Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Nápady na nové classy v COD:MW

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    183

    Wink Nápady na nové classy v COD:MW

    Napadla mě jenom tak jedna 4fun class. (na zabavení, není to class s kterou máte score 50:0, ale i možná na Hunticu ano.. :D )

    HEcker (nebo nějak tak)

    INT:0
    HP:150hp (50bodů cca)
    Obrana:20-30
    Kon:60-80 (ještě se ti dodělá, ale class musí být rychlá)

    Zbraně: Pouze HE granát (více granátů, pokud to půjde trošku zrychlené odjištování) a nějaká ta pistolka s 1-2 zásobníky..

    Spešl. vlastnost: Granát dává 150dmg+ int (Tak to bude 250 s full itnem, ale s obranou bude brát tak 100-150).

    Klidně si to zhejtuje.. Ale je to 4fun class.. ;) Takže na zabavení a dobře ses s ní budou srát hráči na Hunticu, atd.. :D

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Nová class.

    Takže si myslím, že tu ani iná možnosť neni, len to zhejtovať. Toto by bolo silnejšie než ten granát čo mal špicl a to bola tragédia a toto, no chráň boh aby sa toto nepridalo...

  3. #3

    Odpověď: Nová class.

    Trochu upravím, aby nebyl OP.

    Jméno: Granátník

    Int: 0
    HP: 0 (100 HP)
    Obrana: 0
    Kon: 70

    Zbraně: 2x HE, knife (základní dmg navýšeno na 50 dmg)

    Vlastnosti:

    1) Při udělení 100 dmg a více pomocí He: +1 He navíc.
    2) 15% šance na okamžité zabití nožem.
    3) 2 int = +1 dmg do knifu a He


    Jak by to vypadalo na levelu 200 s maximálními staty?
    1 He - základní dmg + 100 dmg
    knife dmg - 150
    kondice - 270 (zhruba stejná rychlost jako u commanda)

    Podle mě celkem vyvážené. Na začátku bude hodně slabý (slabší hráči ho nebudou hrát), ale na 200 lvlu už hodně zabolí. Za tuto classu budou na serveru hrát na vysokých levlech jen vystřílení majstři.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-11-14 v 17:11.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Nová class.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Trochu upravím, aby nebyl OP.

    Jméno: Granátník

    Int: 0
    HP: 0 (100 HP)
    Obrana: 0
    Kon: 70

    Zbraně: 2x HE, knife (základní dmg navýšeno na 50 dmg)

    Vlastnosti:

    1) Při podání 100 dmg a více pomocí He: +1 He navíc.
    2) 15% šance na okamžité zabití nožem.
    3) 2 int = +1 dmg do knifu a He


    Jak by to vypadalo na levelu 200 s maximálními staty?
    1 He - základní dmg + 100 dmg
    knife dmg - 150
    kondice - 270 (zhruba stejná rychlost jako u commanda)

    Podle mě celkem vyvážené. Na začátku bude hodně slabý (slabší hráči ho nebudou hrát), ale na 200 lvlu už hodně zabolí. Za tuto classu budou na serveru hrát na vysokých levlech jen vystřílení majstři.
    Toto už má hlavu aj pätu :)

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Nová class.

    Hlavně to jméno je hustý:D
    Granátník :D:D

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: Nová class.

    Já jsem psal hlavně nápad na class, ty staty jsem nějak napsal :) Neuvažoval jsem nad nima. Jinak Grakone, tak by to mohlo byt, ale možna mu dát více granátku, protože trefit někoho není lehké, když jsou na CoDu takové spéédy :)

    E: Pokud bude mít 100dmg s granátem, tak nikoho nedá. Když započítáš ještě obranu (30%+) tak by bral 50dmg+-, což je hrozně málo.. ;)
    Naposledy upraveno Kempa; 10-11-14 v 16:55.

  7. #7

    Odpověď: Nová class.

    Dmg je pořád stejné. Když máš dmg 100 a dotyčný má 0% obrany, tak mu ubereš 100 HP. Když má dotyčný 25% obrany ubereš mu 75 HP. Když má dotyčný 75%, ubereš mu 25 HP. Dmg je ale pořád stejné. Už to chápeš? Na CODu se musí uvažovat. Classa, kterou jsem navrhnul se hodí na menší mapy typu huntic, kde je víc lidí pohromadě. Dejme tomu, že jednomu člověkovi udělí granát 40 dmg. Pokud ti lidi u sebe budou dva, udělí CELKOVĚ 80 dmg. Když budou tři lidi u sebe, bude to 120 dmg. A to je moment, kdy mou navrhovaná classa dostane 1 HE navíc.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nová class.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Dmg je pořád stejné. Když máš dmg 100 a dotyčný má 0% obrany, tak mu ubereš 100 HP. Když má dotyčný 25% obrany ubereš mu 75 HP. Když má dotyčný 75%, ubereš mu 25 HP. Dmg je ale pořád stejné. Už to chápeš? Na CODu se musí uvažovat. Classa, kterou jsem navrhnul se hodí na menší mapy typu huntic, kde je víc lidí pohromadě. Dejme tomu, že jednomu člověkovi udělí granát 40 dmg. Pokud ti lidi u sebe budou dva, udělí CELKOVĚ 80 dmg. Když budou tři lidi u sebe, bude to 120 dmg. A to je moment, kdy mou navrhovaná classa dostane 1 HE navíc.
    Hm a co když se vedle toho jednoho s granátem postaví další 3 lidé a pak se bude jen házet granátama, i když by to bylo od raket na hunticu zase jinačí změna .... :p
    Jinak ten granát je lehce podobnej tomu co mýval item spešl a dost lidí to kvůli tomu he negovalo a ten item špicl se zrušil.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nová class.

    až nato že komando má max kondičku 170 ne 270)

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  10. #10

    Odpověď: Nová class.

    Proto má takové staty jaké má. Ze začátku je hodně slabý, moc lidí ho nebude hrát, protože to vzdají. Jen opravdoví skilleři budou za tuto postavu hrát až do 200 lvlu.

  11. #11

    Odpověď: Nová class.

    Príde mi to ako dosť nehratelná classa , ale keby sa mala pridávať nová, radšej by som spravil classu, ktorá má scouta :)

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Awesome^.
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Nevim
    Příspěvky
    334

    Odpověď: Nová class.

    Ak by sa mala zrealizovať tá classa, tak by som vylúčil mapu de_huntic, keďže už tak je to malá mapa a každý to tam ostreluje raketami + tie granáty by tomu pridali akurat viac na over team a viac nervných hráčov.
    "možno budem mať take nervy, že sa bodnem do srdca a pôjdem spať"

  13. #13

    Odpověď: Nová class.

    Citovat Původně založeno Awesome^. Zobrazit příspěvky
    Ak by sa mala zrealizovať tá classa, tak by som vylúčil mapu de_huntic, keďže už tak je to malá mapa a každý to tam ostreluje raketami + tie granáty by tomu pridali akurat viac na over team a viac nervných hráčov.
    S tímto stylem uvažování by se mohly smazat všechny mapy. Každá se hodí pro jinou classu.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Tuma
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Mojzesovo
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Nová class.

    Najprv by som pouvažoval o starých classoch, pretože niekedy mi lezú totálne na nervy. Na COD:MW fy maps som mal pl 32 a nts 5 hral som za ss a nebolo to mozne uhrat, pretoze lamky s fs ma stale davali raketkami, nejak by som to skraslil tu int na raketky aby davali menej dmg ked ma full int.. Dalo sa prec to, ze commando nemoze zabit hraca ktory ma notes na 1 ranu. Podla mna fs dost nerealisticka classa ktora striela raketky. Mohlo by sa s nou nieco spravit. Rusher tiez, idem si s comm 200hp + 104 obrany a hrac s rusherom si napochoduje trafi ma do hrude a padnem jak nic, tiez by som nejak znizil dmg a dal radcej nejake hp za kill ked tak 5hp alebo 10hp viac nie ale urcite znizit dmg minimalne o 20 nakolko ma v jednom naboji viac nabojov, + by som mu znizil kondiciu tiez o takych 20 pretoze ak dostane ranger boty tak ho comm nevie dobehnut, alebo mu nejak tazsie dropnut rangerky. Najprv trosku dat sancu inym hracom aby boli vyrovnanejsie classy a potom nove :) dakujem

  15. #15

    Odpověď: Nová class.

    Čauko,
    Stává se mi, že už nevím za jakou class hrát a píše dost lidí, že už neví za co hrát .
    Tudíž soudím, že změna na tento výborný server je skvělí nápad, chtělo by to nějak oživit.
    a tak jsem se ptal Oliho jestli má taky nějaký nápad na clasu a ten to na mě vpálil z fleku tak povězte názor.

    Class : "Kentaur"
    Zbraně : Galil + Dualky
    Special funkce : Nášlapné miny (něco jako dynamit, ale takové když se na to stoupne skapete, můžou se dát jen na zem .) - každý víme co to je nášlapná mina -.-

    Staty :

    Inteligence : základ 30 + 110
    Obrana : základ 0 + 90 max
    Kondice : základ 0 + 80 max
    životy : základ 20 + 120 max

    E : + K tomu vašemu nápadu na "Granatika"
    - myslím, že je blbost dávat mu jen 2 granáty a nůž... Hodí He a pak bude bezmocně běhat s knifem se kterým nikoho nezabije ?
    1) buď hečka jako na Zm apokalypsa hodí he a vzápětí se mu oběví další , ale srazit hp (základ 50 max 100)
    2) nebo 2 He, ale kondice 170 jako u comanda + 50% sance na zabiti knifem .
    3) nebo by se musela přidat hocijaká guna, což ale nebude potom granátík .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •