Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: "Windowsovské" ovladače

  1. #1


    "Windowsovské" ovladače

    Zdravím. Mám v PC nainstalovaný WIN 7 64-bit a používám klasické "windowsovské" ovladače, které můžete spravovat přes funkci "Správce zařízení", kterého najdete v ovládacích panelech. Jsem vášnivý hráč a kladu vysoké nároky na co nejlepší optimalizaci hry. Spoustu návodů na internetu popisuje, jak nastavit grafiku přes grafický ovladač z třetí strany. Klasické "windowsovské" ovladače však žádné takové panely pro nastavení nemají. Jiné ovladače instalovat nebudu, když už jedny ovladače mám. Potřebuji však najít způsob, jak nastavit grafiku stejně jako v těch návodech.

  2. #2


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: "Windowsovské" ovladače

    Kamo si zabil :DDD


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: "Windowsovské" ovladače

    Jde o to, čemu dáš přednost. Univerzálnímu driveru X let starému od společnosti, která na nějaký uživatelský komfort a zpětnou vazbu čím dál více kálí, či přímo od výrobce onoho magického hardwaru, který oživuje ony duhové virtuální světy, do nichž se tak rádi noříme? :-D -> Stáhni si drivery přímo pro svou konkrétní grafickou kartu, přímo ze stránek výrobce :-)

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  4. #4


    Odpověď: "Windowsovské" ovladače

    Ok, tak dejme tomu, že se rozhodnu stáhnout a nainstalovat ovladače přímo od výrobců. To pak ale budu mít v počítači dvoje ovladače. Ten od windowsu a ten přímo od dodavatele. To určitě není dobře... Já moc ani nevím jak to s těmi ovladači funguje. Vím jen to, že pokud odinstaluju z ovládacích panelů původní ovladače, tak je hned na to začne počítač stahovat zpátky., což je celkem na h...

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092


    Odpověď: "Windowsovské" ovladače

    Stáhni z webu výrobce a správce zařízení neřeš, dvakrát nebudou.

  6. #6


    Odpověď: "Windowsovské" ovladače

    Ok, díky, už jsem na to přišel. Při instalaci ovladače mi to automaticky odinstalovalo ten předchozí. Teď už mám CCC panel. Je to good. Díky za radu Does :).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •