Strana 11 z 18 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 151 do 165 z 260

Téma: Jurob

  1. #151
    maasloo
    Guest

    Re: Jurob

    http://leteckaposta.cz/265970148

    classic-1012290007-de_nuke.dem
    nick: Teraz ide Burhadal

    01:01:00 pekna skubana HS :D hned na to
    01:08:00 bezis do dveri a nekouknes se ani vpravo ani vlevo za zed ? (tusitel ze tam nikdo nebude :D)
    od 04:33:00 - 04:38:00 divny double zoom nevidel si nahodou kulovy pres tu traverzu ?(s wh se kouka lepe :D)
    07:36:00 flash (opet zabugovanej ? ) hned na to kill :D

  2. #152
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Jurob

    Pozriem ráno, ty tučný človek.

  3. #153
    maasloo
    Guest

    Re: Jurob

    http://leteckaposta.cz/648486485
    classic-1012282252-de_cbble.dem
    nick: Teraz ide Burhadal
    06:45:00 flash (opet jeden z tech zbugovanych? to je porad dokola :D)

    http://leteckaposta.cz/225326090
    classic-1012282342-de_dust2.dem
    nick: Teraz ide Burhadal
    koukat od 06:59:00 - 07:12:58 krasna HS (co si vic prat:D)
    13:57:00 - 14:00:00 trosku nechapu ?pote co jsem si zapnul wh a podival jsem se znova tak jsem pochopil :D(koukejte s wh)
    !!! 14:50:00 Tak tady nemam co dodat (ze by AB skublo na jine ct nez miril ???) !!!

    Souhrn:
    HLTV doporucuji poustet dvakrat jednou bez WH podruhe s WH.
    Vypsal jsem celkem pouze 4 časy, ale pokud se opravdu chcete v cítit do 1.ligového hráče, nejlepšího snipera SK hned za Dev1 tak určitě shlédněte celé hltv, nejen ty vypsané časy.
    Ktomu přidávám ještě jedno hltv bez časů, jen pro krásu se pokochat skillem hráče Juroba.

    http://leteckaposta.cz/492357978
    classic-1012282317-de_inferno.dem
    nick: Teraz ide Burhadal
    koukat od 13:00:00

  4. #154

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Tak ty uz jsou tu rozebrane. Po prvnim prehrani se mi to take jevilo jako AB, ale AB ma slouzit k tomu, aby hrace trefil. K cemu je AB, co strili vedle? Zajimalo by me tedy ab na awp serveru a pripadne dalsi dema, kde je pry videt, jak za zdi sleduje hrace.
    Rozebraný jsou a tvůj první úsudek byl správný. Totiž ne každá vypálená kulka při použití AB hlavu zasáhne, v tomto se bohužel mýlíš. Tak tomu možná bývalo před dvěma lety, ale cheaty jdou dopředu. Chyba je, že zkoumáte i jiná videa, než ty, která byla předmětem banu. Totiž žádnej cheater by na kotelně nepřežil tak dlouho, kdyby měl cheaty zapnutý pořád. Takže ve většině demíček uvidíte Juroba bez cheatu a momenty kdy si to na pár sekund zapne nezaznamenáte.

    To že tam je AB poznáš už z toho, že Jurob míří vedle hlavy, ale po výstřelu se nasměruje aim na hlavu a je HS.... je uplně krásně vidět, jak se cross švejkne nepřirozeně rychle na hlavu. Tady Jurob udělal velkou chybu, že měl AB zapnutý celý kolo.
    To že pár výstřelů z 20 ti šlo mimo hlavu nic neznamená moderní AB nemají 100%tní úspěšnost jako ty AB dřívějšího data.

    Jedinej tedy kdo je pořád vysloveně proti je apache, invitro si neni jistej a já těmto dvěma doporučuju poslad demíčko svejm kamarádům na nezávislý posouzení. Ostatní AB zaznamenali.
    Tim, že posíláte demíčka, kde jurob možná nic nemá, i když já jsem na každym zaznamenal množství nepřirozenejch kilů (mohl být luck), v tom děláte zmatek. Věnujte se demům, který poslal Kotel Apachovi zejména tomu jurob.dem

    Vím, že ne každej má 6 let zkušenosti s CS a vždycky se najde někdo, kdo zaváhá, nebo přijde s přihlouplou teorií (ultramegaluck) jako to tu už padlo. Proto je lepší demo poslat kamarádovi co to hraje dlouho, nejlépe zkušenému cheathunterovi a on vás navede na co se máte koukat. I já se občas poradím, není na tom nic zlého.

    Já toto vlákno opouštím, protože valný smysl nemá a je tu demíček, na týden i když stačí shlédnout to jedno co poslal Kotel. Já jsem pro unban Juroba. On už beztak bez cheatů hrát nemůže, dříve či později do toho spadne znova opojen tím, jak mu to krásně prošlo.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 02-01-11 v 06:59.

  5. #155
    Zwan
    Guest

    Re: Jurob

    JUR0B3ZM3N4 | 13:25, 8. marec 09

    tie komenty na fu.sk písal Den00 ja môj nick a ten ban za cheaty som dostal pred asi 3 rokmy keď som 1. krát skúsil cheaty v 1on1 aim

    = Jendou Cheat Porad cheat .. este se priznava ... Nevim co tu porad Resite
    Akorat Dostal unban na forum a zas kazdemu nadava jak jsem psal Male decko ses , si myslis ze ses nekdo ale nejsi nic .. ses dite ktere by bez maminky neprezilo ani tejden ..

    MUj nazor BANED ...

    Uvidime jak se Vedeni rozhodne jestli budem mnenit server nebo ne...

  6. #156
    maasloo
    Guest

    Re: Jurob

    http://leteckaposta.cz/225326090
    classic-1012282342-de_dust2.dem
    nick: Teraz ide Burhadal
    !!! 14:50:00 Tak tady nemam co dodat (ze by AB skublo na jine ct nez miril ???) !!!

    Tohle jestli neni AB tak už nevim co to mohlo bejt ?

  7. #157

    Re: Jurob

    Spis tam vidim WH nebo Chuck norrisovi reflexi.:D

  8. #158
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Jurob

    j, takovej sedly, virgins atd muzou odejit az zjisti, ze Gayrob nic nema.

  9. #159
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325

    Re: Jurob

    Muzu vedet co se tu jeste resi ? Jestli to pocitam dobre, vetsina adminu se vyjadrila tak, ze se jedna o aimbot, tzn ban a lock topicku, jelikoz uz neni o cem diskutovat.

  10. #160
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Jurob

    Väčšina adminov? Virgins, ktorý full outuje do ZM, ZwaNio, ktorý hráva na Classicu non-stop, aj tak to nevie a Syrius (:D:D:D:D) potom dlxsf, ktorý je lepší ako všetci títo cheathunteri dokopy, napísal čisté, Apache, ktorý má viac skúsenosti ako Virgins, ktorý full outuje do ZM, ZwaNio, ktorý to nevie a Syrius (:D:D:D:D) povedal čisté, potom GAYSON, ktorý má tiež o dosť viac skúsenosti ako tí gayi tuna, povedal čisté.
    Iba pár kriplov píše, že tam je AB a WH. ZwaNio, zmeň server, aspoň bude o 1 slot, ktorý bol 20 hodín denne zaplnený Tebou, volný.

    Väčšina tých adminov uvažovala podľa tochto

    Dal 7 hlav 1. kolo s USP, myslím, že to bolo dosť jasné.

    A pritom to boli pekné, čisté hlavy.
    Naposledy upraveno Jur0b; 02-01-11 v 14:55. Důvod: Lebo tak

  11. #161
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Jurob

    Tak čo? Tak frúgo. Ešte aj keď ma spectuješ, po 3 BANoch, si zapnem AB, aby ste ma mohli vyčasovať.

  12. #162
    easyyy
    Guest

    Re: Jurob

    tak jsem neodolal a také jsem se podíval na ty dema. To HLTV s časem 14:50 nemá cenu ani komentovat.. neumí si to ani nastavit.
    A k těm HS z usp na dust1, tak jasný AB je až ta čtvrtá (AB se strašně špatně posuzuje, pokud má člověk s CSkem nějaké ty zkušenosti - když člověk hezky v klidu zamíří na hlavu a vystřelí těsně předtím, než má cross na hlavě, není to skoro poznat, musí se zaměřit na divné cukání při čtyřnásobném zpomalení a to je krásně vidět u čtvrté hlavy) a pak jak killnul "IVCU" tak troška děrování z USP nikomu neuškodila přece.. :DDD.. díval jsem se jen na tyhle dvě (jinak na tom HLTV je toho víc, ale myslím, že je zbytečné vypisovat nějaké další časy..)

  13. #163
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Jurob

    ZwaNiova teória..... dal 5 hlav tak má AB!
    http://www.youtube.com/watch?v=Ku4fsDVJBOQ

  14. #164
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno easyyy Zobrazit příspěvky
    tak jsem neodolal a také jsem se podíval na ty dema. To HLTV s časem 14:50 nemá cenu ani komentovat.. neumí si to ani nastavit.
    A k těm HS z usp na dust1, tak jasný AB je až ta čtvrtá (AB se strašně špatně posuzuje, pokud má člověk s CSkem nějaké ty zkušenosti - když člověk hezky v klidu zamíří na hlavu a vystřelí těsně předtím, než má cross na hlavě, není to skoro poznat, musí se zaměřit na divné cukání při čtyřnásobném zpomalení a to je krásně vidět u čtvrté hlavy) a pak jak killnul "IVCU" tak troška děrování z USP nikomu neuškodila přece.. :DDD.. díval jsem se jen na tyhle dvě (jinak na tom HLTV je toho víc, ale myslím, že je zbytečné vypisovat nějaké další časy..)
    Tak si spomaľ tak krásne demo ako si si spomalil na 4. HS a uvidíš že mu trčalo rameno.

  15. #165
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    ZwaNiova teória..... dal 5 hlav tak má AB!
    http://www.youtube.com/watch?v=Ku4fsDVJBOQ
    Jasne ! f0rest jake AB !!! ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •