Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Vesty

  1. #16

    Re: Vesty

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Nemusite se hned hadat. Slo o bug, kdy bylo na jednom miste nekonecno vest a stacilo stat na miste, kde se nachazi vesta a nemuseli jste ani strilet. Na vestu ze shopu si musi hrac vydelat.
    Bind na vestu chteli hraci, tak jsem jim ho dal... Ze ho ted chce nekdo po roce dat pryc, to uz by se asi vetsine nelibilo.
    Se kouknete, jaky moznosti maji zombie. Kdyz se domluvi 2 a vic, tak lidi nemaj sanci.
    Udelam jeste dalsi server bez vesty.
    Ono je to ještě jinak. Nekonečně vest ano ale každý kolo pro hráče jednou. Takže po každý když někdo vezme vestu a stane se zombie další kolo si jí může vzít znova a to neplatí pro jednoho hráče ale pro všechny. Díky tomu byly ty mapy pro Zm špatně hratelné protože lidi měli pořád vestu zdarma.
    Lidi to přijali celkem v klidu když jsem jim to ohlásil. Ono je to vždycky tak, že když se hráčům dá nějaká výhoda zdarma i když nespravedlivá pak jim chvilku chybí. No ted si prostě každej na vestu musí vydělat. Některý mapy vesty ani nemaj a tam kde jsou maj vždycky zm potíže a pokud je první zm nějakej nováček tak se nákaza ani nerozjede
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 06-11-11 v 22:14.

  2. #17

    Re: Vesty

    No konecne mi nekdo odstranil ten problem na zm...Dik Virgins ( kdyz tak ostrante prosim vesty na torontu star,toxic house,a ty mapy co maji vesty tak taky.. :) )

  3. #18

    Re: Vesty

    Už se stalo vesty jsme odstranili všude. Ani jeden hlas proti to jsem nečekal :)

  4. #19
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Vesty

    Dlouho jsem tu nebyl nebudu resit jestli jo nebo ne, nevim jak se to ted hraje, ale jsem rád ze aspon nekteri hraci prohledli, ze bind nejvice vyhovuje panu dokonalemu, a ze to nelze obhajit ani u kotla, ptz by se pan dotycny mohl pos*at.

  5. #20

    Re: Vesty

    No vidíš už nejsi sám už vás je pět, ale pořád je to pět proti několika tisícům snad se ti víc zadaří. BTW situace kdy tě hráči vypískali za limit na vesty je jedním z nejsilnějších emotivních CS momentů jaký si pamatuju. Musela to bejt pro tebe obrovská potupa... chápu tedy ten hněv. Tolik nenávisti proti jedinému hráči na to se nezapomíná.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 11-11-11 v 20:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •