Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 46

Téma: Specialní dozorce

  1. #1

    Smile Specialní dozorce

    Dobrý den,
    - Na začátek by chtěl říct proč to dávám sem chci aby všichni věděli důvod, proč již nechci nadále dělat spešla.
    - Jelikož jsem v poslední době dlouho nehrál cca 3-4mesiace tak se v tom už moc neorientuji. Dokonce tu byla na mě i stížnost ke které jsem se nechtěl vyjadřovat.(neměl jsem na to sílu).
    - Stručně Chtěl bych požádat o odebrání Spešla, protože už mě to unavuje a vyčerpává. Dnes byla poslední ''Třešnička na dortu,, byl jsem na mapě jail_crime a jelikož je to mapa na nic tak jsem se snažil hráčům tu hru nějak zpestřit tím, že jsi něco vymyslím, ale na oplátku jsem dostal kupu Hejtů (atrakce na pic..., neměla význam, co to bylo, a co když....atd...)
    - Pokus číslo dvě vybral jsem 3 vězně co se nebudou podílet na atrakci (použiji je jako stavební materiál), protože mi to tak krásně vyšlo a mezi vybranýma stáli dva spešlové očekával jsem, že se zachovají v klídku a dáme si bezva atrakci (obskok) tak jsem zavolal zbylé 2 ct a postavil jsem z nich takový menší obskok očekával jsem že je to natchne .... samozřejmě náš kolega mat zwerg (nemam tě rád jestli toto čteš) udělal zburu no nečekal jsem to ale budíš. Poté když už jsem byl vytočený, že 2 kola za sebou mi dodrbou atrakci Řekl jsem "Seru na vás, když nechcete atrakce, nebudou atrakce + možem to jebat nemá to smysl) [to, že mi občas ujedou nerv(často) bez toho to ani nejde, omlouvám se] vzkázal mi pan Zwerg : musíš do každé věty zahrnovat sprosté slovo ... a jelikož už jsem byl maximálně vytočený, i přesto jsem se mu to snažil slušně vysvětlit řekl mi něco ve smyslu "Se neposer hned je to jen hra,, Ono když to hrajete delší dobu Máte k tomu jiný citový vztah než ostatní :D
    PS : Nechci se stresovat ani nijak nervovat, vše co udělám je špatně).

    - A tímto jsem se rozhodl o sebrání práv. jb už nadále nebudu hrát zůstanu na vašm COD:MW modiku (PS: Nothingu těš se na mě)

    + bych se chtěl omluvit špatně přesunutému hráči : Promiň nevěděl jsem že se to může, mě to nikdy neuznali... tudíž jsem vyspekuloval, že to je tak správně

    Loučím se s vámi s pozdravem váš Swagger^ (Teo,So'oF)

  2. #2

    Odpověď: Specialní dozorce

    Přestává se mi to líbit, spešli začínají odcházet jak na běžícím pásu a ještě k tomu dobří lidi.

  3. #3

    Odpověď: Specialní dozorce

    Zkrátka řečeno, udělali ti vzpouru, nečteš pravidleně pravidla, je toho na tebe moc, a proto chceš odebrat spešla. Je to prkotina a je dost možné, že se zase za krátký čas zajdeš na to jb podívat. Proč to hned vzdáváš?

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Specialní dozorce

    Odebráno.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  5. #5

    Odpověď: Specialní dozorce

    Hej neboť pravidla poznám tamto u čeho jsem selhal , tak to v pravidlech není .
    Fizzy díky tenkrát když jsem psal kotlovi tak sem po týdnu zjistil že je pořád mám a rozmyslel sem si jejich odběr, a navíc jsou tam mnohem aktivnější lidi nežli já a na jb možno občas dojdu, ale jako prosty hráč :)

  6. #6

    Odpověď: Specialní dozorce

    Ďalší. A znova kvôli niekomu. :)
    Nie, že by sme ako "spešls/admins" držali spolú a navzájom si pomáhali. Stále hľadame niečo aby sme mohli toho druheho, len obyčajne "hejtovať" ako to bolo spomenuté..
    Stále sa držím toho, že sa "Kvalita náhradza kvantitou." :)
    Naposledy upraveno Pat_; 12-11-14 v 21:15.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Specialní dozorce

    Citovat Původně založeno Swagger Zobrazit příspěvky
    Dobrý den,
    - Na začátek by chtěl říct proč to dávám sem chci aby všichni věděli důvod, proč již nechci nadále dělat spešla.
    - Jelikož jsem v poslední době dlouho nehrál cca 3-4mesiace tak se v tom už moc neorientuji. Dokonce tu byla na mě i stížnost ke které jsem se nechtěl vyjadřovat.(neměl jsem na to sílu).
    - Stručně Chtěl bych požádat o odebrání Spešla, protože už mě to unavuje a vyčerpává. Dnes byla poslední ''Třešnička na dortu,, byl jsem na mapě jail_crime a jelikož je to mapa na nic tak jsem se snažil hráčům tu hru nějak zpestřit tím, že jsi něco vymyslím, ale na oplátku jsem dostal kupu Hejtů (atrakce na pic..., neměla význam, co to bylo, a co když....atd...)
    A to niesi ani admin.

    Zistil si, aké je to nevďačné niečo tu pre nich robiť, tak končíš. Niečo spravíš a ešte ťa za to zd*bú. Nemôžeš si to brať k srdcu, inak sa z toho posereš. heh
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Specialní dozorce

    Nebudu se tu obhajovat ani nic podobného, každý kdo mě trochu zná z JB ví že rád dělám vzpoury^^ upozornil jsem na tvůj slovník, protože to bylo trochu moc.. tak si prašti do polštáře, a ne že začneš nadávat (y). Jde alespo%n vidět jak se vypořádáváš s problémem, tím že utečeš.. mno co už :) nech se ti daří v real life a peace.

  9. #9

    Re: Specialní dozorce

    Citovat Původně založeno St3ny Zobrazit příspěvky
    Nebudu se tu obhajovat ani nic podobného, každý kdo mě trochu zná z JB ví že rád dělám vzpoury^^ upozornil jsem na tvůj slovník, protože to bylo trochu moc.. tak si prašti do polštáře, a ne že začneš nadávat (y). Jde alespo%n vidět jak se vypořádáváš s problémem, tím že utečeš.. mno co už :) nech se ti daří v real life a peace.
    St3ny toto neni útek (podla mna) každý normalný človek musím mať z toho Jb hlavu minimálne jak MELON.
    A chápem ho celko
    riťky a edm

  10. #10

    Odpověď: Specialní dozorce

    Tak Swaggera je skoda..
    Posledni dobou sem ho na JB potkaval, to ze mluvi sproste se v podstate vi, jenze po pravde, jde to jinak? Tato hra, konkretne teda JB, te ma bavit..
    Jestli te to nebavi, nervuje te to tak pak je neco spatne.. Jak psal DarwiN, toto neni utek..
    Zkratka udelal to co uznava za nejlepsi..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Specialní dozorce

    To, že se už moc neorientuješ je pravda - přejetí hráčů na čáře na assaultu bagrem & následné vymlouvání na to, že sis na ně nepřipsal kill, že je ten bagr přejel sám mi taky nepříjde moc reprezentativní. Posledních pár dní si to někdy fakt přeháněl, každopádně vzpomínám na tebe jako spešla spíš v dobrém z dřívějšího hraní, takže ti přeju gl & hf v pozici hráče a člověka v real-life.
    #Peace x)
    Naposledy upraveno Swagrid; 13-11-14 v 08:10.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Specialní dozorce

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    St3ny toto neni útek (podla mna) každý normalný človek musím mať z toho Jb hlavu minimálne jak MELON.
    A chápem ho celko
    Je pravda že dřív jsem chodil dotu protože mě bavila teď se tam chodím odreagovat protože mě taky bolí hlava z JB ale myslím to tak že člověk se mu snaží pomoct a řekne mu vlídné slovo a on se následně odpojí? really? Nic proti ale jestli má slovník dlaždiče okey ať si nadává, ale nemusí do mikrofonu.. jsou tam malé děti, které se teprve učí mluvit a to víme všichni. A potom se divíme, že mluví jak mluví.. mno inu nechám to být stejně se rozhodl... pro mě spešl znamená víc než jenom pomáhat, je to reprezentativní funkce, a proto by se taky tak spešl měl chovat.

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330

    Odpověď: Specialní dozorce

    Citovat Původně založeno Pat_ Zobrazit příspěvky
    Ďalší. A znova kvôli niekomu. :)
    Nie, že by sme ako "spešls/admins" držali spolú a navzájom si pomáhali. Stále hľadame niečo aby sme mohli toho druheho, len obyčajne "hejtovať" ako to bolo spomenuté..
    Stále sa držím toho, že sa "Kvalita náhradza kvantitou." :)
    tento koment na teba nepasuje pretoze sa podla neho neriadis ani na 1% a nemam rad ludi ktory osladzuju slova a ciny zatial zhniju asi tolko na tvoju osobu

  14. #14

    Odpověď: Specialní dozorce

    Darwin a někteří to pochopili, Prostě Jb není to co bejvávalo ... ne pamatuji si, že by si nikdy nikdo ztěžoval na děti nebo na MFk (časté) prostě to asi dřive ty žebráky tolik nelákalo .

    Swagride, Chtěl bych ti to upřesnit, nechtěl jsem je přejet , ale stalo se na svou obhajobu jsem se jim omluvil a simonovi jsem nadiktoval jména přejetých bagrem a docela mě uráží tvá nepravdivá verze toho že jsem řekl mě se nezapsali ja je nepřejel TOTO JSEM NIKDY NEŘEK, ZA SVOU CHYBU SEM SE VŽDY OMLUVIL...ano vím, že to dělají tak, že se vykrucují na to že mě se na zapsali ale toto jsem já nikdy neudělal .

  15. #15

    Odpověď: Specialní dozorce

    Citovat Původně založeno Kebabko Zobrazit příspěvky
    tento koment na teba nepasuje pretoze sa podla neho neriadis ani na 1% a nemam rad ludi ktory osladzuju slova a ciny zatial zhniju asi tolko na tvoju osobu
    Presne viem kvôli čomu to hovoríš.. A vyťahuješ to tu len preto, že som ťa ako "spešla" nepodržal:o #Peace
    Naposledy upraveno Pat_; 13-11-14 v 15:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •