Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 104

Téma: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

  1. #16

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Morbe, ty jsi asi velký kamarád se syriusem, že? Ono se tu asi nesmí říkat nic, co by se jen zlehka dotklo adminů? Tak to pardon pánové, já netušil, že si tu hrajete na bohy. Takže Vás tu štve, že vás dokáže popíchnout v tom správném mítě, to bude ono. Je zajímavé, že mě třeba neprovokuje. Nebo Vás štve, že to dává a vy ne? To bych spíš viděl jako problém a když jsem viděl hrát syriusa, tak to pak chápu.... :D My do sebe a nejen s Jurobem rejem pořád, teda co se týká hry, ale je to jen legrace, kterou asi takový syrius nikdy nepochopí, protože mě asi před nedávnem napadl, že mám mluvit slušně a to jsme si dělali se Zwaniem legraci a nic sprostého a ani vulgárního jsme nepsali. No, kotel to rozhone, uvidíme, ale když vidím, jak tady kopete za syriusa, tak asi no chnace... Asi ta korupce není jen v politice....

  2. #17
    morbe
    Guest

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    Morbe, ty jsi asi velký kamarád se syriusem
    Ne, nemam rad kids, ale aspon se snazi chovat dospěle, coz je lepsi nez jur0bovo primitivni smysl pro humor

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    Ono se tu asi nesmí říkat nic, co by se jen zlehka dotklo adminů? Tak to pardon pánové, já netušil, že si tu hrajete na bohy. Takže Vás tu štve, že vás dokáže popíchnout v tom správném mítě, to bude ono. Je zajímavé, že mě třeba neprovokuje. Nebo Vás štve, že to dává a vy ne? To bych spíš viděl jako problém a když jsem viděl hrát syriusa, tak to pak chápu.... :D My do sebe a nejen s Jurobem rejem pořád, teda co se týká hry, ale je to jen legrace, kterou asi takový syrius nikdy nepochopí, protože mě asi před nedávnem napadl, že mám mluvit slušně a to jsme si dělali se Zwaniem legraci a nic sprostého a ani vulgárního jsme nepsali. No, kotel to rozhone, uvidíme, ale když vidím, jak tady kopete za syriusa, tak asi no chnace... Asi ta korupce není jen v politice....
    Jenom za tu dobu co jsem na kotelně admin (pul roku asi), tu kazdyho provokuje s tema samyma nesmyslama bez rozumu, a to mi ver nebo ne, ale prestane to bavit..
    Nic proti normalni srande.. ale tohle je spis vsechno na syriuse, ja tu akorat oduvodnuju muj kick nebo 2(?- kdo ví) co jsem mu dneska dal.. :D

  3. #18

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Jako co Jurob vůbec dělal na serveru má perma za AB... takže kick nekick ten hráč měl bejt okamžitě zabanovanej.

    Byl jsem svědkem toho, jak několikrát kickoval slušného hráče

    To ani omylem neni slušnej hráč. Je to nejprostší člověk co se tu kdy pohyboval. Tak buď si kamaráde dost vymejšlíš, nebo si tu na jeho přání a celý tohle je habaďůra

  4. #19

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Dle mého je jurob normální a slušný. Alespoň na mě. Já tady ale nehájím juroba, já tady píšu, jak se tu chová admin, který má jít příkladem!!!! Pokud se tu budou chovat admini jak hov... a budou tu jen machrovat a vyhrožovat, tak se nediv, že jsou pak normální hráči nas.... a rejou!
    Btw: Juroba znám pár měsíců a na mě nikdy nebyl hrubý ani drzý. Naopak, když zjistil, kolik mi je, tak mi chtěl vykat. Syriusa jsem k tomu vyzval několikrát a ani jednou to neudělal!!!!!
    Řešíte tu něco, co tu řešit nehodlám. Neumíte se postavit věci čelem?????? Já tu řeším chování admina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #20

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Jako co Jurob vůbec dělal na serveru má perma za AB... takže kick nekick ten hráč měl bejt okamžitě zabanovanej.




    To ani omylem neni slušnej hráč. Je to nejprostší člověk co se tu kdy pohyboval. Tak buď si kamaráde dost vymejšlíš, nebo si tu na jeho přání a celý tohle je habaďůra
    Tak já si něco vymýšlím?? Tak víš co, než mě začneš napadat, že ti tu lžu, tak si projeď chat, pusť si dema a pak mluv!!!
    Já tu psal stížnost na admina a ne na Juroba!!!!

  6. #21
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    Dle mého je jurob normální a slušný. Alespoň na mě. Já tady ale nehájím juroba, já tady píšu, jak se tu chová admin, který má jít příkladem!!!! Pokud se tu budou chovat admini jak hov... a budou tu jen machrovat a vyhrožovat, tak se nediv, že jsou pak normální hráči nas.... a rejou!
    Btw: Juroba znám pár měsíců a na mě nikdy nebyl hrubý ani drzý. Naopak, když zjistil, kolik mi je, tak mi chtěl vykat. Syriusa jsem k tomu vyzval několikrát a ani jednou to neudělal!!!!!
    Řešíte tu něco, co tu řešit nehodlám. Neumíte se postavit věci čelem?????? Já tu řeším chování admina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Vykat ti na serveru urcite nikdy nikdo nebude, s tim se musis smirit. Ani ja bych to po lidech nechtel :)

  7. #22

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    To je mi jasné ;-) To bylo ironicky ;-)

  8. #23
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    To je mi jasné ;-) To bylo ironicky ;-)
    Je mi jasny, ja jen jak jsem cetl log, tak jsi na tom trosku trval :D

  9. #24

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    po tom, jak na mé výzvy nereagoval, tak ano :D

  10. #25
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    po tom, jak na mé výzvy nereagoval, tak ano :D
    Provokace admina? To je na BAN na min tyden ty voe. Ja bejt tebou ta si davam bacha na to co pisu do chatu. Nekteri admini to mohou brat jako provokaci, nedej boze URAZKU admina :D

  11. #26

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Já nikoho neurážel. Když mi admin neodpovídá na výzvy, tak to u mě není slušný člověk a je mi jedno, jestli je to admin nebo ne. Podle chování to ale určitě admin nebyl...

  12. #27
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    To byl sarkazmus :D

  13. #28

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Admini by se k cheaterům jako Jurob měli chovat slušně, sme rádi, že je na serveru máme

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    Dle mého je jurob normální a slušný.
    Ehm, Jur0b je slušný a normální? Si blb?
    Jestli je podle tebe slušnost psát každému slova: tučný, gay, tak v tom případě blb si.
    Se Syriusem nemám problém, špatný admin není, nejspíš měl dobrý důvod to udělat

  15. #30

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Admini by se k cheaterům jako Jurob měli chovat slušně, sme rádi, že je na serveru máme
    Pokud cheatoval, tak o tom nevím. Co tu řešíte juroba? Já řeším syriusa!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •