Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Nejde mikrofon na steamu

  1. #16


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Tak to bylo nejspíš notebookem. Bohužel se mi na něm stala další závada a musel jsem ho poslat na reklamaci.
    Vyhrabal jsem starý notebook, zprovoznil, stáhl steam a na něm funguje vše perfektně.
    Takže děkuji všem, co se tím zabírali, kdyby někomu náhodou mikrofon na steamu také nešel, alespoň tu najde všelijaké návody, kde je chyba a jeden z nich to určitě vyřeší. V mém případě šlo o vadný notebook :D...

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Pockat zavada notebooku ze me to nenapadlo......chyba ve zvukove karte ???.....jestli to rikam spravne

  3. #18


    Odpověď: Nejde mikrofon na steamu

    Zvuková karta byla v pořádku-na ostatních aplikací nebyla znát závada ve zvuku i mikrofonu.
    Těch problémů tam bylo víc a už jen čekám na jejich vyjmenování, až mi zavolají, co vše bude potřeba opravit :)... Spíš si myslím, že se tam kously programy o kterých jsem nevěděl a proto to vynechávalo. Každopádně jsem rád, že na starý, dobrý toshibě, která má vidět i vnitřnosti, bez stálýho příjmu energie nevydrží a aby se nepřehřála, tak mi chladící podložka jede na maximum to jde bez problémů :D :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •