Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 93

Téma: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

  1. #46

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    mysleli sme že hackry bude mít pod kontrolou... mysleli sme že prvidla jsou daná a platí pro šechny... zmýlili jsme se ... tímto odstupujem z turnaje ... [-CONTROLZ-]

  2. #47

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Citovat Původně založeno FanaticDuck Zobrazit příspěvky
    mysleli sme že hackry bude mít pod kontrolou... mysleli sme že prvidla jsou daná a platí pro šechny... zmýlili jsme se ... tímto odstupujem z turnaje ... [-CONTROLZ-]
    Jo hacky máme pokrité, vieč, nikto ich na tom zápase nemal !! A je mi ľúto že to tak poviem, ale aj tak by ste nepostúpili...

  3. #48
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Já si tam šel jen 4fun zahrát, celou dobu bylo všechno okej, dostali sme 2x klepec, to mi ani nevadí, hlavně, že sem si zahrál, nikdo si nestěžoval.
    Ale pak jdeme najednou hrát proti CONTROLZ, to už je od prvního killu "wh, ab, kokot jebnuty, picka atd.." Když ste nám tam šli akorát nadávat, tak ste nemuseli hrát vůbec. Pravidla sme neporušovali, možná tak vy těma nadávkama neustálejma, za který byste si zasloužili ban. A ano, pravidla platí pro všechny, proto sme je dodržovali. S prominutim, ale takový dementy sem nikdy neviděl ani na Furienu.

    E.: Jo a Kulajďákům a Dřevákům díky za hru:)
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  4. #49
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Citovat Původně založeno ChambeR Zobrazit příspěvky
    Já si tam šel jen 4fun zahrát, celou dobu bylo všechno okej, dostali sme 2x klepec, to mi ani nevadí, hlavně, že sem si zahrál, nikdo si nestěžoval.
    Ale pak jdeme najednou hrát proti CONTROLZ, to už je od prvního killu "wh, ab, kokot jebnuty, picka atd.." Když ste nám tam šli akorát nadávat, tak ste nemuseli hrát vůbec. Pravidla sme neporušovali, možná tak vy těma nadávkama neustálejma, za který byste si zasloužili ban. A ano, pravidla platí pro všechny, proto sme je dodržovali. S prominutim, ale takový dementy sem nikdy neviděl ani na Furienu.

    E.: Jo a Kulajďákům a Dřevákům díky za hru:)
    Děkujem... byl to zajímavý zápas, až na to vaše deffování ! :D Grrr! taky vám děkujem za zápas :)

  5. #50
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Controlz jestli jste měli podezření na cheating měli jste si vyžádat dema, to je primární způsob, ne admin na serveru.

    Co se screenu týče, ingame lze fotit dvěma způsoby: defaultně F5 fotí hra, defaultně F12 fotí steam.
    Steam je ve formátu .jpg, jako prokazatelný se bere herní formát .bmp

    btw. skála na de_nuke není textura a cross znamená crosshair, ne že nemůže hrát s awp!
    Naposledy upraveno dhaaqu; 13-12-14 v 17:32.

  6. #51
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116

    Odpověď: Re: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    dhaaqu zeptám se: textura neni ani skála u flagy T? ja jen že tam lítal pašák s awp (trocha mimo mapu z pohledu spectu) vůbec nechápu jak se tam dostal proto se ptám jestli to není zakázaný dikes :)

  7. #52
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    kterou skálu přesně máš na mysli? nejlepší by bylo kdybys ty vyčasoval na HLTV

  8. #53

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Měl by si si to přečíst znova co sem tam psal s tema nadavkama ... Kdyz se ti nekdo omluvi tak to proste prijmi a nechovej se jak baba .. Ta hra stala za 3 pismena .. Tady to nema cenu resit

  9. #54
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Citovat Původně založeno FanaticDuck Zobrazit příspěvky
    mysleli sme že hackry bude mít pod kontrolou... mysleli sme že prvidla jsou daná a platí pro šechny... zmýlili jsme se ... tímto odstupujem z turnaje ... [-CONTROLZ-]
    Preco kazdy turnaj, ktory je organizovany for fun a pre vas musi skoncit takto? myslis, ze admin postriehne vsetko? ak mas podozrenie, tak si vyziadaj demo a my sa na to pozrieme....

    kazde nadavanie, urazanie a ponizovanie supera bude trestane kontumaciou a dozivotnym zakazom zucastnovat sa turnajov na Kotelny...mam toho dost!!!!
    Naposledy upraveno matis; 14-12-14 v 10:11.
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  10. #55
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    žižkov A.K.A. Libčice n.d.vlt cikánská čtvrť vole
    Příspěvky
    121

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Chcem demo + sg od Klimaxera

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Citovat Původně založeno Invisible Zobrazit příspěvky
    Chcem demo + sg od Klimaxera
    Dema a sgscreeny treba žiadať 10 min po zápase, cize tvoja žiadosť je uz neplatná...

  12. #57

    Re: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    mal som ham and eggs na raňajky
    najviac nenávidený a milovaný

  13. #58

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Taaakže, hele, celkem jakože ojebávat by jsi chtěl, jenže já se na to "demo" aspoň kouknu, nebo tomu raději rovnou napíšu HLTV, chci demo od TEBE, nechci vidět to, co je HLTV, podvádět můžeš někoho jiného, dík.

    Takže podvádění s HLTV tady nechci, dík. http://csko.cz/d/pIRHQaF8

    E: Na tom HLTV ani SG screen není hele.
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 14-12-14 v 11:39.

  14. #59
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Napíšu to naposledy: podle pravidel si unseenblade vyžádali demo+sg jen od kajolka a to dostali. HLTV jsem vám poslal já, jelikož hráč už demo neměl. A protože nebylo uvedeno v pravidlech jak dlouho demo zachovat, nepadlo žádné podezření od adminů na serveru a je dostupné HLTV, rozhodl jsem nechat výsledky ve stávající formě a k žádné vybrečené kontumaci nedojde.
    Pokud odhalíte cheating na HLTV bude situace jiná.
    Jinak je tato situace už vyřešená a další snahy budou ignorovány a přílišný spam vyústí v ban na fóru.

    Všichni hráči jsou povini zachovat si demo i SG screen minimálně 2 hodiny po skončení turnaje
    Naposledy upraveno dhaaqu; 14-12-14 v 13:00.

  15. #60
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5

    Děkujeme hráčům CONTROLZ, že se zúčastnili turnaje.

    Je tradice, že někdo kazí turnaje, a kdyby se tito borci nepřihlásili, tak by tu nebyl takový abnormální kretén, který nedokáže unést, že někdo může být lepší než on. ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •