Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 81

Téma: jb - diskuze k náboru

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Kuzli Zobrazit příspěvky
    Dříve ze nebrali admini, i když měli ban za "demenci, nevhodné chování" a podobně, vždycky aktivní uživatelé hledali špínu, příspěvky pod úrovní, jenom aby bylo vidět to nejhorší z něj a on neměl šanci dostat práva. Teď dáte práva klukovi co tu chetoval? To sorry teda. Proti Adiovi taky nic nemam, ale nepříde mi to flér. A Charone nepiš blbej argument, že co bylo dřív bylo. Mělo by to být pořád stejné. Když se to tak vezme, můžete si za to sami, že kvalita adminů šla dolu
    a ešte sa zobere admin co po JB beha s Demom on a kameruje vsetko a hadze na kazdeho spinu.. ale som ticho a mam v..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Osobně mi je na blití nejen z náboru ohledně JB , ale z celkovýho náboru. Jak píše Frisco . . .stačí bejt za kamíka s pár adminama, lézt do prdele na správnejch místech. . . a už máš na 90 % práva v kapse. Je to nechutný, jak si rýsujou práva určitým lidem . . ale to už je vcelku OT.

    Ale víte co mě na tom, že Adio dostal práva baví nejvíc ? Že někdo je schopnej napsat, že jde "pouze" o JB, 99 % lidí ví, že za pár let (osobně si myslím, že to budou měsíce) si požádá o rozšíření a na to jeho WH už bude koukat málokdo . . každej 2. admin ví, že málokdo zůstane s právama pouze u serveru, na kterej si žádal primárně. Ale je to vaše věc . . .a musim uznat, že jsem rád, že jsem se práv vzdal ještě dřív, než se začly dít tyhle srajdy. Můžete psát, že nejvíc Vás jako "team" podkopávají hádky, flejm a tak, ale osobně si myslím, že i určitý činy na vás házejí hodně špatný světlo.

    Koneckonců, je mi to vcelku u prdele, klidně dejte práva random týpkovi, co tu má xxxx banů za cheaty, žíly mi to rozhodně neutrhne. Ale jen mě to trochu mrzí, jde sice přecejen jen o herní portál a o internetovej život, ale ať to je jak chce, tako tenhle portál mi "přirostl" k srdci, poznal jsem díky němu xxxxxx lidí, který jsem si vcelku dost oblíbil a pišu si s nimi dnes, zítra a budu dalších xx let . . . a tak člověka nepotěší, spíš ho to nasere, když vidí, jak to jde z kopce.



    Nejvíc mě na tomhle všem ale sere to, že určitý lidi chtějí odejít z AT nebo jsou momentální děním mezi Váma strašně znechucení. Pro mě to jsou zrovna ti lidi, co jsou povětšinou objektivní, upřímní, ať už jde o kamíka nebo ne. A mají je zastoupit ti lidi, co jim padají PRO do žadostí.

    Nénadarmo se říká . . .Dobří odcházejí, svině zustavaj :)


    Zájemců jsou 100000000000000000000000, tenhle portál si zaslouží opravdu AT na úrovni ( pozvedl jsem ho tim, že jsem odešel :-D ) tak proč nebýt vybíravej ? A šoupnout práva člověkovi, co tu je např. sotva 1/4 roku a hlásí, to běhat ze serveru na server a huntit kodery umí každej Jarda. Nemluvě o JB, tak znám osobně xxxx hráčů, co by už práva měli mít dávno, možná jen můj názor, ale tohle byl podle mě zbrklej krok strašně, zase tolik ten JB nehořel .


    Doufám, že si to zase přeberete jen jako podpichování a flame, tak jako jste ode mě brali 99 % věcí, co jsem tu kdy napsal.


    PS :

    Klid, mír a lásku všem .
    Naposledy upraveno Toy; 16-09-14 v 21:34.

  3. #18

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Chceš tedy říct, že to byla super doba, jak na sebe hledali a házeli kdejakou zalezlou špínu, aby ty práva nedostali? Ikdyž se jednalo o dobrého hráče, který respektuje hráče, adminy a pravidla a normálně se s ním dá bavit (Nemyslím tím nikoho konkrétně), ale kvůli svým začátkům v daném módu, kdy toho ještě moc nevěděl... Tady jde vidět celkem zajímavý rozdíl. Kdysi byli v moci pouze "vyvolení" lidé, dnes je to volnější a k vládě se může dostat i člověk z nižšího postavení, když se bude hodně dobře učit a pilně pracovat. Je na každém z vás, co si zvolíte, co je podle vás fér.


    Peace... pfff, ani náhodou, za přečtení mého příspěvku chci jahodový koláč
    Naposledy upraveno Grakon2702; 16-09-14 v 21:38.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Myslim ze u adminov by mali byt ludia s brainom.. a co vedia veci riesit a aj chcu.. a normalne:) a nie niekto s WH.. co pri Ub klamal.. este k tomu..a podobni ludia:) tot vse z mojej strany.. viac sa k tomuto vyjadrovat nebudem
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  5. #20
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Chceš tedy říct, že to byla super doba, jak na sebe hledali a házeli kdejakou zalezlou špínu, aby ty práva nedostali? Ikdyž se jednalo o dobrého hráče, který respektuje hráče, adminy a pravidla a normálně se s ním dá bavit, ale kvůli svým začátkům v daném módu, kdy toho ještě moc nevěděl... Tady jde vidět celkem zajímavý rozdíl. Kdysi byli v moci pouze "vyvolení" lidé, dnes je to volnější a k vládě se může dostat i člověk z nižšího postavení, když se bude hodně dobře učit a pilně pracovat. Je na každém z vás, co si zvolíte, co je podle vás fér.


    Peace... pfff, ani náhodou, za přečtení mého příspěvku chci jahodový koláč

    Tohle mě pobavilo. Asi tu jsou dva adiové, jeden se ukazuje před adminama a druhý když je sám na serveru.

  6. #21

    Odpověď: Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Tohle mě pobavilo. Asi tu jsou dva adiové, jeden se ukazuje před adminama a druhý když je sám na serveru.
    To bylo obecné označení dokonalého hráče.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    Myslim ze u adminov by mali byt ludia s brainom.. a co vedia veci riesit a aj chcu.. a normalne:) a nie niekto s WH.. co pri Ub klamal.. este k tomu..a podobni ludia:) tot vse z mojej strany.. viac sa k tomuto vyjadrovat nebudem
    Porovnáváš jablka s hruškami. Jak souvisí používání cheatů s tím jestli má nebo nemá brain? Taky jsem kdysi používal cheaty, ale nechtěl jsem kazit hru českým hráčům tak jsem lozil po amerických a možná to bude znít nadutě, ale myslím si, že něco v hlavě mám. Tím nechci adia nijak obhajovat, jen chci poukázat na to, byť to může znít dost arogantně, že i když cheatoval, nemusí to nutně znamenat, že je to totální vymaštěnec.

    A jen malý dodatek. Psal jsem to i do AF, tak to napíšu i sem. Nevím proč furt hledáte problém v tom, že byl zapnutý. Když se podíváte na už teda bývalého admina (co jsem pred 2 minutami zjistil) dtr (tímto se mu omlouvám, že si ho znova a doufám, že už naposled beru do klávesnice) tak ten zde na portálu taky cheatoval a ještě do nedávna byl modrý. A nikomu to nevadilo.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Když jste tu vzpoměli ten grab, tak jestli se to bude používat jak tedka, tak ho zrušíme ..
    Něco co přinese 5 % prospěšnýho a 95 % je to na zneuživání a na kraviny, tak to nemá význam.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  9. #24
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Kuzli Zobrazit příspěvky
    Dříve ze nebrali admini, i když měli ban za "demenci, nevhodné chování" a podobně, vždycky aktivní uživatelé hledali špínu, příspěvky pod úrovní, jenom aby bylo vidět to nejhorší z něj a on neměl šanci dostat práva. Teď dáte práva klukovi co tu chetoval? To sorry teda. Proti Adiovi taky nic nemam, ale nepříde mi to flér. A Charone nepiš blbej argument, že co bylo dřív bylo. Mělo by to být pořád stejné. Když se to tak vezme, můžete si za to sami, že kvalita adminů šla dolu
    Tak to pozor pozor. Asi to budem musiet uviesť celé na správnu mieru. Ohľadom JB adminov teraz rozhodujú IBA primárny JB ADMINI (nebol to môj nápad). To išlo celé mimo mňa. Čo sa týka ostatného náboru, tak všetko ide tak ako išlo.
    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Osobně mi je na blití nejen z náboru ohledně JB , ale z celkovýho náboru. Jak píše Frisco . . .stačí bejt za kamíka s pár adminama, lézt do prdele na správnejch místech. . . a už máš na 90 % práva v kapse. Je to nechutný, jak si rýsujou práva určitým lidem . . ale to už je vcelku OT.
    Napíše mi už niekto do prdele, kto v poslednej dobe dostal práva a nemal ich dostať? Alebo kto spravil nejaký mega fail z novo nabratých adminov?! Už mám toho totiž plnú prdel ako si tu každý obtiera hubu o nábor.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #25
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: jb - diskuze k náboru

    Grab se zneužívá pomalu víc jak slap, když jsme ho měli my a vy jste nám vyčítali to, že si s tím hrajem. Že vy jste si s tím hráli bylo potom ale naprosto v pořádku a oukej. Dobře tedy.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno swagrid Zobrazit příspěvky
    grab se zneužívá pomalu víc jak slap, když jsme ho měli my a vy jste nám vyčítali to, že si s tím hrajem. Že vy jste si s tím hráli bylo potom ale naprosto v pořádku a oukej. Dobře tedy.
    :Dddddddddddddddd Swagrica to zobrala vážne
    Naposledy upraveno mrkvicka; 16-09-14 v 23:54.
    to si posral.

  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Když už jste to přejmenovali na "jb - diskuze k náboru", tak se připojím. Do nedávna jsem si myslel, že vámi zvolená porota, která má mít na starost nábor adminů a spešlů, má hlavní slovo. Přitom jejich slovo má skoro stejnou váhu jako slovo jakéhokoliv jiného jailbreak admina. Takže vlastně zájemci o práva stačí, aby se dal do řeči s pár adminama, zahrál s nimi pár gatherů, strávil s nimi pár večerů na ts a jakmile je jeden z těchto nových kamarádů navrhne, tak pro něj ostatní budou hlasovat. A tento člen jakési poroty může být proti přijetí a stejně se dotyčný stane adminem/spešlem, protože ho ostatní přehlasují jen kvůli tomu, že jim zájemce pár měsíců lezl do prdele. Nedá se porovnávat admin team dnes a admin team před třemi lety (sláva dejfovi).
    _Navrhuji, aby o případném přijetí admina/spešla rozhodovali všichni aktivní jailbreak admini (tedy i ti, kteří zrovna nejsou na poradě - dodáním svého hlasu písemně) s nulovou tolerancí. To znamená, že pokud bude jediný admin proti, zájemce je neúspěšný. Admin který zahlasuje proti ovšem musí dodat pádné důvody, proč hlasoval tak jak hlasoval. Aspoň by v tom nebyly problémy.
    _Tento návrh jsem se rozhodl podat hlavně kvůli minulé zkušenosti s nabráním mladého cheatera mezi adminy. Nevěřím že se celý jb admin team shodl, když se poté snesla vlna kritiky. S tím, že mezi adminy cheater prostě nepatří souhlasí víc lidí (btw. furt se nikdo nevyjádřil do nobodyho žádosti).
    _Nejspíš jste to už řešili v admin foru, ale my ostatní hráči nevíme jak na tom jste a zda se chystají nějaké změny.
    Konečne normálny post dpče ale k veci.. riešite tu to že jb už neni to čo býval a že dostal práva človek ktorý cheatoval.. myslím že ak necheatuje dnes tak je to vcelku jedno, každý raz zapol či si to prizná bo ne.. beztak tu pár adminov (áno zase) cheatovalo ututlaalo sa to a stále majú práva.. taktiež bolo velakrát dostačujúce demo ale hneď sa to vymazalo alebo presunulo do af.. dneka sa už máločo rieši verejne.. aby sa k tomu mohli vyjadriť aj bežný hráči.. o všetkom rozhoduje pár "vyvolených" a ich ritolezi, čeśt výnimkám.. a potom sa čudujú že je komunita aká je že to nikto nedodržuje a sú iba sťažnosti.. keď sa tu už rozoberá jb pred troma rokmi a aký to je rozdiel tak pred troma rokmi resp keď jb začínal tu bolo na serveru 20 hráčov s ktorými aspoň bola sranda vedeli zabaviť vezňov a né náhoda a posledná reakcia na skok.. rozdieľ je v tom že sa pribralo pár kráľkov do at ktorý nemali mať práva.. potom sa začali vo velkom riešiť práva a nikoho už nebavilo nemôže sa to, hento a tamto.. kotelna sa hold chcela dostať na úroveň gs, chcela byť populárna a kedě dnešná populácia na internete je 3/4 decká a mentálne slabší jedinci tak máme na kotelne 4 serveri dennodene plné deciek s 50 stranovými pravidlami a top admin teamom a spešlami (česť výnimkám :) ale tak jasné prevádzka serverov sa nezaplatí z žuvačiek.. Len je smutné že tu riešite že niekto kedysi cheatoval miesto toho že pólka spešlov ho má iba kôli tvrdým hodinám na tsku a vliezaní sa.. potom sa pome baviť o kvalite serveru :)

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Cream. Zobrazit příspěvky
    Konečne normálny post dpče ale k veci.. riešite tu to že jb už neni to čo býval a že dostal práva človek ktorý cheatoval.. myslím že ak necheatuje dnes tak je to vcelku jedno, každý raz zapol či si to prizná bo ne.. beztak tu pár adminov (áno zase) cheatovalo ututlaalo sa to a stále majú práva.. taktiež bolo velakrát dostačujúce demo ale hneď sa to vymazalo alebo presunulo do af.. dneka sa už máločo rieši verejne.. aby sa k tomu mohli vyjadriť aj bežný hráči.. o všetkom rozhoduje pár "vyvolených" a ich ritolezi, čeśt výnimkám.. a potom sa čudujú že je komunita aká je že to nikto nedodržuje a sú iba sťažnosti.. keď sa tu už rozoberá jb pred troma rokmi a aký to je rozdiel tak pred troma rokmi resp keď jb začínal tu bolo na serveru 20 hráčov s ktorými aspoň bola sranda vedeli zabaviť vezňov a né náhoda a posledná reakcia na skok.. rozdieľ je v tom že sa pribralo pár kráľkov do at ktorý nemali mať práva.. potom sa začali vo velkom riešiť práva a nikoho už nebavilo nemôže sa to, hento a tamto.. kotelna sa hold chcela dostať na úroveň gs, chcela byť populárna a kedě dnešná populácia na internete je 3/4 decká a mentálne slabší jedinci tak máme na kotelne 4 serveri dennodene plné deciek s 50 stranovými pravidlami a top admin teamom a spešlami (česť výnimkám :) ale tak jasné prevádzka serverov sa nezaplatí z žuvačiek.. Len je smutné že tu riešite že niekto kedysi cheatoval miesto toho že pólka spešlov ho má iba kôli tvrdým hodinám na tsku a vliezaní sa.. potom sa pome baviť o kvalite serveru :)
    Jsem rád že máš o AF naprostej přehled a větší sračku jsem nečetl.
    Každý na koho bylo doložené demo a byly potvrděné cheaty dostat ban, ať je admin nebo ne.
    Takže tenhle celej odstavec je naprosto nesmyslnej a lidi, ktěří zapnou na kotelně a dostanou ban ať na NS alebo na S nemaj v AT co dělat.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #29
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: jb - diskuze k náboru

    Jerromire hrajes este jb?

  15. #30
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Kdyz tu mkluvite o grabu. tak se pouziva k zabaveni lidi, protoze se u CT vyskytuji decka, ktera ani nevi, co maji u CT delat. Navic jsem se jeste nesetkal s velkym zneuzivanim grabu.
    Pokud mluvite o Adiovi, tak do toho se michat nebudu, ale pokud dostal ban za WH, tak uz by mel permanentne ztratit narok na jakakoliv prava vcetne spesla.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •