Rozpis zápasov
Program na Sobotu 1.11.2014
14:00-14:45 Mapa: de_train
server1: Staré páky vs xxx - Skupina A
server2: Skleničky a Klíče vs Boti - Skupina B
server3: Old School vs HIGHLIGHTS - Skupina C
server4: FRAGENERATION vs dostaneme hunt - Skupina D
14:50-15:35 Mapa: de_train
server1: the Titans vs staré páky - Skupina A
server2: КŘZЄⱢИѦ ₲ѦИ₲ '14 vs AIMSHOW 2014 - Skupina B
server3: SLAB1 vs Dřeváci v plamenech - Skupina C
server4: n00b vs SMOULOVE - Skupina D
15:40-16:25 Mapa: de_mirage
server1: Killers vs the Titans - Skupina A
server2: Skleničky a Klíče vs КŘZЄⱢИѦ ₲ѦИ₲ '14 - Skupina B
server3: Old School vs SLAB1 - Skupina C
server4: FRAGENERATION vs n00b - Skupina D
16:30-17:15 Mapa: de_mirage
server1: xxx vs Equastria Killers - Skupina A
server2: Boti vs AIMSHOW 2014 - Skupina B
server3: HIGHLIGHTS vs Dřeváci v plamenech - Skupina C
server4: dostaneme hunt vs SMOULOVE - Skupina D
17:20-18:05 Mapa: de_inferno
server1: Staré páky vs Equastria Killers - Skupina A
server2: Skleničky a Klíče vs AIMSHOW 2014 - Skupina B
server3: Old School vs Dřeváci v plamenech - Skupina C
server4: FRAGENERATION vs SMOULOVE - Skupina D
18:10-18:55 Mapa: de_inferno
server1: xxx vs the Titans - Skupina A
server2: Boti vs КŘZЄⱢИѦ ₲ѦИ₲ '14 - Skupina B
server3: HIGHLIGHTS vs SLAB1 - Skupina C
server4: dostaneme hunt vs n00b - Skupina D
Program na Nedeľu 2.11.2014
Štvrťfinále
14:00-14:45 Mapa: de_nuke
Server1: the Titans
vs dřeváci v plamenech - 16:4 - pro Titany
Server2:
КŘZЄⱢИѦ ₲ѦИ₲ '14 vs FRAGENERATION - 16:1 pro KOZELNA GANG14
Server3: oldschool
vs staré páky - 16:9 pro staré páky
Server4: SMOULOVE
vs AIMSHOW 2014 - 16:5 pro SMOULOVE
Semifinále
15:00-15:45 Mapa: de_tuscan
Server1: the Titans
vs SMOULOVE - 16:8 pro the Titans
Server2:
КŘZЄⱢИѦ ₲ѦИ₲ '14 vs staré páky - 16:6 pro
КŘZЄⱢИѦ ₲ѦИ₲ '14
o 3. miesto
16:00-16:45 Mapa: de_dust2
Server1: porazení SMOULOVE
vs porazení staré páky
Stream:
http://www.twitch.tv/znedlob
Finále
17:00-17:45 Mapa: de_dust2
Server1: the Titans
vs КŘZЄⱢИѦ ₲ѦИ₲ '14
Stream:
http://www.twitch.tv/znedlob
Server1:
connect csko.cz:27204; password semifinale HLTV pre divákov:
connect csko.cz:27304; password semifinale Rozhodca(Admin): keOX^
Server2: HLTV pre divákov: Rozhodca(Admin):
Server3
: HLTV pre divákov: Rozhodca(Admin):
Server4: HLTV pre divákov: Rozhodca(Admin):
IP adresy dodám sem 15 minút pred začatím turnaja a pridelím Rozhodcu(Admina)
1.místo the Titans
2.místo КŘZЄⱢИѦ ₲ѦИ₲ '14
3.Místo Staré páky