Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: bravo Byznis

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    26

    bravo Byznis

    hral som vcera a predvcerom sa napojim a dnes mam zas ban a to som nenapisal ani slovo a ani neprovokoval tak preco tu trpite schyzu byznisa co vlastne dava bany a pak da ub a pak zas ban? nic som nespravil a ten ban pred tymto bol len bind nechtiac som to stlacil tlacitko tak uz kaslat na to kludne mi daj permu odchadzam na gs koli adminovi byznis co by mal radsej najst si kamosov...

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    26

    Odpověď: bravo Byznis

    ban na mieste to co ako neviete co tam robite ci ako ved som dostal ub a hral vcera tak co zas ban to mi vysvetli
    to moj pes vie co robi a je to pes... ban unban ban ved toto nerobia ani ucitelky da poznamku zrusi ju a pak ju zas da chore zbohom
    byznis este mi aj toto napise do spravy: dmnt uvedom sasuper si byznis fakt super
    Naposledy upraveno Lelkes; 16-11-14 v 12:55.

  4. #4
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: bravo Byznis

    Po dohode sa ban vrátil. Trest si zaslúžiš, nie je to tvoj prvý.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    26

    Odpověď: bravo Byznis

    to nemate co robit a riesit mna stale nahlasil som tu vela citerov a davas ban unban ban?ujo kotel by mi dal ub najdi si kamosov alebo sport mozno si skaredy a hanbis sa za seba ci coja sportujem nezijem len pre pocitac preboha mam takeho spoluziaka sa mu krivy chrbtica z tolko hrania.uz na to kaslem.daj si pre mna zamna moj ban nanastenku v triede aby spoluziaci videli aky si suprovy admin

  6. #6
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: bravo Byznis

    ty musis mat iny komplex kamarat....co ta doma biju? alebo sikanuju v skole? sa konecne spametaj a bez von na cerstvy vzduch...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    26

    Odpověď: bravo Byznis

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    ty musis mat iny komplex kamarat....co ta doma biju? alebo sikanuju v skole? sa konecne spametaj a bez von na cerstvy vzduch...
    bratislavska boxerna najdi si na google mozno mas vyse 70kg ale rad sa stretnem a mozes ma sikanovat a k tej sikane tak to an kotelne
    Naposledy upraveno Lelkes; 16-11-14 v 13:24.

  8. #8
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: bravo Byznis

    Citovat Původně založeno Lelkes Zobrazit příspěvky
    bratislavska boxerna najdi si na google mozno mas vyse 70kg ale rad sa stretnem a mozes ma sikanovat a k tej sikane tak to an kotelne
    :D tak to si zabil....chlapce... takych uz poznam... majster svetla :D:D dovol sa mi zasmiat a co tam robis? upratovacku?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    26

    Odpověď: bravo Byznis

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    :D tak to si zabil....chlapce... takych uz poznam... majster svetla :D:D dovol sa mi zasmiat a co tam robis? upratovacku?
    smej sa zo seba dedo.aspom sa snazim nesediet doma

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    26

    Odpověď: bravo Byznis

    a neviem co tu riesis ja som sem prisiel vyriesit ban unban a ban vsetko za jeden bind ale vidim ze to nema zmysel na kotelni uz

  11. #11
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: bravo Byznis

    Citovat Původně založeno Lelkes Zobrazit příspěvky
    smej sa zo seba dedo.aspom sa snazim nesediet doma
    ok
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: bravo Byznis

    ty si iny chudak ... Bratislavska Boxerna - no napis mi do PM ako sa volas a rovno ti tam vybavim super trening , bol si vlastne v boxerne niekedy ??? to ze vidis napis na stene neznamena ze tam chodis ... a ja sa s 12 rocnymi nestretavam :D sorry
    A premna zamna zmizni ci na gs alebo fs alebo hraj aj na fastshare :D takych dementov kotelna " N E P O T R E B U J E " ty Boxerna.hu :D
    (pre AT - sorry ze sa stymto primitivom bavim ako bavim staci si pozriet jeho historiu banov a historiu sraciek na fore - Bratislavska Psychiatria akurat tak) ak fakt chodis do Boxerni upratovat tak robit TOP meno...

    E : a dedo Matisko neryp doneho lebo dojde aj kamikami




    Citovat Původně založeno Lelkes Zobrazit příspěvky
    bratislavska boxerna najdi si na google mozno mas vyse 70kg ale rad sa stretnem a mozes ma sikanovat a k tej sikane tak to an kotelne
    Naposledy upraveno Byznis; 16-11-14 v 15:23.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    26

    Odpověď: bravo Byznis

    kludne sa stav hlupak. za pc a svoje foto sem nedavaj ty skulko hlupy. tak si chod banovat chudakov co za nic nemozu nitran sprosty
    a dik za radu schyza zakomplexovana toto si ty https://www.youtube.com/watch?v=RHrcbjArT8E lava ruka nevie co robi prava ked davas bany unbany a zas bany
    Naposledy upraveno Lelkes; 16-11-14 v 15:57.

  14. #14
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: bravo Byznis

    Citovat Původně založeno Lelkes Zobrazit příspěvky
    kludne sa stav hlupak. za pc a svoje foto sem nedavaj ty skulko hlupy. tak si chod banovat chudakov co za nic nemozu nitran sprosty
    a dik za radu schyza zakomplexovana toto si ty https://www.youtube.com/watch?v=RHrcbjArT8E lava ruka nevie co robi prava ked davas bany unbany a zas bany
    chod sa radsej zakopat, takymto pristupom v zivote nic nedosiahnes...neviem ci si u vas boss, ale tu s tymto nepochodis....a uz sa laskavo ukludni...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: bravo Byznis

    dost , mozete lock http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=127652kkt bude stale len kktom zmizni uz si tak tupy jak citam potebe nieco ,ze tvoji rodicia sa asi a hanbia ( tebe uz len psychiater pomoze este zistujes odkial som a neviem co vsak ty si neni v poriadku) taketo individua tu fakt nikto nepotrebuje , precitaj si co si pisal odhora dole a ake kktiny mi pises v spravach nadychni sa narataj do3 a popremyslaj
    Naposledy upraveno Byznis; 16-11-14 v 17:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •