Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 79

Téma: Vulgarita demence- BAN!!!

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele Damon
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    577

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Tady nejde o to komu stouply do hlavy každej má svůj styl banování a je na něm na jak dlouho mu ho dá ale 14 je už moc.


  2. #32
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Citovat Původně založeno Air Jordan Zobrazit příspěvky
    Tady nejde o to komu stouply do hlavy každej má svůj styl banování a je na něm na jak dlouho mu ho dá ale 14 je už moc.
    Já ale měl na mysli to, že banovat za to, že víceméně slušně (až na to velké písmo) si přišel stěžovat na forum je dost hnusné.

  3. #33
    Nováček Avatar uživatele fabio
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    34

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Proč tedy mám možnost na foru zvětšit písmo, obarvit, dát smajlíka atd??? Vysvětlí mě někdo tuto možnost? Mě osobně se čte větší písmo lépe než menší. Ale 14 dní za to že se vyjádřím na forum je pěkně zajímavé. a GAJ není sprosté slovo mimochodem. Je to něco jako Debil-Trotl, Čulák-lulinek, Kokot-vocas!!!!

  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Tak pokud čtu správně, tak i původní ban mu dal Greg (zloun crack), takže nechápu co to plácáš Aimboost...
    http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=14866

    Zadruhé, to, že nenapsal ani jedno sprostý slovo ještě neznamená, že si sem přišel normálně stěžovat. Přišel sem s tónem (velikostí písma), za kterej by potřeboval nafackovat, povyšuje se tu a hraje si na neviňátko a vy byste mu ještě z trestu ubíraly. Jen ať si odpočine, evidentně to potřebuje (viz. typická csko deformace y/z).
    Smile plácáš. Nikde nevidím jediný náznak toho, že by se povyšoval, nikde nevidím, že by si hrál na neviňátko. Cítí křivdu, tak píše na fórum, protože si v konzoli přečetl, že to má udělat, pokud ban dostal neprávem. Napsal ani ne 5x během víc jak půl hodiny slova jako *** a ***** a dostal ban na 3 dny. Za to že vznese protest velkým písmem prodloužit na 14 dní? Navíc je to jeho první prohřešek Podle mě by měl dostat spíš pokárání .. a okamžitý unban.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    jak muzes vedet ze dotycny je gay ? pokud neni tak si ho urazel a to velke pismo je udelane uplne k jinym vecem napr zvetseni nadpisu nikdy si nedelal dokument nebo opisoval naco na pc ? (nadpis 1 nadpis 2 podnadpis atd .... )
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Třeba mu dejte ban na forum, ale prodloužit ban na servery za toto je fakt blbost...

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Damon
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    577

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Citovat Původně založeno fabio Zobrazit příspěvky
    Proč tedy mám možnost na foru zvětšit písmo, obarvit, dát smajlíka atd??? Vysvětlí mě někdo tuto možnost?
    To máš na to aby jsi mohl zdůraznit zajimávé informace a né celý text a to že se to tobě čte líp to neznamená že to musíš dělat nám není 50 my umíme číst.


  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Citovat Původně založeno fabio Zobrazit příspěvky
    Proč tedy mám možnost na foru zvětšit písmo, obarvit, dát smajlíka atd??? Vysvětlí mě někdo tuto možnost? Mě osobně se čte větší písmo lépe než menší. Ale 14 dní za to že se vyjádřím na forum je pěkně zajímavé. a GAJ není sprosté slovo mimochodem. Je to něco jako Debil-Trotl, Čulák-lulinek, Kokot-vocas!!!!
    Tímto tě hned kárám, že kromě toho lulinka a vocase tohle nejsou zrovna spisovný a slušný výrazy :P

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  9. #39
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Jak vidím, tak z vás nejrozumnější je asi BiA Fz... Má stejnej názor jako já a jako by měli ostatní hráči... A to jsem si o něm doteď myslel opak..

  10. #40
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Smile plácáš. Nikde nevidím jediný náznak toho, že by se povyšoval, nikde nevidím, že by si hrál na neviňátko. Cítí křivdu, tak píše na fórum, protože si v konzoli přečetl, že to má udělat, pokud ban dostal neprávem. Napsal ani ne 5x během víc jak půl hodiny slova jako *** a ***** a dostal ban na 3 dny. Za to že vznese protest velkým písmem prodloužit na 14 dní? Navíc je to jeho první prohřešek Podle mě by měl dostat spíš pokárání .. a okamžitý unban.
    Tak například:
    Citovat Původně založeno fabio
    AHA :D a kde byl admin když tam kempil 30sec na jednom miste?????? koho by to nesralo?
    Hledá výmluvu pro svoje nadávky, stejně jako cheater tvrdí, že zapnul jen protože na serveru byl nějakej cheater = hraje si na neviňátko. Je to ufňukanec, co se sice cítí ukřivděně, ale ban dostal oprávněně a to prodloužení je taky na místě.


    Citovat Původně založeno Aimb00st Zobrazit příspěvky
    Jak vidím, tak z vás nejrozumnější je asi BiA Fz... Má stejnej názor jako já a jako by měli ostatní hráči... A to jsem si o něm doteď myslel opak..
    Aimboost, sem nucen ti říct, že jsi idiot, promiň, ale z toho co píšeš nemůžu soudit jinak...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele Damon
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    577

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Citovat Původně založeno Aimb00st Zobrazit příspěvky
    Jak vidím, tak z vás nejrozumnější je asi BiA Fz... Má stejnej názor jako já a jako by měli ostatní hráči... A to jsem si o něm doteď myslel opak..
    Kvůli tomu že nemáme stejnej názor nejsme rozumní??


  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    hej prestante tu delat flame gregu zkrat to na 5 dni at se tu z toho vsichni ne po......
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  13. #43
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Tak například:

    Hledá výmluvu pro svoje nadávky, stejně jako cheater tvrdí, že zapnul jen protože na serveru byl nějakej cheater = hraje si na neviňátko. Je to ufňukanec, co se sice cítí ukřivděně, ale ban dostal oprávněně a to prodloužení je taky na místě.



    Sem nucen ti říct, že jsi idiot, promiň, ale z toho co píšeš nemůžu soudit jinak...
    Mě na deathrunu taky začíná někdy pěkně srát, že je někdo poslední, snaží se něco obskocit, nejde mu to, čekáme 10 minut než se konečně zabije abychom mohli hrát... takže to je to samé, každému někdy ujedou nervy... Kdyby nadával do Kokotů, Čuráků, Zmrdů.. apod.. A spamoval to (třeba 30x) skoro zasebou, tak OK. Ale toto je prd..

  14. #44
    Nováček Avatar uživatele fabio
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    34

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Takže řešíme tady BAN, nebo velikost a písmo mého TEXTU????

  15. #45
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: Vulgarita demence- BAN!!!

    Citovat Původně založeno Air Jordan Zobrazit příspěvky
    Kvůli tomu že nemáme stejnej názor nejsme rozumní??
    Tebe jsem zrovna nemyslel, spíš mám na myslí Grega... Tebe neznám, ale připadáš mi jako v pohodě člověk. Ridik taky (i když banovat za něco co někdo udělal na forum je fail.)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •