Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 81

Téma: jb - diskuze k náboru

  1. #46

    Odpověď: Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Cream. Zobrazit příspěvky
    tak už máš tú česť.. ale klamať si nemusíme.. pár dotyčných na ktorých bolo aj demo stále nájdeš v AT listu :)
    a bylo to demo dostačující ? za mou kariéru jsem zatím neviděl žádné nahlášení admina u kterého by se cheaty potvrdili a stejnak by tu zůstal. jo jednou se to stalo a to u zoida, ale podruhé mu to nevyšlo.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  2. #47
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Cream. Zobrazit příspěvky
    3.je zbytočné niekomu vysvetlovať že sú tu aj taký ľudia.. ale skús sa zamyslieť nad tým či tý ktorý sa iba tak nezávezne bavili s adminami na tsku majú spešla.. :-)
    Ja na TS nechodím s nikým, chat na steame mám offline a "rozdal" som viac práv než všetci admini dokopy, tak už si odpustite tie večné keci o TS :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #48
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    myslím že sa tu rieśia už len blbosti.. malo by sa to v nedelu rpebrat na porade ešte raz.. a každý by mal povedať svoj názor na novo pribratých adminov.. čiže aj na mňa, ći súhlasia alebo nesúhlasia aby boli admini.. a potom prísť k rozumnému záveru
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  4. #49

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    hele proste admin ma mat cisty rejstrik.. je to aj v pravidlach prijatia.. a myslim ze ak to tam je tak by sa rozdiel nemal robit nikde.. ci uz na JB alebo hoc kde. proti Adiovi nemam vobec nic.. ale ked je raz pravidlo dane.. nemalo by sa porusovat.. kolko adminov sa nezobralo len preto ze boli zapati.. a este to ze ked si Adio ziadal o UB tak klamal.. uz tam vypoveda nieco o nom.. proste zapol.. jeho chyba.. nemal zapinat.. vzdy ked urobis nieco proti pravidlam ci uz v hre alebo v realnom zivote.. musis za to neist nasledky.. tuna to je ze nemoze byt admin..
    Nesúhlasím, každý má nárok na druhú šancu, což TY očividne nepoznáš. Dajme tomu že by si zapol na non steame ty. Skúsit, "preštudovat" a pod. cheaty. A načapajú ta, hoc si si to chcel len oskúšat. Zrazu si odpísaný, nič ti nepovolia hoc si to sto krát olutoval. Kazdý z nás spravil vo svojom živote vec, ktorú by chcel zobrat spat. Chcel nárok na druhú šancu. Proste ludstvo ma v hlave zakodované neodpustat. Riesit co by bolo tak a tak a inak. Stále si nájst niekoho nakom vybijem svoju aroganciu. Sami admini píšete že ak chceš dostat ub tam si kup steam. A teraz az niekto so steamom dosiel az na admina, zacnete nanho hádzat bordel. To je také klasické.
    TOTO je moj názor, moj názor ktorý nikto nezmení.
    Mozte si po mne nadávat a urazat ma, kolko len chcete(to len preukazuje vasu inteligenciu) mna to len posúva dalej pretoze mi ukazujete ze to co pisem ze to je spravne. Vase like a dislike mam hlbko... mne to k zivotu netreba...
    PS: Pisal som zvecsa bez diakritiky, ak by to niekomu vadilo tam mu to napisem aj s diakritikou...
    PSS: Keyo nebolo to mierene proti tebe ale uz ma to hnevá ako vsetci riesite adia, a Honey ma ban. nikto ho zrazu nemá rád pretože dostal permu. Ano dostal ju, nemal cheatovat na steame, prečo na to neprídeme, len už tolko somarín nereste, adio ked bude cheatovat tak dostane ban, ak nie hole kotelna ma skveleho admina. Niektorí len nemozu prekusit ze nedostali prava oni ale niekto iný.
    Naposledy upraveno Indian0; 18-09-14 v 20:52.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Nesúhlasím, každý má nárok na druhú šancu, což TY očividne nepoznáš. Dajme tomu že by si zapol na non steame ty. Skúsit, "preštudovat" a pod. cheaty. A načapajú ta, hoc si si to chcel len oskúšat. Zrazu si odpísaný, nič ti nepovolia hoc si to sto krát olutoval. Kazdý z nás spravil vo svojom živote vec, ktorú by chcel zobrat spat. Chcel nárok na druhú šancu. Proste ludstvo ma v hlave zakodované neodpustat. Riesit co by bolo tak a tak a inak. Stále si nájst niekoho nakom vybijem svoju aroganciu. Sami admini píšete že ak chceš dostan ub tam si kup steam. A teraz az niekto so steamom dosiel az na admina, zavcnete nanho hádzat bordel. To je také klasické.
    TOTO je moj názor, moj názor ktorý nikto nezmení.
    Mozte si po mne nadávat a urazat ma, kolko len chcete(to len preukazuje vasu inteligenciu) mna to len posúva dalej pretoze mi ukazujete ze to co pisem ze to je spravne. Vase like a dislike mam hlbko... mne to k zivotu netreba...
    PS: Pisal som zvecsa bez diakritiky, ak by to niekomu vadilo tam mu to napisem aj s diakritikou...
    sry ale nezacnem urcite chaetovat ked si kupim steam a posledny den som na NS.. a este na portaly kde sa mi paci a kde chcem zostat dlhsie.. a proste tuna je to jasne dane.. CISTY REJSTRIK (NULOVA TOLERANCE!!) toto je dane.. a myslim ze by ziadna vynimka nemala byt.. ci uz je to JB alebo public alebo nevim co.. admin prava ako admin prava.. pre vsetkych adminov platia rovnake prijimacie pravidla.. ale vsak o tom nech su rozhodnu tuto vyssi.. ja som napisal svoj nazor.. za nim si stojim.. a proti Adiovi nic nemam len je blby ze zapol tot cele bye
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  6. #51

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Nesúhlasím, každý má nárok na druhú šancu, což TY očividne nepoznáš. Dajme tomu že by si zapol na non steame ty. Skúsit, "preštudovat" a pod. cheaty. A načapajú ta, hoc si si to chcel len oskúšat. Zrazu si odpísaný, nič ti nepovolia hoc si to sto krát olutoval. Kazdý z nás spravil vo svojom živote vec, ktorú by chcel zobrat spat. Chcel nárok na druhú šancu. Proste ludstvo ma v hlave zakodované neodpustat. Riesit co by bolo tak a tak a inak. Stále si nájst niekoho nakom vybijem svoju aroganciu. Sami admini píšete že ak chceš dostat ub tam si kup steam. A teraz az niekto so steamom dosiel az na admina, zacnete nanho hádzat bordel. To je také klasické.
    TOTO je moj názor, moj názor ktorý nikto nezmení.
    Mozte si po mne nadávat a urazat ma, kolko len chcete(to len preukazuje vasu inteligenciu) mna to len posúva dalej pretoze mi ukazujete ze to co pisem ze to je spravne. Vase like a dislike mam hlbko... mne to k zivotu netreba...
    PS: Pisal som zvecsa bez diakritiky, ak by to niekomu vadilo tam mu to napisem aj s diakritikou...
    Sám bych to nenapsal lépe

  7. #52
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: jb - diskuze k náboru

    Počkat a on ten ban dostal na Steamu, nebo Non Steamu ??????

  8. #53
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    kupil si steam.. ale este na nom nehral.. zapol na NS.. dostal ban a na druhy den isiel na Steam... uz len toto je logika dpci.. proste ma mat cisty rejstrik.. ci uz na NS alebo steam... ale mam pici ja.. je tu CHARON nech to osefuje
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  9. #54

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    kupil si steam.. ale este na nom nehral.. zapol na NS.. dostal ban a na druhy den isiel na Steam... uz len toto je logika dpci.. proste ma mat cisty rejstrik.. ci uz na NS alebo steam... ale mam pici ja.. je tu CHARON nech to osefuje
    Kazdý z nás spravil vo svojom živote vec, ktorú by chcel zobrat spat. Aj ty Keyo :) nemusí byt to ohladom cs, ale aj ty máš takú vec.. len ide o to ako hlboko ju v sebe máš.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #55
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Kazdý z nás spravil vo svojom živote vec, ktorú by chcel zobrat spat. Aj ty Keyo :) nemusí byt to ohladom cs, ale aj ty máš takú vec.. len ide o to ako hlboko ju v sebe máš.
    "Či by som niečo menil? Nemenil by som nič,
    všetko čo stalo sa malo tak jednoducho byť."
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  11. #56
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: jb - diskuze k náboru

    Ahaaaa já myslel, že dostal na Steam.... Tak to je jiná, to neni co řešit. V tom případě se to tu řeší zbytečně. Já tu taky cheatoval na NS, ale to každej druhej tady si myslim..

    PS: Ale zase je blbej že ho chytli :D Já tu cheatoval jakou dobu a nikdo mě nepoznal.

  12. #57

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    to není žádná jiná. prostě jsi tu dostal ban za cheaty ať už na ns nebo na steamu a tim to pro tebe hasne. žádnej admin. tak by to mělo bejt.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  13. #58
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    to neni vobec jina.. cisty rejstrik neznamena iba na steame:) ale aj na NS:)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  14. #59
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    myslím že sa tu rieśia už len blbosti.. malo by sa to v nedelu rpebrat na porade ešte raz.. a každý by mal povedať svoj názor na novo pribratých adminov.. čiže aj na mňa, ći súhlasia alebo nesúhlasia aby boli admini.. a potom prísť k rozumnému záveru
    Však tu nič iné sa nerieši
    Naposledy upraveno mrkvicka; 18-09-14 v 21:53.
    to si posral.

  15. #60

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Ty vaše úvahy, to stojí za to :D.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •