Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: [ demo k posouzení ] MoOnTy --> PiratJO

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    9

    Exclamation [ demo k posouzení ] MoOnTy --> PiratJO

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 125933)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < MoOnTy >
    [AMXBANS] Tvuj nick: MoOnTy
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1323860284
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1323860284
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.103.3.48
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.103.3.48
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < PiratJO >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_tuscan)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ==================================


    Poznamka:


    1. Na serveru DM 2 hraju jen zridka, v posledni dobe hraju hlavne na serveru Dust 2 only 2 pod stejnym nickem.

    2. Chci aby tuto zadost prosetrili minimalne 3-4 CHH, protoze ban se mi zda celkem unahleny. Taky chci vypsat casy, ktere se Vam nezdaly, abych je mohl obhajit.

    3. Sam jsem nejakou dobu admin a CHH na portalu www.*******.cz. Vystupuji tam pod nickem "Dr. Frami" a tohle je muj osobni profil

    4. Dekuji za ochotu a snad se to co nejrychleji vyresi. :)

    Edit : zmazana reklama
    Naposledy upraveno matis; 30-10-14 v 15:04. Důvod: reklama

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    Zdravim.
    http://leteckaposta.cz/132713744

    // 3:34, 4:14, 4:30+, 4:42
    Naposledy upraveno piratjo; 30-10-14 v 15:35.


  4. #4

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    MoOnty z ONEFRAG?

    Edit:Tezko,potvzuji wallhack
    Naposledy upraveno fnyy; 30-10-14 v 15:22.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    9
    Jestli máš namysli kolo s wipem, tak stačilo sledovat radar, kde mi umíraj spoluhráči + jako bonus používám sluchátka, takže slyším enemy. = Nic zvláštního na tom demu nevidím, jestli ty ano, tak bych chtěl vypsat ty časy.

    "Taky chci vypsat casy, ktere se Vam nezdaly, abych je mohl obhajit." Žádný předstřel, žádné extra předmíření crossem na enemy.

    Nejsem MoOnty z ONEFRAG, kdyby jsi byl schopnější a přečetl si mojí poznámku č. 3, tak by jsi zjistil kdo jsem. ;-)
    Naposledy upraveno matis; 30-10-14 v 19:06. Důvod: pouzivaj EDIT

  6. #6

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    Citovat Původně založeno moonty Zobrazit příspěvky
    nejsem moonty z onefrag, kdyby jsi byl schopnější a přečetl si mojí poznámku č. 3, tak by jsi zjistil kdo jsem. ;-)
    kopirak

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    9
    Takže můj milý.
    3:34 stříleli po něm ty 2 téčka co šli přede mnou, takže logicky si namířím na kočku.
    4:14 kouknul jsem se tam, protože tam bývá respawn + je to DM server, hráči se pohybujou všude, takže je jasné, že se nesmyslně budu dívat na místa a ne jak na pubu + spomal si přehrávání demka a selduj cross, je mimo od enemy
    4:30+ dupnul mi tam jeden z těch dvou, proto jsem se potom otočil, jestli mi náhodou nepůjde do zad, kdybych věděl přesně kde je, asi tam vletím no ne?
    4:42 když se podíváš pozorně, trčí mu guna, jde mu vidět hlaveň

    Ani jeden průkazný čas, který by byl nějaký extra definitivní, že mám u CSka zapnutý nějaký nepovolený program.

    "kopirak" bylmůj herní vzor, tak ho pouze používám na pub serverech
    btw: "monty" se mi jinak v reálném světě říká léta.
    Naposledy upraveno matis; 30-10-14 v 19:07. Důvod: pouzivaj EDIT

  8. #8

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    jako promin,ale akce s wipem na demu je s wh,dalsi kolo jak na nej koukas na schody rovnou,ano muzes si to zduvodnit,ze si videl ruku,ale jen tehdy kdyz si to spomalis,dalsi rush na b,ano vis ze tam je,ale ze zrovna hodis flash takhle???vsak muze byt na tom becku kdekoliv...Celkove tvuj projev hry je zapaty.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    3:34 takze si pocul ako hraca, ktory sa respawnul v podleze, prisiel na macku, nikoho nestretol, ostreluju dva T? GJ. dalsia vec casto si tu macku kontrolujes ,ale prave ked tam je enemy si sa pozastavil
    4:14 ide mi len o trhnutie crossom na kadiace enemy
    4:30+ vidis enemy na B, nasledna kontrola, to jedno enemy z podkina sa respawlo skor, normalny hrac by po nom siel kedze ho pocuje, ale ty zeby mas strach z toho na B o ktorom "nevies".
    4:42 znova reflex trhnutie na toho z CT spawnu (o to kadiace enemy na midu mi nejde)
    http://leteckaposta.cz/741893565
    pridane casy, kedze ti je malo
    2:11, 2:15


  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    Jasné WH, neviem, čo tu ideš obhajovať, je to smiešne celé.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    9
    Jako promin, ale akce s wipem je celkem hezká, až na tu smrt, tak popořadě.
    Na spawnu mi zařval hráč, viděl jsem to na radaru = tak jsem se kouknul, viděl a pokusil jsem se je sundat, skoro mi to vyšlo.
    Další akce. Na B nikdo nebyl, na CT spawně nikdo, na A jsem si nikoho nevšim, tak jsem čuměl na střed, původě jsem chtěl jít k bednám a vyčkat si je na schody, ale potom jsem slyšel střelbu na středu, tak jsem zareagoval, potom jsem zrdhnul na B a tak jak už můžeš potom v katech slyšet, mi šli z T spawnu.
    Poslední akce. Podívej se, kam to moje nejvíc vysunuté Téčko střílí (přímo do plantu), nikdo jiný už po něm nešil, tak jsem hodil flash a hečko do plantu, kde ani enemy nakonec nebyl.

    Už nemám co bych dodal. Na Dust 2 only 2 hraju skoro každý den a jsou tam i horší situace u jiných hráčů, takže řešit zrovna tohle mi příjde celkem zbytečné.

    2:11 zabil mě pod kočkou, tak asi bude někde u kočky, když nedupe a neumřel, tak někde wallkuje nebo čupí, mapu znám jak svoje boty, mohl bych ho z kočky klidně děrovat kdekoliv
    2:15 dupalo Téčko na středu, leknul jsem se, proto jsem se pozastavil že budu wallkovat, pak jsem si ho všimnul na radaru a následně jsem šel dál, toť vše

    edit: 3:34 neviděl jsem hltv, nevím jak se pohyboval přesně, prostě téčka začali střílet na středu, tak jsem automaticky, šel předmířit na kočku a bác byl tam
    4:14 jo vypadá to divně, první věc u které bych se asi taky pozastavil, jenom jsem ale pohnul crossem na směr chůze kvůli "viditelnosti"
    4:30 já jsem po něm nešel a víš proč? sice jsem slyšel jak dupnul, ale potom už jsem nevěděl kde přesně na tom B je, proto jsem tam nešel
    4:42 slyšel jsem resp, asi proto jsem se pootočil napodruhé, jestli nemám haldy.
    Naposledy upraveno matis; 30-10-14 v 19:07. Důvod: pouzivaj EDIT

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    mna si nepresvedcil, pockame co povedia dalsi moji kolegovia, ale s UB velmi nerataj


  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    9

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    Však jasné, takhle to někdy bohužel holt chodí.
    btw: teď jsem se podělil s jedním známým o téhle "kauze" konkrétně se Štipcem, měl by si ho znát z gahteru, prý proti vám hrává a nazval vás "Ungiho parta", oba dva moc dobře znám, hrávali právě na dříve zmiňovaném portálu, ještě když byl v plném proudu a hlavně Dušku, který je jedním z jeho zakladatelů, toho taky znám osobně. Chci tím jenom naznačit, že nejsem nějaký neznámý NSák (steam jsem dřív měl) a mám svoje kvality, abych aspoň přiblížil pohled na moje hraní.

  14. #14

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    tim,ze tu vyjmenujes stipce a dusku nepresvedcis o tom,ze jsi cisty a bez wh zejo.Ja si tez stojim za tim,ze to wh mas.Pockame jeste na par adminu co na to reknou.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    9

    Odpověď: MoOnTy --> PiratJO

    Nechci tím nic vyvracovat, to je absurdní, tak to chodilo na u2 co si pamatuju :D. Ale velké % adminů když zabanuje hráče, tak si automaticky brání svoje rozhodnutí a když toho určitého hráče nezná, o to je to horší ho vyvrátit. Taky to znám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •