Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Baterka

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    20

    Baterka

    Zdravim.

    Navrhuju zrušit baterku, kolo co kolo musí nějakej blbec blikat tak rychle, že se mi ping zvedne o 150ms a potom nejde dělat vůbec nic. Myslím že nejsem jediný, kdo má s touto věcí problém.
    Naposledy upraveno Afr3ak; 27-10-14 v 14:41.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Baterka

    To uz ale neni jejich problem...me kdyz nekdo blika tak se mi ping zahadou nejak zlepsi to za prve a za druhe nektere "kouty" sou docela tmave tak si tam posviti...a kdyz blikaj tak at jim to prikaza simon ze za blikani baterky bude kill nebo ze dostanou hity..

    Kazdopadne za zruseni nejsem sam ji pouzivam a taky ji pouzivam na rychle-vybuchujici lidi jako ty :D

  3. #3

    Odpověď: Baterka

    Už keď nejakým hráčom laguje csko pri zapnutej alebo blikajúcej baterke, by to skôr chcelo zákaz "blikania" a baterka by sa respektíve po 20 sekundách vybila a dajme tomu že po minúte by bola opäť použiteľná na tých 20 sekúnd.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Baterka

    Samý perly tenhle tejden .. je blbost ji rušit nebo omezovat. Že si někdo nenastaví/neumí nastavit raty a pak mu to laguje je jeho mínus


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Baterka

    Baterka na JB je docela nutností, protože ty mapy jsou některé tmavé a někde nejde nic vidět, takže si CT posvítí. Navíc tam může mít baterku max 6 lidí, takže tam jsem určitě proti ji rušit, či omezovat. Něco jiného by byly střílecí servery, kde může blikat víc jak 6 lidí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Baterka

    Já baterku snad nikdy nepoužil, takže za mě bych jí klidně zrušil. Přijde mi to jako nepodstatná věc, která nikomu nebude chybět.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Baterka

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Já baterku snad nikdy nepoužil, takže za mě bych jí klidně zrušil. Přijde mi to jako nepodstatná věc, která nikomu nebude chybět.
    Fakt ? Nevěřim :D Ona je celkem tma v podchodu na mountains když někdo zhasne :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  8. #8

    Odpověď: Baterka

    Grafika se dá v configu nastavit tak, aby z herního enginu vytáhla ten nejjasnější obraz. Jednou jsem to v cfg měl, a viděl jsem v pohodě i v šachtáh z drka k celám... a to mi připomělo, měl bych znova zajít na gamebanana :D

  9. #9
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Baterka

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Samý perly tenhle tejden .. je blbost ji rušit nebo omezovat. Že si někdo nenastaví/neumí nastavit raty a pak mu to laguje je jeho mínus
    Někdy to není ratama ale tím, že člověk má slabší počítač. Já jí taky nepoužívám, klidně jsem pro zrušení, když jsem u T někdy se stává že dement začne blikat a simonovi to začně lagovat.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Baterka

    Když jsem kdysi hrál na gs, tak tam mají dobře ošetřenou baterku .. vidí jí jen ten kdo si jí rozsvítí a nikoho okolo to neruší + když svítíš na hráče tak se ti rozsvítí on, světlo neprochází skrz něj jako by tam nebyl :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  11. #11

    Odpověď: Baterka

    Já za sebe sem teda baterku použil dostkrat, v šachtě napriklad, ale jinak by mi nechyběla, zkratka se bez ni obejdu. :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Baterka

    Souhlasím s Afreakem... Je plno hráčů, kterým vadí a nejlepší je když poprosím, aby už neblikali a ti kkti začnou naschvál všichni blikat ještě víc :) ...

  13. #13

    Odpověď: Baterka

    Citovat Původně založeno Kajus Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s Afreakem... Je plno hráčů, kterým vadí a nejlepší je když poprosím, aby už neblikali a ti kkti začnou naschvál všichni blikat ještě víc :) ...
    Promin kajus, už to delat nebudu :D :D :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14

    Odpověď: Baterka

    Problémy nejsou na straně serveru, ale na straně klienta. Hra vznikala v době, kdy rychlost připojení k internetu byla ve 100Kb/s a jiné v dnešní době "směšné" hodnoty, a proto jsou k tomu nastaveny taky defaultní hodnoty. Pokud si dobře nastavíte příkazy, které ovlivňují tok dat mezi serverem a vašim počítačem, téměř nikdy by se vám nemělo stát, že by vám to po rozsvícení baterky lagovalo. Pokud má nějkdo připojení rychlejší jak 10Mb/s, tak může v klidu nastavit maximální hodnoty enginu a hra bude plynulá a nebude se sekat. Něco jiného je, když má ještě někdo u sebe počítač z roku 1960 připojení k interneu 10Kb/s apod. Není snad zase tak těžké otevřít konzolu a zapsat tam 5 příkazů. Na serveru je spoustu lidí, co tu baterku využívají v šachtách nebo v tmavých prostorech. Určitě ne zrušit, ale měli by se trestat lidi, kteří schválně blikají s baterkou, aby to ostatním lagovalo.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Baterka

    Klasa, mam pc z roku 1960, bohuzel je obecni (sem rad aspon za to, nejsem zadnej nerd, abych utracel desetitisice za pc), muzes mi prosim napsat tech 5 prikazu? Ano laguje se mi to kdyz nekdo sviti, ale ve vetsine pripadu sem mel to stesti, ze to po chvili zhasli... Napisu = zhasnou (rekne ct)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •