Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Kiper42
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    5

    Exclamation Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Sami camp,cheter a vulgarismy a adminov nikde tak si to dajte do poriadku alebo otvorte zasa nabor lebo takto nema zmysel hrat ked každy ma vlastne pravidla tie vaše porušuje...

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,091

    Odpověď: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Já myslel, že furien admini jsou nejaktivnější na celé cs scéně.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Ahoj. Furien je momentalne najlepsie strazeny server. Admini su tam usilovni a az prilis aktivni. To co tu popisujes sa tam urcite nedeje, neverim tomu.


  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    V súčasnosti aktívni furien admini sú iba 2, ale i tak majú perfektnú aktivitu a robia čo môžu, treba si aj uvedomiť že tu nemôžu byť 24/7.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Kiper42
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Aktivita na webe možno to akože stači ??? Hram u Vás Furien cez dva roky a už mi vadi to ako sa spravaju hrači sami camp,cheter a vulgarismy a to že je admin aktivny Raz do dna na 20 min to nestači na tak hranom serveri...
    Skuste to sledovať na serveri a nie na webe dakujem....
    To je len môj nazor tak to neberte osobne ale je to tak :) :D
    Majte sa :)

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Rail
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Střílecí
    Příspěvky
    465

    Odpověď: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Že hraješ na Furieně přes 2 roky-jaký je tvůj nick?
    Pokud já vím, tak Login a Chamber jsou tam prakticky stále, tak stačí napsat hlášení přes !
    a hned ho tam budeš mít.. Navíc i Daron začal zase trochu aktivněji hrát..
    Tolik od mě..
    ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Takze rad by som sa vyjadril ako hrac ktory je s adminmi z fuienu v kontakte a hrava s nimi pravidelne. Za prve si treba uvedomit ze furien serverov je 6 a admini respektive CHH su 2. Tiez su to ludia ktory tu nie su 24/7 no aj tak su dost aktivny. Tiez si treba uvedomit ze furien je server ktory by kazdy potreboval starostlivost admina pretoze ak je ich vsetkych 6 zaplnenych na kazdom su problemy ako kemp,vulgarismy a v poslednej dobe aj viac cheaterov. No co sa tyka aktivity adminov tak si myslim ze su aktivny dost. Nemaju problem odist uprotred kola a ked sa ich pytam preco odisli tak kvoli hlaseniu. Aj ja sam im casto pisem na steame aby prisli na server kvoli kempu alebo niecomu podobnemu a vzdy pridu. Ak su online a dostanu nejake normalne hlasenie tak ti urcite prdiu pomoct ale je mozne ze prave nie je ani jeden z 2 online a ostatny admini velmi na furien servery nechodia alebo nemaju prava . Myslim si ze by pomohol nabor adminov kedze 2 su na 6 serverov malo.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  8. #8

    Re: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Takze rad by som sa vyjadril ako hrac ktory je s adminmi z fuienu v kontakte a hrava s nimi pravidelne. Za prve si treba uvedomit ze furien serverov je 6 a admini respektive CHH su 2. Tiez su to ludia ktory tu nie su 24/7 no aj tak su dost aktivny. Tiez si treba uvedomit ze furien je server ktory by kazdy potreboval starostlivost admina pretoze ak je ich vsetkych 6 zaplnenych na kazdom su problemy ako kemp,vulgarismy a v poslednej dobe aj viac cheaterov. No co sa tyka aktivity adminov tak si myslim ze su aktivny dost. Nemaju problem odist uprotred kola a ked sa ich pytam preco odisli tak kvoli hlaseniu. Aj ja sam im casto pisem na steame aby prisli na server kvoli kempu alebo niecomu podobnemu a vzdy pridu. Ak su online a dostanu nejake normalne hlasenie tak ti urcite prdiu pomoct ale je mozne ze prave nie je ani jeden z 2 online a ostatny admini velmi na furien servery nechodia alebo nemaju prava . Myslim si ze by pomohol nabor adminov kedze 2 su na 6 serverov malo.
    Napíš aspon 3 nicky hráčov ktorý by sa na admin či chh na furiena hodili ? A hrajú pravidelne

    E. Na furien je adminov (bolo) vela : Ja, Ciper, Eustralien, Dexter, maršoun, Daron, Delík, Chamber , Virpo, Tatarka .. a ked som dakoho zabudol sorry

    Toto je výber tých "normálnych" hráčov ktorý sa ako tak hodili na adminov . 10 cca za 3,5roka dobrá bilancia . Pointa ? Že teraz na furiene nieje asi ani nikto taký normálny a rozumný aby mohol dostať práva .
    A myslím si že server je v celku dobre strážený .
    A zas admini nemože všetko banovať čo sa Vám zazdá že je proti pravidlá (taký už boli a skončilo to pre nich zle ) .
    Lenže niektorých to prestalo baviť alebo mal iné dovody :-)
    Naposledy upraveno DarwiN; 02-01-15 v 13:13.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Re: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Takze rad by som sa vyjadril ako hrac ktory je s adminmi z fuienu v kontakte a hrava s nimi pravidelne. Za prve si treba uvedomit ze furien serverov je 6 a admini respektive CHH su 2. Tiez su to ludia ktory tu nie su 24/7 no aj tak su dost aktivny. Tiez si treba uvedomit ze furien je server ktory by kazdy potreboval starostlivost admina pretoze ak je ich vsetkych 6 zaplnenych na kazdom su problemy ako kemp,vulgarismy a v poslednej dobe aj viac cheaterov. No co sa tyka aktivity adminov tak si myslim ze su aktivny dost. Nemaju problem odist uprotred kola a ked sa ich pytam preco odisli tak kvoli hlaseniu. Aj ja sam im casto pisem na steame aby prisli na server kvoli kempu alebo niecomu podobnemu a vzdy pridu. Ak su online a dostanu nejake normalne hlasenie tak ti urcite prdiu pomoct ale je mozne ze prave nie je ani jeden z 2 online a ostatny admini velmi na furien servery nechodia alebo nemaju prava. Myslim si ze by pomohol nabor adminov kedze 2 su na 6 serverov malo.

    //prava tam ma vela ludi, nie len 2 ci 3 (len ja mam vo friend liste 9 ludi co tam maju prava), ale to ci tam ostani chodia alebo nechodia sledovat nebudem. Dostane tam niekto prava a za mesiac pride pytat na AIM, lebo na Furiene je ich uz vela a je to vynikajuco postrazene.


  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Admini na Furienu nemají čas, lítají na hlášení po střílecích serverech.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Prava tam mozno ma dost adminov realne tam momentalne hraju Daron a Chamber. Servery su dobre strazene ale stane sa ze to poste nestihahu vsetko najme ked je zaplnenych vsetkych 6 furienov... Admini si svoju pracu robia dobre ale myslim si ze aj sami by privitali aspon 1/2 aktivnych adminov ktory by im pomahali...
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Rail
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Střílecí
    Příspěvky
    465

    Odpověď: Re: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Prava tam mozno ma dost adminov realne tam momentalne hraju Daron a Chamber. Servery su dobre strazene ale stane sa ze to poste nestihahu vsetko najme ked je zaplnenych vsetkych 6 furienov... Admini si svoju pracu robia dobre ale myslim si ze aj sami by privitali aspon 1/2 aktivnych adminov ktory by im pomahali...
    Jsem zvědav jestli jim ta 1/2 (Jedna polovina) Admina pomůže.. :D
    ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

  13. #13

    Re: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Prava tam mozno ma dost adminov realne tam momentalne hraju Daron a Chamber. Servery su dobre strazene ale stane sa ze to poste nestihahu vsetko najme ked je zaplnenych vsetkych 6 furienov... Admini si svoju pracu robia dobre ale myslim si ze aj sami by privitali aspon 1/2 aktivnych adminov ktory by im pomahali...
    Ako som napísal v prvom poste .. napíš mi 2 (mi stačia) mená aspon do pmky a ja ich preklepnem .

  14. #14

    Re: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Spýtajte sa hráčov Idea,Spittareloo, či si s ChambeRom zahráme jak dementi beháme po tých hláseniach..A Kiper začni hlásiť do "!"..Zatiaľ sa neviem/e rozpoliť. Sme tam 2 aktívni a serverov je 6.
    Nikto netvrdí, že sme najaktívnejší, ale prácu si snažíme plniť dobre, narozdiel od niektorých.
    Na admina by som videl zatiaľ Spittareloo a Ideu(začni hlasiť a menej sa navážať do cigánov..)

  15. #15

    Odpověď: Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Admini na Furienu nemají čas, lítají na hlášení po střílecích serverech.
    Když aim admini su na JB, nebo na niečom inom, zatiaľ čo hlasia aj 5x a nikdo si ich nevšimne, tak tam prijede admin z furienu čo nema prava.Aspoň je vidieť,kto lieta po hlaseniach. Česť vynimkam.

    E: Jo aha, ešte som zabudol, když nahlasiš na foro nejakeho cheatra z wh čo bol na aim serveri, ješte bude pičovať ,ako som nemohol poznať take Wh. Tak to fakt klobuk dole.
    Naposledy upraveno Del!k98; 02-01-15 v 14:11.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •