Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212

    Talking Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    vlastnit originální hru : STEAM_0:1:58706995
    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu : hrajem tu velmi dlho :) zo zaciatku NS od 2012 steam.
    čistý trestní rejstřík : 0 banov
    hlášení cheaterů : na foru som par nahlasil, sem tam ! . Niekedy aj na steame adminom

    Prava ziadam na serveri AIM sekcia + sekcia Jump tnz. skakacie servery.

    INFO:

    Tak Zdravim teraz nieco malo o mne. Volam sa Samuel ,vacsina ludi ma pozna pod nickom samino. Na serveroch prave hrajem pod nickymi saminoHAD, deagleHAD alebo chcipakHAD. Mam 17 rokov (v oktobri/rijnu bude 18). Studujem na SPS Dopravna v Kosiciach v 2. rocniku. CSko hravam od 8. rocnika na zakladnej, vacsinou aktivne + asi pol roka pauza. Mezdi moje zaluby patri futbal, PC hry (CS 1,6, GO v minulosti, LOL, WOW a MC), vselijake ine zabavky s kamaratmi, praca okolo domu a skola samozrejme. Moje skusenosti s AMX su take, ze s kamaratom o rok starsim som asi v 9. rocniku mal vlastny portal, on kupil 3 serveri na fakahede a ja som ich spravoval ziadna veda...Jeho to nebavilo tak to zrusil. Nebol som adminom na ziadnom velkom portale. Dovod preco by som sa chcel pridat k admin teamu je, ze chcem pomoct zlepsovat kvalitu serverov, udrzovat ich ciste od cheaterov a tych ktori porusuju pravidla. So vsetkymi vychadzam v pohode a riesim veci s chladnou hlavou a s nadhladom. Na pripadne otazky rad odpoviem.

    S pozdravom samino (nie šamino že?).

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Hlasis niekomu na cheatrov na steame? Lebo na fore mas malo hlaseni a to este z roku 2013.

    "So vsetkymi vychadzam v pohode a riesim veci s chladnou hlavou a s nadhladom."

    Fakt? dve nahodne vytiahnute vety ktore mi moc s chladnou hlavou a nadhladom neprijdu.

    koleckar posraty nic ine nevies
    necup na tom CT spawne s awp nulo

    Aby si nezacal tie pripadne prava zneuzivat vo svoj prospech

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Citovat Původně založeno Eso./digl Zobrazit příspěvky
    Hlasis niekomu na cheatrov na steame? Lebo na fore mas malo hlaseni a to este z roku 2013.

    "So vsetkymi vychadzam v pohode a riesim veci s chladnou hlavou a s nadhladom."

    Fakt? dve nahodne vytiahnute vety ktore mi moc s chladnou hlavou a nadhladom neprijdu.

    koleckar posraty nic ine nevies
    necup na tom CT spawne s awp nulo


    Aby si nezacal tie pripadne prava zneuzivat vo svoj prospech
    Tohle si semtam napíši i já, mě sem tam něco nahlási, znám ho dlouho, jen furt přeskakuješ ze serveru na server, jen rozpoznáš chetery na jumpu,aby si nám nebanoval ty čisté..:-) Zatím ti pro ani proti nedám.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    V pohode.. ani som mu nedal proti len som poukazal na to ze toto podla mna nieje riesenie s chladnou hlavou

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    vyzera to byt v poho chalan, zopar x som s nim kecal na ts, ale dal by som tomu cas tak mesiac,dva tu ziadost nechat otvorenu a hlas co najviac cheaterov. Zatial pro nedavam az casom uvidim ako sa ukazes, ked tie prava dostane a bude ich zneuzivat posleme nanho Matisa :D
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    S nikym naschval nevyvolavam hadky, ak nieco provokativne napisem tak vacsinou len nejakym skillerom a zo srandy, nic viac. Do novacikov zasadne nerypem. Skacem medzi AWP/classic/dust2only/hns/hnstraining a surf speed sem tam vacsinou podla mapy. War3ft som hraval ale zmizli mi expy a nikto tam uz skoro nehraje. Cheaterom hlasim ked najdem skoro vzdy len uz nieje tolko ako kedysi... Uvedomujem si hodnotu prav a urcite by mi nenapadlo zneuzivat ich nejak.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Samino je rozumny chalan. Ak tu par ludi nahlasi budem pre.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Takze ako? Co sa tyka vasich vyjadreni, co som pozeral profily niektorych adminov tak niektory maly len 4-5 threadov, z toho jedna ziadost, mozno jedno hlasenie, nejaka ta otazka ohladom CSka a boli prijaty. Odkedy hravam gathery s adminmi cize ich mam v priateloch pisem rovno im na steam. Jump vseobecne (hns, bhop, kz mapy) som hraval dlho tak isto surf s tym mam skusenosti bohate. Velmi rad by som aj ja pridal ruku k dielu a pripojit sa k tejto super komunite adminov ^_^ :D

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Citovat Původně založeno Company Zobrazit příspěvky
    Takze ako? Co sa tyka vasich vyjadreni, co som pozeral profily niektorych adminov tak niektory maly len 4-5 threadov, z toho jedna ziadost, mozno jedno hlasenie, nejaka ta otazka ohladom CSka a boli prijaty. Odkedy hravam gathery s adminmi cize ich mam v priateloch pisem rovno im na steam. Jump vseobecne (hns, bhop, kz mapy) som hraval dlho tak isto surf s tym mam skusenosti bohate. Velmi rad by som aj ja pridal ruku k dielu a pripojit sa k tejto super komunite adminov ^_^ :D

    Naivka :D
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Naivka :D
    zatial co vas tak poznam :D ...

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Jsem Pro, znám ho už dlouho, hlavně ze serverů, myslím, že mi kdysi dávno taky něco hlásil a všechno banned, v pohodě kluk. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Na Aim som určite PRO

    Rozum má, vek tiež. Poznám ho už dlhšiu dobu. Cheaterov mi zopár aj nahlásil takže nevidím dôvod prečo povedať nie. Určite je samo dobrý kandidát.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Pro. Důvody už jsou napsány

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Ani pro ani proti...neznám ho ze serveru, asi na sebe nemáme štěstí. Hrál sem s ním jen párkrát a to vypadal klidu. Zbytečně nepsal blbosti a věnoval se hře.
    Možná tak před měsícem sem viděl 2 hlášení přes !. Ale jinak nic.

    za poslední 3 měsíce na fórum nahlášeni 4 cheateři.
    Pokud ti nějaký admin potvrdí, že mu v TÉTO DOBĚ hlásíš cheatery na steam, tak nemám problém ti dát pro...

    Většina z adminů ti tady dala PRO pod podmínkou, že ti někdo potvrdí hlášení. Nikdo takový tu sem ještě nenapsal.

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva - aim + jump, surf

    Tak čo? Nahlasuje niekomu niečo? Na fóre nič dokopy nie je.

    BTW mal si teraz pauzu od cska?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •