Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Jail Break

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Jail Break

    Prepáčte viem že sa sem free killy nedávajú ale toto nebol free kill ale celkovo demencia hráča až príliš veľká . Prepáčte mi na začiatku ten spam ale nikto ma nevnímal. Mňa na tom deme počuť nieje lebo som ho natáčal ja ale hovorím asi o tom že dal MULTI FK lebo zase dal nesplniteľný príkaz postaval si ľudí do radu a začal ich strielať. A ja som mu to pekne napísal a on tam do mňa začal skákať a podobné veci a začal tam nadávať nie len mne ale aj celému serveru . Neskôr mi celý server uznal pravdu a hráč sa vyhýbal banu . Ďakujem za prečítanie a poprípade aj potrestanie hráča.

    Tu je DEMO: http://www.ulozto.cz/10928462/jbdmnce-dem

    Ja som sa mu to v deme snažil normálne vysvetliť a on ma nenechal ani hovoriť nie to mu to ešte vysvetliť .

    Ešte raz Dík.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Jail Break

    ake ma meno ten hrac?
    to si posral.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Jail Break

    Ban na 5 dni. Na deme som FK nevidel, takze za toho ho banovat nebudem, ale to s tymi Slovakmi prehnal.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Jail Break

    dejfiku utri si slzy i grey rekl ze to fk nebylo tkze se mamince nerozbrec s tema slovakama sem to rek v reflexu a rek sem to jen tobe dejf nikomu jinymu tkze si di utrit zadek nebo popros maminku

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Jail Break

    Nic proti tobe nemam, ale vzhledem co tu pises za sracky, tak si podle me uplny decko...

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Jail Break

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ban na 5 dni. Na deme som FK nevidel, takze za toho ho banovat nebudem, ale to s tymi Slovakmi prehnal.
    Skiller skús si to prečítať ešte raz , ak ti nedopne skúsim ti vysvetliť čo grey napísal. NA TOM DEME som free kill nevidel . Skúsim ti to povedať takto ten tvoj hromadný FK padol asi pred 2oma hrami ako som to demo natáčal a máš jediné šťastie že som to nenatáčal od vtedy lebo by to bol veľký ban. A to akým povrchným správaním si mi písal že za CT som hral 2 krát v živote že nič neviem o JB a že sa mám ísť vyplakať ku maminke to si nechaj pre sebe nabudúce , lebo aj tak si sa nakoniec zhodil pred celým serverom keď mi na 1 min. pustil MIC a vysvetlil som o čo sa jednalo . Celý server mi dal za pravdu a to že si taký úbohý že sa radšej odpojíš to som si až nemyslel ale tak teraz už viem . Nabudúce si prečítaj pravidlá hlavne NESPLNITEĽNÝ PRÍKAZ a potom hraj za CT ;-).

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Jail Break

    Ubohost... ze ti cely server dal za pravdu... max uwa coz je tvuj kamos(nadrzuje) a pak sem nikoho moc neslysel detail.... pravidla znam moc dobre to s tim dratenym boxem kdyz je to sklenenej se dela jakou dobu i s adminama tkze nevim co delas... a odpojil sem se kvuli lagum ne kvuli tomu ze bych se te bal(proc bych taky mel :))

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Jail Break

    Citovat Původně založeno VoJtas Zobrazit příspěvky
    Pokud vim, FK se na foru neřeší. !!
    Grey nedal ban za FK, ale za tohle. Nevim co se ti zas nelíbí.

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Jail Break

    Hh kdybys ty si sem napsal jakoukoliv vec ver mi, ze to nikdo resit nebude.

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Jail Break

    Citovat Původně založeno *NPSM*Sk!!!!3r Zobrazit příspěvky
    Ubohost... ze ti cely server dal za pravdu... max uwa coz je tvuj kamos(nadrzuje) a pak sem nikoho moc neslysel detail.... pravidla znam moc dobre to s tim dratenym boxem kdyz je to sklenenej se dela jakou dobu i s adminama tkze nevim co delas... a odpojil sem se kvuli lagum ne kvuli tomu ze bych se te bal(proc bych taky mel :))
    Okrem toho že začal celý server písať a hovoriť že áno dejf má pravdu tak skoro nikto mi to nedal za pravdu no tak ich asi dosť nepoznáš na to aby si mohol hrávať za dozorcov . Áno odpojil si sa kvôli lágom ktoré si do vtedy nemal :-) ja len toľko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •