Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazit výsledky od 91 do 104 z 104

Téma: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

  1. #91

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Kotel, prosímtě smaž to tady. thx.
    Netušil jsem, že se tu stačí jen ostřejším slůvkem zavadit o ego admina a on hned kickuje. Jurob, ty se začni chovat trochu slušněji, protože jednou asi fakt narazíš
    Syrius, dobře víme jak to bylo, jen to nechceš veřejně přiznat. Vím, co jsi mi psal do PM, takže..... Nenuť mě to sem dát, když se neumíš zachovat férově... Máš své svědomí.
    Já tu končím, to fakt nemá cenu. Děkuji všem ostatním za posty a komenty.
    Vyřídím si to s váma ve hře, až ode mě dostanete HS :D ( Nikdy nechatuju, nemám to za potřebí )
    Doufám, že za pravdu a upřímnost nedostanu kick nebo ban...
    Go Kotel, Go!!
    Naposledy upraveno Montty non skill; 26-12-10 v 15:23.

  2. #92

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Pro mě je podstatný, že Juroba na kotelně jeho majitel neche (Kotel) dal mu perma za cheaty, že s nim sýrius nejednal v rukavičkách a reagoval na jeho provokace kickem je naprosto oprávněné. Já ho potkat má okamžitě ban nemusel by říct ani slovo, kick je málo. Kotel ho tu nechce to je pro mě nejdůležitější.

  3. #93
    morbe
    Guest

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    ále vzdyt jemu to zase projde, komedie tohle akorat

  4. #94
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Ja bych chtel videt to demo, na kterym ma juro AB. A k tomu kickovani za urazky a pak ban, nekdy je lepsi nereagovat, ono to toho cloveka prejde. Pokud ne tak ban. Ja tyto "urazky" na mne typu "apach je tucny" a "apach zomri" a "apach je gay" a "apach smrdi" atd.... neresim vubec, naopak se tomu v chatu jeste zasmeju a je klid. Ono to pak prestane bavit, kdyz se clovek na kteryho jsou tyto "urazky" vedeny nerozciluje. Ale na to prijdete az budete starsi. Vsichni, nebudu to konkretizovat.

  5. #95

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Ja bych chtel videt to demo, na kterym ma juro AB
    Já bych chtěl vědět kdo, ti dal právo ho odbanovat.

  6. #96
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Já bych chtěl vědět kdo, ti dal právo ho odbanovat.
    To je ale odpoved na otazku. Muzes si na to zalozit novej topic, tam ti to zase vysvetlim, ale sem to netahej a pokud nemas co napsat, tak radeji nepis. Udelas lip.

  7. #97
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Že je tučné prasa som mu napísal po tom, čo ma kickoval za nič. Nechaj tak, nepochopíš. A že mám IQ 130 som nikde nepísal, u psychológa mi vyšlo 151, však keď sa ma pýtajú, tak napíšem... podľa čoho súdiš inteligenciu? Že si nenechám srať do huby od Charona? Môžno som to trochu prehnal, že som sa opovážil napísať, že ho nemám rád a že je tučné prasa po tom, čo mi dal kick za to, že som zo srandy napísal, že je FAKE trapko, ale to nemá nič spoločné s inteligenciou, proti nervozite sa ťažko bojuje. Neviem čo viac ešte vysvetliť, takže nejdem nič vysvetľovať a ďalej si idem robiť čo chcem, hihi.
    Naposledy upraveno Jur0b; 26-12-10 v 16:34.

  8. #98
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Jur0b Zobrazit příspěvky
    u psychológa mi vyšlo 151
    Haha, dovol abych se zasmál, ty a IQ 151 = Haha .To ten psycholog musel být pod vlivem omamných látek, proto ti tam zapoměl připsat desetinou čárku (15,1) . Člověk s IQ 151 se chová trochu jinak a já to můžu tvrdit, protože mám kamarády na úrovni a s inteligencí . A oni inteligetní humor umí, což tobě to nic neříká. Kdyby sis zkusil vedle nich sednout a poslouchat je, tak by sis vedle nich připadal jak tupec . Protože jestli u tebe inteligentní humor jsou slova typu "tučný gay, kokot, zomri, debil, atp.", tak to jseš hodně zaostalý neandrtálec, který neví co to je inteligentní humor . Možná před 1000 let by se ti tomuhle člověk typu "homo neandertalis" smál, ale dneska by takovýhle týpky jako ty, každej zrubal jen aby ti srazili hřebínek z hlavy .
    Naposledy upraveno InVitro; 26-12-10 v 17:09.

  9. #99

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Přesně tak

  10. #100
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Žiadný inteligentný humor neexistuje :D:D:D:D WUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,,Pred 1000 rokmi homo neandertalis", tak ty si dobrý! Výkonnosť mozgu toho nemá moc spoločné s humorom či to chápeš alebo nie! Tučný. Škoda, že tu není Kotel, už by trebalo lock.
    Naposledy upraveno Jur0b; 26-12-10 v 17:23.

  11. #101
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    Kotel, prosímtě smaž to tady. thx.
    Netušil jsem, že se tu stačí jen ostřejším slůvkem zavadit o ego admina a on hned kickuje. Jurob, ty se začni chovat trochu slušněji, protože jednou asi fakt narazíš
    Syrius, dobře víme jak to bylo, jen to nechceš veřejně přiznat. Vím, co jsi mi psal do PM, takže..... Nenuť mě to sem dát, když se neumíš zachovat férově... Máš své svědomí.
    Já tu končím, to fakt nemá cenu. Děkuji všem ostatním za posty a komenty.
    Vyřídím si to s váma ve hře, až ode mě dostanete HS :D ( Nikdy nechatuju, nemám to za potřebí )
    Doufám, že za pravdu a upřímnost nedostanu kick nebo ban...
    Go Kotel, Go!!
    To si snáď zo mňa robíš prdel?! :D Čo som ti take napísal cez PM. :DD Len to sem kludne hoď nech sa páči ja nemám čo skrývať. Viem to čo som tu povedal je čistá pravda. Ty vieš len všetko prekrútiť. Písal som ti presne toto: Že som spravil chybu ale iba v tom že som ti včera v game zle písal a ty si si to mohol zle pochopiť a kvoli tomu si teraz zbytočne založil tento topic. Písal som ešte to že som sa snažil riešiť všetko v dobrom a v záujmu vetšiny hráčov.
    Nečakaj odomňa že sa ti tu ospravedlním pretože nieje začo. A Jur0b nerozprávaj že až po prvom kicku si bol taký. Určite by sme ti prvý kick nedali iba tak bezdôvodne. Provokoval si už odzačiatku.

  12. #102

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Syrius, prosímtě, nebuď vulgární. Nic sem nedám, tak se uklidni.... Pokud ti to pomůže, dej mi příště kick a uleví se ti. Už to dál komentovat fakt nebudu....

  13. #103
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    LOCK this !

  14. #104
    Kotel
    Guest

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Tak pulka cheateru ma kvuli chybe v nastaveni unban ze znamosti. To je fajn.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •