Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: widlakof na furiene

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: widlakof na furiene

    Bloknout střechy, kanály a ten dům, pak zbydou jenom ty úzký uličky. Nic nepomůže, nepatří tam ta mapa.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2014
    Příspěvky
    4

    Odpověď: widlakof na furiene

    2 roky sa mapa hrala...... tak prečo ju stiahnuť bola populárna ludia ju mali radi aj ked sa kempilo ae zase boloto vyrovvnané ja som nikdy nepocitoval slabosť na strane furikov ..... aj ten kanaal kde ct kempili stačilo si počkat a neboll problem ich zabiť

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: widlakof na furiene

    Byla populární, ale naprosto nevhodná pro Furien a ohánět se tim, že nebyli Furieni v nevýdohě, je blbost, byli v nevýhodě a to dost velký.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  4. #19

    Re: widlakof na furiene

    Ona bola popularna a dobre hratelná a zrušila sa len preto lebo prišli decka poplakať na forko že ich tam,moc davajú atd. Odhlasovalo sa to rýchlo a bez premyslenia.

    Kempiť sa kempí na každej mape . V kanale sa donekonečna kempiť nedá a myslís si že vy ako skajlori by ste nemali mať problem s nejakým kanalikom .

    Malo miesta na lietanie? Celý T spawn ako aj strechy sa dajú v pohode preletieť. A to že niekto tam hrať a ukempí sa na streche je nepodstatné kedže vám nevadí si dať Nk s kamarátom.

    A myslíš žeby prišli plakať na forko ano, možno zopár ale na to tu máme moderátorov aby zbytočné "uplakané thready" mazali .

    Ešte aspon raz si ju chcem na furiene zahrať .
    Som pre vrátenie.
    riťky a edm

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: widlakof na furiene

    No jasný, že se kempí na každý mapě, ale aspoň se dá na těch ostatních mapách hrát a ulítat to tam.. s kanálem nemít problémy ani nejde, čupne si tam nějakej inteligent a místo tam prostě není a dá se tam určitě kempit donekonečna, pokud není admin na tom serveru.. jenom si tam budou chodit ze strany na stranu a maj adrenalin.

    Ano, málo místa, a pokud se nemýlim, tak T spawn je jedna velká ulička + malý střechy. Daj se možná přeletět, ale stejně když se tam zakempej 2-4, tak už to je těžší o dost.. (A jestli je to NK i na mě, tak si NK dávno už nedávám s nikym - jen pro info.)

    No tak může se udělat anketa a nediskutovat se, ať si lidi zovlej, jestli ji chtěj nebo ne. Nebo kompromis kdyby našel keox tu mapu, o který tady tak psal.

    E.: Na co dělat tuhle diskuzi, když se tu akorát dohaduje a nic neřeší? Anketa better.
    Naposledy upraveno CMBR; 06-11-14 v 15:16.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  6. #21

    Re: widlakof na furiene

    Energia nepusti a nemožu tam kempiť večne viem z vlastnej skúsenosti tak ako v kanale aj na streche na t spawne . A ved načo mate hečka ? Hmmm ? Ked je niekto zakempeni na,mieste kde ja ako furien sa ťažko dostať 2 dobre mierené hečka a aj keby mal armor a hpčka tak nemá šancu .

    T spawn je jedna velka ulička ale ja som myslel miesto ohladom striech tam,je toho miesta neobmedzene. A na tých strechách ked sú pri sebe štyria tak miesto 30sekund čo im ten adrenalín vydrží tam,budu len 10 .
    Ak by sa našla ta kekoxová či jak sa volá ten chlapec ,,ta mapa tak prečo nie ale zatial som pre widlakov
    riťky a edm

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: widlakof na furiene

    No já si teda pamatuju prokempený kola těch hráčů, kolikrát tam byli celou dobu. HEčko je jednorázový.. do team chatu napíše někdo "HE" a na jedno místo ho hodí klidně celej tým, takže ostatní sou vlastně "v bezpečí". Nebo je nehodí naopak nikdo, já je házim do těch kempů, ale kolikrát sem jedinej nebo si je ty hráči vyházej na začátku..

    Problém je na tom Ts i v tom, že tam sou vlastně 3 střechy (2 spojený tim surfem), takže na Ts v klidu můžou bejt i 3 a na tohle by musel HEčko hodit all tým. Nebo když budou přecházet po jiný části těch střech, tak jim to taky adrenalin nevezme zas tak rapidně.

    Timhle to končim už, nechci se s tebou dohadovat kvůli tomuhle, napíšu keoxovi, kdyžtak založim tu anketu někdy.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2014
    Příspěvky
    4

    Odpověď: widlakof na furiene

    A čo tak ho dať na testovaciu dobu ??? cca 2 mesiace a ak sa ludom zapači a vstupia si do seba prestanu kempit tak by sa mohla testovaccia doba predlzit a ku kempu ani d4e nei najidealnejse pre f preto ze su velke plochy odokrité a sú min 2 kmpi na ktoých proste su v kuse ct

  9. #24

    Re: widlakof na furiene

    Ako može niekto porovnávať d4e s widlami..Na furiene pochybujem, že si niekto stúpi do seba, ja to vidim jedine tak, že na f1,2,3 nebudu povolene widly a na 4.5,6 áno..

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Re: widlakof na furiene

    d4e se nedá s widlakovem srovnávat.. na d4e se to v katách dá ještě celkem, jen ten Ts je velký zlo..

    Citovat Původně založeno Daron Zobrazit příspěvky
    Ako može niekto porovnávať d4e s widlami..Na furiene pochybujem, že si niekto stúpi do seba, ja to vidim jedine tak, že na f1,2,3 nebudu povolene widly a na 4.5,6 áno..
    To by asi šlo.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  11. #26
    Nováček Avatar uživatele Benjur
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    53

    Odpověď: widlakof na furiene

    Ta mapa je podľa mňa pre servery furien uplne nevhodná..Som rád že sa už nehraje.
    by : Tachy steam
    „Nie je lepšia škola života, než môcť zblízka a dlhodobo sledovať hlupáka vo vedúcej funkcii. Potom totiž jasne vidíte, ako sa veci nemajú robiť.“- Norman Schwartzkopf

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •