Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Zpráva pro: BUBEN

  1. #1
    *m--->dNb*
    Guest

    Wink Zpráva pro: BUBEN

    Čus už kašlu na ten ban, jen ti chci říct, že jak si mě natočil na demo,tak to sem už dávno cheaty neměl :D na začátku té mapy sem už měl vyplý :D

  2. #2
    *m--->dNb*
    Guest

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    A na tom demu sem ani nic nenašel, čuměl sem na to asi 4x a příjde mi to úplně normální když máš dobrý sluchátka :)

  3. #3

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Hodnotný to příspěvek.
    Jsme rádi, že jsi nás na omyl Bubna upozornil, že tě zabanoval za cheaty, který jsi těsně před jeho banem vypnul.
    Chtěl bych tímto Bubna poprosit aby mu jeho trvalý ban zkrátil o několik minut

  4. #4
    *m--->dNb*
    Guest

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Nevypl jsem před zabanováním,ale hned jak začala nová mapa a jestli si pamatuji dobře, tak sem měl vyplo ještě než buben přišel, protože jsem si ho pak ani nevšiml když sem koukal na score.

  5. #5
    *m--->dNb*
    Guest

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    A ať mi ten ban klidně nechá tak jak mi ho dal. Použil jsem cheat a je jedno kdy, prostě jsem ho použil a tak si ban zasloužim. Jen mě zajímá jak Bubna napadlo že cheatuju, když na tom demu jde vidět že jsem hrál normálně :)

  6. #6

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Tak proč to vlákno? Nepřijde ti zbytečný? My dva už jsme spolu taky hodně nahráli taky nechápu důvody proč jsi to udělal. Nicméně jsi se zachoval tak, že to odpustit nejde. Přitom ty cheaty vůbec nepotřebuješ. Bylo to zbytečný a hloupý.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Demo jsem nevidel, ale pochopil jsem, ze jsi se chytil na nasi adminskou vychytavku, takze jsi asi musel mit zapnuto.

  8. #8
    *m--->dNb*
    Guest

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Prostě sem měl den na........ Hrál sem na pár serverech a všude byl aspoň 1 cheater a nikde žádnej admin, tak sem byl už nasranej a pak jsem šel na kotelnu a další cheater a jak jsem byl na prášky tak jsem nemyslel,stáhl to a spustil. Beru,že jsem udělal chybu a ban si necham, jen mi furt leze hlavou to, kde vzal buben že jsem zrovna v jeho přítomnosti cheatoval.

  9. #9
    *m--->dNb*
    Guest

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Demo jsem nevidel, ale pochopil jsem, ze jsi se chytil na nasi adminskou vychytavku, takze jsi asi musel mit zapnuto.

    Smím vědět na jakou vychytávku? :D

  10. #10

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    No to nesmíš :)

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Ta vychytávka je tak hrozně tajná, že jí ví celá kotelna - h********e. :D Radši cenzuruju. :)

  12. #12
    BUBEN
    Guest

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Chytil jsem tě na Lucku, tak co to tady říkáš, že jsi měl od začátku mapy vypnuto? Neznamená, že když nejsem ve spectu tak na tebe nemůžu koukat. Jinak jsem dával ban odpojenému hráči protože jsi utekl. Asi ti došlo co jsi udělal a utekl jsi. Jinak jestli by jsi napsal kdo byl ten cheater, protože já tam viděl jen tebe.

    EDIT: Jseš cheater a ponižuješ se tady. Kdyby jsi měl vypnuto tak by jsi Lucku neviděl. Pomalu začínám věřit, že jsi měl už zapnutou delší dobu, jen ti každej věřil. Tím jak tady brečíš to jen dokazuješ.
    Byl jsi 11 v ranku na DM
    http://csko.cz/stats/hlstats.php?mod...o&player=14573
    Naposledy upraveno BUBEN; 15-11-11 v 12:06.

  13. #13

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    @Aimb00st ale nevíš jestli je to naše jediná vychytávka :) takže radši nezkoušej štěstí (smůlu) ;)

  14. #14
    *m--->dNb*
    Guest

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    Bubne rikam ti na rovinu ze to bylo jen jednou a to v ten den jak semdostal ban. A neutekl sem,ale odesel sem protoze me to nebavilo a vypl sem csko,vubec sem o tobe nevedel,tak proc bych utikal? a nevim vubec porad o jaky lucce mluvis. ten cheater byl romanticka nebo jak se jmenoval.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Zpráva pro: BUBEN

    neres uz, vem si prasky a cheatuj dal

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •