dokázat totožnost :) po uzavření ub hned teen den nebyl čas řešit.. a není to slovák zajímavé jak všechno víš :O :D a shodná ip ten pojem je a tebe asi taky moc.. čemu si nerozumněl na tich slovech shodná nebo ip :) a k vysvětlení dalšímu logika ub je na mně tak proč bych dělal ze strejdy založeného účtu.. :)

  8. #23
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Citovat Původně založeno Reznika Zobrazit příspěvky
    Because pro tvojí informaci každý nemá čas sedět u kompu dvacetčtyři hodin taky mám svůj osobní život,školu,práci.. a jinak mně nejde o to co si ty myslíš tvůj názor je u mně naprosto ovlivněný a nestřídmý ..mi jsme spolu už mněli neschody a akorát takhle mi to chceš vrátit a kompenzovat si to .. si na omylu chlapče.. mně de jen o princip... dokázat že jsem čistý byl a budu... (a jen tak pro zajímavost... vím že je to slovák protože je to můj strejda :) tomu taky všichni křivdí..
    Nech sme mali aké koľvek nezhody (viem iba o jednom, že si prešiel všetky T kvôli tomu, že si nestrážil simona), tak nikdy nezhody nezasahujú do toho či je niekto zapatý alebo ne. Sám som pridal jedno demo, do témy, kde si sa riešil.
    Naposledy upraveno because; 12-09-14 v 10:21.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Becaus zajímavý názor :) ale nesouhlasím s tvým názorem pokuď vím všechny hltv co patřili k mé maličkosti jsem obhájil... a zajímalo by mně kde to demo je jak si přidal proč jsi jsem nedal odkaz ? Když se to už tady řeší už...to mi nepřijde moc logické.. ale je to tvůj názor beru to ale nesouhlasím :)
    Naposledy upraveno Reznika; 12-09-14 v 09:54.

  10. #25
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Ale tak ok (bude ti to aj tak nanič ten odkaz lebo je v AF) ale hodím ti ho sem: http://csko.cz/forum/showthread.php?30659-reznik
    Naposledy upraveno because; 12-09-14 v 10:20.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Pokud by ses lépe kouknul do obhajoby tak bys viděl že jsem obhájil obě dvě mapy... ale to už je tvoje mínus pečlivěji si čti tému než se začneš vyjadřovat o nečem... o čem nemáš správné informace...

  12. #27
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    A hej, sorry ja že všetko to bolo o inferne. Sorry tak tým pádom nemám žiadne namietky.
    PS: http://leteckaposta.cz/124405777 - Demo z nuke. (Reupload)
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Ehm... aspoň že uznáš že si se spletl... to je uspokojivé :) bůh ví jestli si koukal demo vůbec když si neviděl moji obhajobu...

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    NUKE: Su tam momenty kde zastane a pocka 2:10;3:54 ale aj take kde vbehne rovno do rany, 8:50 bolo pocut ako sa spawne 10:17 nic zvlastne ked mu zbada hlavu.. 10:39 co ako? nic zvlastne, 10:56 uz zaujimavejsie, 13:25.. 14:50 co ako..17:15 zaujimave, 17:47 celkom na istotu ked uz mohol davno prebehnut, 22:09 .. tiez sa to podla mna neda pocitat ako cas ked sa to tam normalne dieruje, 21:38 zas co ako? :D tak zabehol tam hrac tak dieruje..22:57 zas tam nic nevidim.. moj pohlad na nuke na zaklade ktoreho by som ne banoval, idem pozret aj to druhe hltv


    FERNO: 21:47 zaujimave, 21:57 nemohol pocut, 23:04... ,23:41 tam mu liezol do chrbta..

    celkovo je tam dost zaujimavych casov ktore asi nahoda nebudu
    Naposledy upraveno Eso./digl; 15-09-14 v 00:09.

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Konečne někdo kdo má smysluplné myšlení... a ochotu se kouknout na hltv pořádně.. přesně o tom jsem mluvil na základě pár momentu z hodinového hltv dal ban..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •