Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Stížnost na spešla: Grakon2702

  1. #1

    Stížnost na spešla: Grakon2702

    Hráč: #18 "Jakub" 229 STEAM_0:0:61307767

    Dobrý den,
    chtěl bych zde poukázat na nevhodné chování a zasahování do hry na serverech JailBreak spešlem jménem Jakub. Neustále řeší naprosté hovadiny, kdy se někdo jenom trošičku nedrží pravidel (v mým případě jsem nebyl u simona a jezdil jsem kolem věznice na mapě jb_mountains, kdyby někdo utekl) a pokud zpozoruje sebemenší porušení pravidel, které nikdo jiný neřeší, okamžitě hráče přesune od CT. Ostatním lidem takto jenom zhoršuje požitek z hraní. Prosím o odebrání tohoto spešla, protože lidí, kteří jsou totálně hloupí a masturbují nad každou chybou, co udělá někdo jiný by tyto práva neměli mít.

    Ohledně toho, jak mě přesunul:
    Jezdil jsem kolem věznice na mapě jb_mountains, kdyby náhodou někdo utekl. Jakub se mě zeptal, zda-li se hodlám vrátit k simonovi. Napsal jsem mu, že ne protože jsem měl už jinou práci a on mě bez jakéhokoliv vysvětlení prostě přesunul a ani se dál na nic neptal.

    Prosím tedy o odebrání spešla hráči Jakub. Děkuji
    Naposledy upraveno PanHodinky; 26-10-14 v 21:15.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Spešl Jakub - Demence + masturbace nad pravidly

    NE
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Spešl Jakub - Demence + masturbace nad pravidly

    Když jsem četl toto téma, musel sem si zde konečně založit účet protože ani mým souhlasem se nedá vyjádřit jak rád jsem že se mnou a dalšími tisíce hráčemi konečně někdo souhlasí.... JSEM JEDNOZNAČNĚ PRO ODEBRÁNÍ. Není na něj první ani poslední stížnost (sice ne na foru, ale problémy s ním jsou celkem často) a myyslím že by se to mělo řešit!

  4. #4

    Odpověď: Spešl Jakub - Demence + masturbace nad pravidly

    Jezdil sis kolem budovy cel, upozorňoval jsem tě na to. Nic jsi mi k tomu neřekl, tak jsem ti pak dal chviličku jestli sis to nevzal k srdci. Pak jsem se tě zeptal jestli toho simona budeš teda hlídat nebo ne, ty jsi mi napsal že prostě ne, tak jsem tě přesunul. Všichni vězni byli v boxu, tak se prosímtě nevymlouvej na to, že jsi hlídal kdyby náhodou někdo neutek. Kdyby jsi mi rovnou ve hře vysvětlil, proč to děláš, tak bych ti řekl, že všichni jsou v boxu.

    Plus rád bych věděl jaký problémy tu se mnou máte. Na serveru řeším pouze to, co hráči poruší. Upozorním je, ale pokud to mají na háku, tak ten přesun je na místě. Ten trest tam spočívá v tom, že si to jedno kolo hráč počká ve spectu, aby si uvědomil, co dělá špatně.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-10-14 v 21:46.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Spešl Jakub - Demence + masturbace nad pravidly

    Ty si nemáš co jezdit a máš hlídat simona. Jakub vykonává funkci spešla velmi dobře a žádný problém s ním nebyl. Ono by bylo dobré občas uznat svou chybu a né honem honem někomu udělat zle.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Spešl Jakub - Demence + masturbace nad pravidly

    Poslední dobou mě každej přijde že je rebel a na adminy a spešlíky su otvíraj papulu a hrajou si na tvrdáky a pak přijdou brečet na forum že je někdo přesunul nedej bože použil na ně grab.. Ne jednou se mě stalo že si nějakej prták na trampošce otevřel hubu že co je vůbec zvedám že zneuživám grab..
    Nic o tom že pulka co toho spešla nemá jím závídí hledaj špínu a snaží se je o spešla připravit, aby mohli vzít danou osobu..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #7

    Odpověď: Spešl Jakub - Demence + masturbace nad pravidly

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jezdil sis kolem budovy cel, upozorňoval jsem tě na to. Nic jsi mi k tomu neřekl, tak jsem ti pak dal chviličku jestli sis to nevzal k srdci. Pak jsem se tě zeptal jestli toho simona budeš teda hlídat nebo ne, ty jsi mi napsal že prostě ne, tak jsem tě přesunul. Všichni vězni byli v boxu, tak se prosímtě nevymlouvej na to, že jsi hlídal kdyby náhodou někdo neutek. Kdyby jsi mi rovnou ve hře vysvětlil, proč to děláš, tak bych ti řekl, že všichni jsou v boxu.

    Plus rád bych věděl jaký problémy tu se mnou máte. Na serveru řeším pouze to, co hráči poruší. Upozorním je, ale pokud to mají na háku, tak ten přesun je na místě. Ten trest tam spočívá v tom, že si to jedno kolo hráč počká ve spectu, aby si uvědomil, co dělá špatně.
    Ptal ses mě jenom jednou kdy jsem odpověděl ne. Jde mi o to, že lidé jako ty řeší naprosté píčoviny ve hře, které nikoho jiný neřeší a takto ostatním znepříjemňují hru.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Odpověď: Spešl Jakub - Demence + masturbace nad pravidly

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Poslední dobou mě každej přijde že je rebel a na adminy a spešlíky su otvíraj papulu a hrajou si na tvrdáky a pak přijdou brečet na forum že je někdo přesunul nedej bože použil na ně grab.. Ne jednou se mě stalo že si nějakej prták na trampošce otevřel hubu že co je vůbec zvedám že zneuživám grab..
    Nic o tom že pulka co toho spešla nemá jím závídí hledaj špínu a snaží se je o spešla připravit, aby mohli vzít danou osobu..
    Krutu realitu napisal :D Hlavne adio drbnutý :DDDDDD
    to si posral.

  9. #9

    Odpověď: Spešl Jakub - Demence + masturbace nad pravidly

    Máš pravdu, ptal jsem se tě jenom jednou, předtím jsem tě však na to upozorňoval, ale ty sis vesele jezdil dál. Kdyby ses vrátil, neřešil bych to, ale ty jsi mi na otázku, jestli se hodláš vrátit k tomu simonovi, sprostě napsal ne. Takové CT tam je pak úplně zbytečné a akorát zaplňuje místo jinému hráči, který by simonovi zajistil větší bezpečí. Tohle porušení je na stejné úrovni závažnosti jako, když si někdo při módu hraje nebo doplňuje HP.

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Stížnost na spešla: Grakon2702

    Máš strážiť Simona. Ak niekto utečie, potom ho máš ísť hľadať. Nie naopak. Takže práve kvôli tvojmu behaniu vonku mohol niekto zdrhnúť, zabiť, alebo inak ohroziť Simona. Robíte vedu z jedného presunu...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele Cocacola
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    Aim Servery
    Příspěvky
    223

    Odpověď: Stížnost na spešla: Grakon2702

    Pravda.

    Můžež si za to sám :))

  12. #12

    Odpověď: Stížnost na spešla: Grakon2702

    Přesun naprosto na místě..
    Mimochodem, nevšiml sem si, že by byli na Jakuba stížnosti ve hře, nebo na forku :)
    jak už tady bylo napsáno, zavídíte mu spešla, tak jdete brečet na forko a myslíte si, že tím něčeho dosáhnete..
    PánHodinky, se vzpamatuj, máš hlídat Simona a né si jezdit na autíčku.. BOŽE, jedinej, kdo řeší pí*oviny jsi ty:)
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Stížnost na spešla: Grakon2702

    To je moc :D S čím vy ještě nepřijdete, máma by z tebe měla radost. Udělal to co musel, že máš vůbec tu drzost si ještě přijít stěžovat. Kdyby s nim všichni měli problémy, jak ty píšeš, myslíš že by měl spešla?
    Naposledy upraveno Volume; 27-10-14 v 23:30.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Stížnost na spešla: Grakon2702

    Takže pane hodinko, nedávno si dostal ban perma ku CT + permu za WH a ještě drze sem dojdeš si stěžovat? - kde se ještě potvrdilo, jaký jsi notorický lhář. To že tu hrají lidi s druhou šancí na steamu je dobrá vůle kotla, ale rozhodně bych jim zakázala na tom steamu líst ku CT, když dostali permu za demenci, což se zde dost projevilo vzhledem k tvé neoprávněné stížnosti a ještě očividně jsi neschopný hrát u CT. Dostal si jen přesun, příště můžeš dostat opět ban a věř že může být spermanentní
    Naposledy upraveno Britny; 28-10-14 v 00:00.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Stížnost na spešla: Grakon2702

    bereme to na vedomi grakon uz si nikdy jb nezahraje
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •