Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Nejde mikrofon na steamu

  1. #1


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Nejde mikrofon na steamu

    Zdravím,

    stala se mi taková věc. Koupil jsem si steam a šel zkusit mikrofon. Bohužel šel-nešel. 1 vteřinu je slyšet srozumitelně nahlas a další skoro vůbec. Graf při zkoušce na steamu skáče, jak indián přivolávající déšť. Nevíte čím by to mohlo být?

    Zde napíši, co už jsem zkusil:
    -hlasitost v nastavení-mám na max.
    -nastavení správného typu mikrofonu - mám notebook (Lenovo G500), takže mikrofonem je nastaven pouze jeden (zkoušel jsem i z nových sluchátek a tam stejný problém).
    -navíc problém je OPRAVDU JEN NA STEAMU. Na NS, TS, Skypu... všude jinde je mikrofon čistý a srozumitelný.
    -odinstalovat a znovu nainstalovat steam jsem také zkusil... Neúspěch
    -restartovat PC samozřejmě také
    -vypnout okolní programy které znám a které by mohly krást mikrofon (skype, TS) vypnuty
    -prohledat internet, známé a zkusit najít daný problém
    -ručeně přepsání cfg do cska (bohužel snaha pracovat u problému v mik. na csku je zbytečná, protože je to záležitost steamu)
    -zkusil jsem i speakers vlastnosti vypnout mikrofon, to ve zkoušce na steamu neblblo a mikrofon šel, ale bohužel ve hře to opět začalo

    Snad jsem napsal vše. Vážně prosím o radu, protože když už jsem se rozhodl hrát se steamem a koupit ho, tak by byla škoda peněz, času a všeho ostatního přejít zase na NS.


    Děkuji, zoufalý Váš Taťka.Šmoula.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Nejde mikrofon na steamu

    Koukal si i v nastavení steamu jaký tam máš nastavený mikrofon? viz. http://ctrlv.cz/1mMv

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3


    Odpověď: Re: Nejde mikrofon na steamu

    Jojo. :)

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    push to talk vyzkousej

    btw k cemu potrebujes voice na steamu ? :D vzdyt je milion a jeden komunikacni program :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  5. #5


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Taky jsem vyzkoušel a pořád stejné. No jde mi o to, že když už si zajdu na csko se steamem, tak abych mohl mluvit... :D

  6. #6


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Ridik, ide o to keď je na JB a je CT tak mu to nejde... ale všade inde hej, ak je na NS na JB tak mu ide mik... ak som to pochopil...

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    wtf tenhle problem uz byl vyresenej steamem ne ? ja to pochopil tak ze chce z bejyn volat prez steam voice

    tu vec sem vzivote npouzil takze netusim
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  8. #8


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    No nejde jen o Csko-teda vlastně jde :D, ale je to záležitost steamu a od toho se to vlévá do her. Na všech ostatních programech, nebo i když hraji NS csko, tak je mikrofon v pořádku, jen ten steam no... A v nastavení steamu už nejde nic vylepšit, takže v nastavení to není. Kde to je a čím to je, to je o co tu jde.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    reinstal všeho vždy pomůže :D zkus reinstalovat csko a reinstalovat steam.....

  10. #10


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Obě jsem udělal, ale pořád nic :(

  11. #11


    Re: Nejde mikrofon na steamu

    reinstaluj windows :D


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

  12. #12


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Skúsil si "voice_enable 1" (bez uvodzoviek do konzole)
    Nezaručujem, že pomôže...

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Nejde mikrofon na steamu

    Bager neradíš blondýně.. :D

    zkus tohle; https://support.steampowered.com/kb_...1206-WUOH-3314

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Mě spíš nejde do hlavy že toho osudného dne si byl na steamu a vše bylo TIP-TOP.....ale pak asi změna mapy tak ti to už nešlo....Nemohlo se to nějak bugnout?....já vím že si se hrabal i ve voice nastavení,i v konsoli....nevím jestli si taky zkoušel HLASITOST na steamu jestli tam není něco zpřeházeného(ano zkoušel teď to čtu)

    ale nevidím třeba přepojení jacku do jiného konektoru,zkus to,zkus zapojit-odpojit - snad to pomůže,btw.: napsal si sedlymu? ten se v těch PC štourá jak popelář.....:)

  15. #15


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Na tu podporu u steamu jsem se koukal ihned, jak to začalo blbnout a nic :(... A konektorem to není, protože jinde to jde a i kdyby bylo, tak jsem zkoušel redukci a stejně nic. :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •