Strana 3 z 18 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 260

Téma: Jurob

  1. #31
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58

    Re: Jurob

    Áno, daj ho sem !

  2. #32
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Jurob

    Nezabudni ho dať na gamerztube...

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    Nezabudni ho dať na gamerztube...
    No,veď práve !

  4. #34
    Zwan
    Guest

    Re: Jurob

    Foxik koho sere ze je lepsi POrovnej JUroba a napr Wondyho UPlnej rozdil .. v cem na Wondym je videt ze je skila na Jurobovy ze ma cheat .. Za T tam miri primo nahrace za bednou ktereho nemohl videt , Naistaluj si NS a X-spect .. ty nulo . dale dostane 3 flashe a krasne miri primo na halvu skrz zed celou dobu nez vyjde z chodby jasne WH .... Za t v behne u vrat a ma pred sebou 2 ct jedno je blize k nemu druhe Dal ( Spatne nastavene AB zanasimu na prava) normalni hrac by nejdrive zastrelil toho blize k sobe a pak toho dal jeho to opakovane tahalo doprava .. Jasne Ab
    Za ct asi 2 kolo .. Usp 7 kilu skoro vse na jednu buletu .... Jasne ab cukamuto ... vse si dej spomalene.. kdyz to nepoznas tak nepis ...

    a za 2. NIkdo nerika jsem pub skila hraju jen tak .. kdyby bych frager nebo co ste to psali na servru tak nehraju se shotgunem .. tak ze se radeji PSSSS..

  5. #35

    Re: Jurob

    Podivej, me to co si myslis je uplne jedno, ja vim jak to bylo a kdyz ja reknu ze smogera neznam, tak to znamena, ze ho neznam
    Jo ty ho neznáš, přitom ste oba přišli na stejnou chybu amx modu ve stejnej den a přitom ste odbanovali stejnýho cheatera ve stejnej den :) Kdo neni blbej je mu jasný, že ste si informace o tý chybě mezi s sebou sdělovali, nebo že ste na tom dělali spolu. Jen ty můžeš bejt tak hloupej a myslet si, že tu všichni jsou blbý a nedaj si dohromady 1+1. Tím s tebou končím je mi jasný, že pravdu neřekneš a já zas nehodlám přispívat do vlákna co bude mít brzy 25 stránek.

  6. #36
    Profesionální člen Avatar uživatele dEEEEEEEEEEL
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    310

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    Na PC mam JurObovo video jak střelil 2 headshoty pres zed na Dust2....Bude se hodit???
    Zabanujme všetkých ktorí dali niekedy 2 heady cez stenu !!

  7. #37
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Jurob

    No tak zvova, i kdyz jsem to uz napsal do chatu ten den co se to stalo. Juro mne pozadal a rekl jak na to na staem chatu, jestli je smoger exooo, tak jej samozdrejme znam, ale zadnej kontakt na nej nemam. Jedinej kdo tu je "hloupej" (a to je jeste slabe slovo) jsi ty, kdyz si ani nezapamatujes, co bylo pred cca tydnem. Prosim te, nereaguj na me posty a nenavazej se do mne. Jsem v celku klidnej clovek, co se snazi resit veci rozume, ale v tvem pripade je velice tezke zustat klidny. Tak se prosim zdrz prihlouplych poznamek, uz jednou jsem ti rekl, ze jsme spolu husy nepasli. Jednou budes mit mozna toliko rozumu a pochopis, ze ne jen TY mas stale pravdu a ostatni jsou vedle. Mozna, az ti bude tolik jako me, pochopis, ze s lidmi se da krasne vychazet po dobrym a ne je jen vytacet svojema radoby chytrejma recma bez kouska pravdy. Lidi mas stmelovat a ne je proti sobe stvat a rozhadat, jen proto aby jsi dosahl sveho. A takovej ty jsi, coz se mi dost hnusi.

  8. #38

    Re: Jurob

    Juro mne pozadal a rekl jak na to na staem chatu
    Cheater (zabanovanej Kotlem za AB) tě požádá o unban ještě ti řekne jak na to a ty ho odbanuješ? Si zdravej? :DDDDDDDDDDDDDD

    Lidi a hlavně adminy si proti sobě poštval sám, když ste se rozhodli se sMogerem, že Kotlovi za zády odbanujete svoje kamarádíčky. My to tu s některejma adminama probíráme od tý doby přes soukromé zprávy pořád. Netlačili jsme na forum a nechali jsme Kotlovi prostor. Kotel začal tohle vlákno a chtěl slyšet názory. Ty mě nemáš co umlčovat. Neslyšel jsem tu jedinou omluvu, že tě to mrzí, jen arogantně dáváš najevo žes postupoval správně :).

    No nic tohle je fakt ode mě vše.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 31-12-10 v 11:51.

  9. #39
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Jurob

    Hele a kde máte to demo s tím Jurobovým AB ? Jinak mi řeknite datum a čas na HLTV kdy ho měl údajně mít ?

  10. #40
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Jurob

    Kde jsem napsal, ze to bylo spravne rozhodnuti? Tobe se nemam za co omlouvat a s Kotlem jsem to resil jeste driv, nez tu bylo toto tema na foru, tak ti naposledy rikam, nenavazej se do me. Jedinej kdo tu se vsemi jedna arogantne a z patra jsi ty a neni to jen muj nazor.

  11. #41
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno InVitro Zobrazit příspěvky
    Hele a kde máte to demo s tím Jurobovým AB ? Jinak mi řeknite datum a čas na HLTV kdy ho měl údajně mít ?
    Vydrz minutku, dam ti ho sem

    Tady je http://rapidshare.com/files/440096469/juro_dem.rar

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Jurob

    1. foxik aj ty by si mal dostat ban (na forum) za nadavky..
    2. nechapem, naco tu pisete pribehy o tom, ako ste cupeli za krabicou a on vam dal headshot cez stenu (respektive krabicu).. hodte sem dema a ukaze sa, ci to bola pravda..

  13. #43
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    1. foxik aj ty by si mal dostat ban (na forum) za nadavky..
    2. nechapem, naco tu pisete pribehy o tom, ako ste cupeli za krabicou a on vam dal headshot cez stenu (respektive krabicu).. hodte sem dema a ukaze sa, ci to bola pravda..
    Prosím. Na mňa nepíš keď o tomto vieš veľké hovno. Nevidel si demo takže nevieš prečo píšem nadávky. Prosím kokotného ZwaNio aby sem dal časy z toho dema čo tu dal apač.

  14. #44
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Jurob

    precitaj si pravidla..

  15. #45
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Jurob

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    btw sMogeR=eXoOoO
    Apach, prečo myslíš že Juro a ja "píšeme sračky" ? To čo si opísal tých nadčlovekou to sú aj Charon, morbe. Tak preto furt jebem to Charona lebo ma jebe s tými kokotnými kecami. Jou!
    Keď nevieš napísať jednu vetu bez použitia troch nadávok, tak sa nečuduj. Hentak sa rozprávaj doma ty mentál. Ja mám v prdeli čo ty píšeš, ale vadí mi akým štýlom to píšeš. Sa pozri napr. na Apachove posty. Vidíš tam, že by tam v 10 riadkoch priťal 50 nadávok?! Zato ty sa musíš vyjadrovať jak nejaký negramotný cigán z Horného dolného pri Košicoch.
    A aký "nadčlovek"?! Všetko čo píšem sú veci, ktoré si myslia viacerí, za to, že ty to nechápeš, ja nemôžem.

    EDIT: Tiež mi lezeš na nervy s tými blbosťami čo píšeš, ale vždy musíš zarýpať ty, tak ako teraz.
    Naposledy upraveno Charon35; 31-12-10 v 13:46.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •