Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Admin práva McLuky

  1. #1
    florbalista13
    Guest

    Thumbs up Admin práva McLuky

    Ahoj tak tady je moje přihláška na post admina.
    Věk- Je mi 16 let
    Steam- STEAM_0:0:1351283548 (mayk123456789)
    Zkušenosti s AMX- Zkušenosti mám dobré byl jsem v minulosti dříve admin na serverech.
    Aktivita- Myslím,že mám aktivitu docela dobrou jsem na serveru asi 6-7 hodin denně když jsou prázdniny i více :)
    Slušné jednání- Mám slušné jednání zbytečně nenadávám,neurážím a nikomu se neposmívám když mu něco nejde.
    Jméno v Csku- McLuky
    Jméno v reálu- Lukáš
    Něco o mě- Mezi moje zájmy paří fotbal,florbal,basketbal a ostatní míčové hry,ale hlavně Csko :)
    Server- rád bych dostal admin práva na serveru Zombie2 klidně i na zkoušku ať víte že ve mě je důvěra.
    Proč zrovna já abych se stal adminem?- Protože: nezneužívám svých pravomocí naopak si jich cením, nehraji si na něco co nejsem např. Boss (Nesnáším větu Admin si může dělat co chce),ale co je hlavní nejsem hacker!
    Poděkování- Děkuji,že jste si udělali čas a koukli či odepsali na moji žádost pochopím Ne,ale rád bych dostal ANO Děkuji


    Podpis- McLuky
    PS: Prosím berte na vědomí moje zkušenosti atd.. a nedávejte hned LOCK prosím .... děkuji

  2. #2

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele TheFinrod
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    849

    Re: Admin práva McLuky

    1. příspěvek na fóru a hned žádost..

  4. #4
    florbalista13
    Guest

    Re: Admin práva McLuky

    Lucca tam sice hraji a chtel bych byt admin ale tady vice a Pepin0 sice mám jen 1 prispevek ale na kotelne hraji dlouho hraji Knife Furien Surf atd.. Baví tak chci být admin a klidně slíbím věrnost a Weaknes.eu patří mému kamarádovi.

  5. #5

    Re: Admin práva McLuky

    To že chceš práva jinde je nepřipustné ... hrej si na admina tam ne tady..

  6. #6
    florbalista13
    Guest

    Re: Admin práva McLuky

    Ty mě asi nechápeš já bych chťel práva tam ,ale více tady tam hraji tu více tam hraji celkově asi 3 týdny ale tu už asi půl roka s bratrem.

  7. #7

    Re: Admin práva McLuky

    To nikoho nezajímá chceš tu jenom práva... navíc na ZM není třeba admina tak čus bus :D

  8. #8
    florbalista13
    Guest

    Re: Admin práva McLuky

    Je vidno s tebou sranda,ale tak co i kdyby nebylo na ZM já hraji na bíve vašich serverechh nejvíc na Surf Knife Furien a ZM2 :)

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele TheFinrod
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    849

    Re: Admin práva McLuky

    Ani sem nepište, pokud na tomto portálu hrajete méně jak 3 měsíce. Pokud chcete práva jako podmínku pro hraní zde, šance na jejich získání je 0....

    EDIT: Ty si napsal, že tu hraješ 3 týdny, kdybys sis přečetl podmínky..

  10. #10
    florbalista13
    Guest

    Re: Admin práva McLuky

    Hele koukni se pozorně: Ty mě asi nechápeš já bych chťel práva tam ,ale více tady tam hraji tu více tam hraji celkově asi 3 týdny ale tu už asi půl roka s bratrem tak pozorně příště čti a prosím i jiné adminy o koment.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele TheFinrod
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    849

    Re: Admin práva McLuky

    Jak hrajete s bratrem? Bratr ovládá myš a ty klávesnici, né? :D

  12. #12

  13. #13
    florbalista13
    Guest

    Re: Admin práva McLuky

    HaHa s tebou taky sranda:) ,ale ne on bydlí jinde než já ale hrajeme spolu a povídáme pře Skype tak sem to myslel a i občas s kamarády hraji,ale to málo ty spíš hraji DR a to mě moc nebere :D ale zatím je s vámi fakt sranda :)

  14. #14
    florbalista13
    Guest

    Re: Admin práva McLuky

    Aai Jordan na weaknes už jsem vysvětlil na Gamesites jsem dělal reklamu kamarádovo webu proto .

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Damon
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    577

    Re: Admin práva McLuky

    My to ale tady bereme vážně a né jako srandu.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •