Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 55

Téma: [ demo k posouzení ] Reznik (WH) --> Zoyer

  1. #31

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    potvrzuji wallhack

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Ehm stručné vyjádření.. soudím že už ste se domluvili mezi sebou.. ale co už holt někdo je arogantní a egojistický s tím já nic neudělám ale vy by ste se mněli zamyslet nad sebou..

  3. #33

    Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    casy mas vypsane a potvrzene.ted se snad jen cekalo na tve obhajeni casu,coz si neucinil.coz pridava tomu,ze ban je opravneny...

    E:koukal jsem dve mapy.proste si dalsi zaplej blb co si tu dokazuje to co ani snad sam nevi.A jestli si myslis,ze mi tvy decke keci neco udelaji,tak si na omylu.nazdar
    Naposledy upraveno fnyy; 30-09-14 v 08:46.

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Další expert... prosím nevyjadřuj se když nevíš vůbec nic je vidět že ses na tému ani nekoukl a demo určitě taky ne... časy jsem si všechny obhájil... víš ona ta téma má víc než jeden list... achjo... hlavně že potvrzuješ něco o čem nevíš zhola nic...

  5. #35
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: Odpověď: [AIM] Reznik (starý ban) --> Zoyer

    Citovat Původně založeno Reznika Zobrazit příspěvky
    inferno:
    23:41-vyběhnu z tunelu od T spawu... a napravo vidím CT.. vetšinou se tak dělá napřed pravá strana a pak levá alej na A..
    nuke:
    23:57-vyjdu z A zabiju CT na pravo a na mapě de_nuke je nejlepší kemp.. v tich oknech dole.. vždy je třeba se pojistit jestli tam nikdo neni..
    To je vše k mé obhajobě..to je můj názor..
    Tvoja obhajoba ma zaujala. Hovoríš rozumne, a vyzerá že pri hre premýšlaš. Ale tieto 2 časy sú úplná sprostosť. To inferno nechápem načo sa tam vôbec pozeráš, vidíš tam 2 svojich, jeden kuká s awpčkom mid, a druhý lezie dole z rebríka a pozerá sa smerom kde bol enemy. Neviem prečo nevystrelil, ale tak tým by ti malo napadnúť že tam nik nieje a rovno si môžeš kukať mid alebo banán.
    A to nuke tvrdíš že vždy sa treba poistiť. Pozrel som si celé demo iba kvôli tomuto času, 5krát si išiel von, kde si nemohol vedieť či tam niekto je, iba raz si sa tam pozrel a práve vtedy keď tam niekto bol.
    10:56-vyjdu z B držím se při pravé straně aby mně nemohl nikdo překvapit z leva.. a hned pokryju pravou stranu.. Keby si povedal že si ho počul ako sa respawnol tak nechám tento čas tak. Týmto som si musel znova pozrieť celé hltv (už asi 4x kvôli takýmto momentom) a nikdy si si to nepozeral, ani naľavo ani napravo, proste si išiel asi 5x bez uistenia aby ťa niekto prekvapil, a raz keď tak ideš, tak tam akurát je.
    Za mňa WH, pozeráš si vtedy keď tam niekto je a to vysvetlenie môže znieť logicky, ale zato nemusí byť hneď čistý.

  6. #36
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Tvoja obhajoba: 2:10-kroky střlba...plus ten T nebo CT za tou zdí je tam vidět jeho tlumič..

    Myslim, ze kazdy ten tlmic videl.
    Skus obhajit nie to kde si mu videl tlmič ale ako si ho zabil a nasledne si vyckal toho za cervenou krabicou. Zoyer tym casom myslel podla mna toto.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  7. #37
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Konečne je vidět že někdo přemýšlí než píše....metriox tvůj názor beru je rozumný ale kdyby si měl banovat z hodinového hltv na základě dvou momentů.. to je celkem fascinující...
    Because... vycházím z podzemí z B na proti A.. na pravo se respawne CT a vidím jak střílí.. kouknu a roztřílená bedna tak logicky nestřílí jen tak vyčkám...

  8. #38
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    No ja som sa nato nakoniec teda pozrel, aj napriek casovej tiesni...

    kedze ide o DM treba brat vela faktorov do uvahy a kedze sa nejedna o nejakeho novacika ci neznameho hraca, tak som sa nato dival ako ked to hra clovek co pozna spawny a orientuje sa podla zvuku a radaru...hlavne pri hre premysla...ak som toto vsetko vylucil, tak mi na tej hre v podstate nic divne neprislo, a samy dobre viete, ze na DM padne casto krat nejaka haluz...nemyslim, ze hrac chodi na istotu

    takze ja osobne aj napriek tomu, ze som len druhorady admin a v podstate classu ani nerozumiem, tak sa skor priklanam ku clear

    dakujem za kazdy hodeny kamen...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #39
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Matis celkem rozumné argumenty... vskutku i když si druhořadý admin je vidět že máš něco už nahráno..což o všech AT řici nemohu ke všem se vyjadřuju slušně a tolerantně ale aby AT nadával.. cituji : zapatý blbec je vidět jací členové jsou v této organizaci..

  10. #40

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    ano celkem rozumne argumenty,souhlasim s matisem.ale stejne si zapnutej,ano nehrajes to tyden,ale nehrajes to bez cheatu,nemuzu si pomoct...Ano si pro me blb(podle tebe blbec promin),protoze si haxor.
    Naposledy upraveno fnyy; 02-10-14 v 03:47.

  11. #41
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Zdravim. WH.

  12. #42
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Fnyy ty si nevyjadřuj ani si neviděl obhajobu je třeba číst celou tému ... piratjo hádam to samé ani neviděl demo jen potvrzuješ ako Fny...

  13. #43

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Ja ti kaslu na naky casy, ty ti vypsal banujici admin.koukal jsem na cele dema, a potvrdil sem wallhack, tim by to melo pro me skoncit a cekat na vyjadreni dalsich adminu a to, ze me napadas v prispevcich me at uz se ti to libi ne vubec nesere.dema jsem koukal dvakrat a si pro me zapnutej.tak prosim te vyckej na dalsi adminy a neurazej adminteam, dekuji a sbohem

  14. #44
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    24

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Fnyy akce reakce.... když se vůči mě vyjadřuješ absolutně nemorálně... neurážím AT team jen je překvapující že se někteří AT vyjadřují ani neví co v té témě je... což jsou holá fakta...jen konstatuji neurážím..

  15. #45

    Odpověď: [AIM] Reznik (WH) --> Zoyer

    Takze vlastne chces rict, ze 7 adminu kteri potvrdili wh ty hltv ani nekoukali a koukali to jen ti 2 co napsali ze clear a jeden ktery by nebanoval za nuke a za inferno nenapsal.

    E: ja je ani neprosil o to, aby to koukli a nijak jsem je neovlivnoval a samozrejme jim dekuji za potvrzeni
    Naposledy upraveno Zoyer; 02-10-14 v 12:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •