Strana 12 z 18 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 166 do 180 z 260

Téma: Jurob

  1. #166
    Kotel
    Guest

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno 514Pro Zobrazit příspěvky
    Muzu vedet co se tu jeste resi ? Jestli to pocitam dobre, vetsina adminu se vyjadrila tak, ze se jedna o aimbot, tzn ban a lock topicku, jelikoz uz neni o cem diskutovat.
    Vetsinou adminu myslis 2? To neni ani desetina.

    Tak dalsi demo:
    classic-1012282342-de_dust2.dem
    nick: Teraz ide Burhadal
    koukat od 06:59:00 - 07:12:58 krasna HS (co si vic prat:D) - to je podle tebe ab nebo wh? dal ho asi az na 5-tou ranu
    13:57:00 - 14:00:00 trosku nechapu ?pote co jsem si zapnul wh a podival jsem se znova tak jsem pochopil :D(koukejte s wh) - jdi si zahrat dust za ct a zjistis, ze to je jedina trasa, kudy muze hrac ze dveri jit, s wh nebo ab by ho prece trefil
    !!! 14:50:00 Tak tady nemam co dodat (ze by AB skublo na jine ct nez miril ???) !!! - takze nejdriv ma ab, ktere vetsinou netrefi, protoze je to chytre ab a pak ma ab, ktere strili o kilometr vedle nez miri on sam?

  2. #167
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    ZwaNiova teória..... dal 5 hlav tak má AB!
    http://www.youtube.com/watch?v=Ku4fsDVJBOQ
    A aký predstrel ešte dal, to je úplne jasný čas a chvíľu sa díval na hráča cez vlak!

  3. #168
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Jurob

    Naposledy upraveno Jur0b; 02-01-11 v 16:16.

  4. #169
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Jedinej tedy kdo je pořád vysloveně proti je apache, invitro si neni jistej a já těmto dvěma doporučuju poslad demíčko svejm kamarádům na nezávislý posouzení.
    A kdo tady říkal, že jsem říkal nebo neříkal že je to AB ? Hele viděl jsem akorát jenom to jedno demo co poslal Apach to "jurob.dem" . Tam šlo vidět náznak AB před RR čas tuším před 00:20, pak jak tam dával ty hlavy, tak možná ty první 3 killy (AB ON), potom zpomaleně kdy zachází za bednu a přebíjí, přitom tam stál T, ale hlavně že když přebíjel, tak mu cross nemířil na teráča ani žádnej záškub jsem tam neviděl (AB OFF). A pak zase když vyběhl zpoza bedny, tak HS při přebíhání teráča (AB ON) a finále poslední teráč za bednou, pálil mu na hlavu ale dal mu ji asi až na 4-tý výstřel = bug skinu (AB FAILED) . Jinak by mu tu hlavu dal na první fire . A na další dema se ani dívat nebudu, nemám už na to náladu to tady furt řešit jak trotlles . Dem a HLTVeček je tu jak nasraných, ale tu nic, tam nic . Můj závěr zní "zapínal a vypínal" . Konec svoje jsem řekl a už se k mému postu nevyjadřujte . JUROB = PASSED ! For me .

  5. #170

    Re: Jurob

    Prave proto mi tvuj post připadal nejistě, já tvůj názor respektuju.

  6. #171
    eXoOo
    Guest

    Re: Jurob

    Nemá nič bože..Riešite to tu neviem koľko týždňov ..raz ma BAN, raz UNBAN odomňa či od kotla, keby to bolo jasne AB či WH tak ma proste jeden BAN a nerieši sa to ďalej.

  7. #172
    Zwan
    Guest

    Re: Jurob

    joooooooooooooooo Jurob ty ses fakt Magor jsem Nevedel ze kdyz jsem 12h denne v praci a tak ze sem jeste 20h na cs .. LOL ty ses fakt Magor to neni mozny -.
    Az budes vedek kolik hraju denne hodin cs tak mne neco pis .. NEchapu Jak muzou dat prava takemu Malemu decku

    Jak se rika ,, Slovaci Demenni narod Blbu , NIc to neumi a jen furt brecej a nadvaj .. Se podivat na vetsinech serverch vetsina Cheatuje Slovaku ..

    A Exooo jestli ty ses ten SMoger Tak ty taky nemas vsechn 5 po hromade ... Dalsi decko ktere dostalo prava a kicka hrace jen tak jako jurob ..
    By rad vedel jak se dela nabor adminum . Si aasi slovencke decka zaplacou na ICq a maj Prava..

    Jednodu se JE to KOMedie

  8. #173
    Zwan
    Guest

    Re: Jurob

    ty blbecku kdo rikal ze si dal 5 hlav ze mas AB ??? bylo po slechnudi nekolika dem ..a sledovani te ve hre ..
    A jestli Pan velkej Sef Kotel mysli ze si nic NEmnel tak si nic nemnel ..
    ONO je asi NOrmalni kdyz se to hracovi trha

    JInak pro vsehny LOW AB se da nastavoat a AB neznamena ze hrac dava HS ale ze mu to croshair presune tam kde je protihrac ... Tak furt nevim co tu melete o HS
    pokud to dite neumi nastavi tak mu bde strilet jak na dust Za tecka kdyz pred sebou mnel 2 hrace a furt mu to trhalo doprava a pritom ten v levo byl blze k nemu a zabijel ho ,,

    Resite furt HOvna Este se prizna cheat mnel a blabla a ze se polepsi .. Co to je kravinu .. KOtel taky pises na ICq neco jineho nez zde .. OMG mas myt svuj nazor ..
    Tohle tema se nevyresi nikdy . Proc Protoze furt tu decka co znaji toho BLba JUroba osobne budouch chranit a OStatni se boji vyjadrit aby se neztrapnili ...

  9. #174
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Jurob

    Haha. Si sa úkázal teraz pekne aký si zaujatý proti Jur0vi. Vieme prečo.... Zavolali sme ťa na mix ale asi po 1 kole sme povedali že môžeš ísť preč. Odvtedy hľadáš všetko aby si Jura dtiaľto odjebal (s prepáčením). Kukám to inferno a tie časy proste to si tam napísal zo zúfalstva lebo silou mocou chceš Jura z kotelny preč. Proste také časy že strieľa do ňho on sa pozrie tam odkiaľ strieľaľ a už je to WH tak to vidno ako si písal že si bol nejaký CHH na servere asi kde nikto nehral. Nwm, mno, ale pekne ukazuješ svoj národ keď nadávaš na Slovákov proste ty si ako z deckého domova alebo čo nevychovný chuj. HF
    Naposledy upraveno foxik; 02-01-11 v 17:36. Důvod: Tak len

  10. #175
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Jurob

    A vraj ZwaNio má 24 rokov....

  11. #176
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Jurob

    ZwaNio, ty kokot.

  12. #177
    Zwan
    Guest

    Re: Jurob

    kdyz tak mam 25 a FOx ty komenty k demum jsem nepsal jak ale masloo ale to je jedno a nejsem zaujatej Jurob je decko ktere se neumiu chovat ,, jako admin vyhazoval hrace jen , mnenil jim nick,, kamosum co byl na vnt jako ty nestrilel atd ..

    nejak mix toho neser , oto mne vubec neslo tak nevym co to meles nejses jeho bracha ?


    jj diky jsem KOkot :) ale lepsi byt kokot nez Zaostale decko ze slovenska s chetama

  13. #178
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Jurob

    Nekickoval som bezdôvodne, máš dáke vtipné paranoie, bo som nebezpečná autorita a to Ti vadí.

  14. #179
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno Zwan Zobrazit příspěvky
    kdyz tak mam 25 a FOx ty komenty k demum jsem nepsal jak ale masloo ale to je jedno a nejsem zaujatej Jurob je decko ktere se neumiu chovat ,, jako admin vyhazoval hrace jen , mnenil jim nick,, kamosum co byl na vnt jako ty nestrilel atd ..

    nejak mix toho neser , oto mne vubec neslo tak nevym co to meles nejses jeho bracha ?

    jj diky jsem KOkot :) ale lepsi byt kokot nez Zaostale decko ze slovenska s chetama
    Hej davaj si pozor čo píšeš. Čo máš proti Slovensku?

  15. #180
    Kotel
    Guest

    Re: Jurob

    To uz je trochu moc. 25 let a neumis ani psat? Krome nadavek.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •