Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 80

Téma: Žádost o práva na Mega pubu 1

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    ne, staci kouknout na steam id,vek a je jasne, ze zkusenosti nemas

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    31

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    MARTiii upřímě ty tu mluvíš jako že každej admin tu žačínal ve 20 a všechno uměl ... zkušenosti nemam ale cheatera poznam potřebuju se jen naučit amx příkazy tot vse .. a steam ID nic neřeší.. znám mnoho ns co toho vý o csku víc než kdokoliv jiný takže steam už je jen záležitost peněz ale jinak díky za názor a respektuju ho :))

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    Steam není otázkou peněz, ale otázkou toho jestli musíš krást :D
    Chápu když si někdo stáhne hru aby ji zkusil, ale pak je dobrý podpořit vývojáře tím, že jim těch pár korun dáš za originální hru pokud se ti líbí. Což CS se asi líbí všem co tu hrajou, takže to jsou jen zloději
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    31

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    vždyť mam krabicovou verzi za 500 .. :)) navíc sem nekrad vždy sem si steam koupil až po době kdy se věděl, že to míním hrát

  5. #35
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    68

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    Citovat Původně založeno RamiiiK Zobrazit příspěvky
    vždyť mam krabicovou verzi za 500 .. :)) navíc sem nekrad vždy sem si steam koupil až po době kdy se věděl, že to míním hrát
    Krabicovou verzi za 500 ? můžeš mi prosím říct co sis koupil ? Counter Strike a dvě krávy navrch k tomu ?
    Jinak tvá teorie o ukradeném steamu je směšná,ta výmluva je stará a stejně ji bude psát pořád někdo a někdo do kola(existuje totiž stránka kde ti steam vráti za jeden poslaný email který obsahuje login a steam kod :) Jinak steam id 43 je staré přibližně 3-6 měsíců,nevím to přesně a to by znamenalo že je ti 13? (nebo další trololež?) Oprav mě kdybych to popletl,ale pochopil sem to tak. K žádosti .. sem zvědav jak se to tu ještě vyvine,pak to editnu.

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    31

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    mám ho asi 5 mesicu a je to tim ze sem psal ze je mezitim 4 roky pauza :)) jo a chapu tvoje ze vymluva je smesna ja kdyz sem byl mladej tak sem to nevedel ted si o ten steam zazadam
    :))

  7. #37

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    nate je v pohodě člověk a nejvíc se s nim na tsku kecá..a na serverech bývá v klidu a každýmu se občas stane, že mu to tak trochu "ujede". A ten kdo o sobě tvrdí, že je úplný andílek a nikdy neřekl ani jedno vulgární slovo, tak ten mluví vulgárně dodnes :D

    a ty kecy, že si s tim ukradnutým steamem vymýšlí jsou, s prominutím, p*čovina. Jelikož moc dobře vim, že mu ten steam ukradli.

    A když tu každý bude psát věty typu: "co bysme ho brali, vždyť je to nezkušenej "mladej" klučina, co nikdy nikde admina nedělal." tohle když mu odepíšou na každém portálu, tak nikdy adminem nebude. Každý potřebuje někde získat zkušenosti. A naučit se s amx neni těžké (dělal jsem admina na jednom portálu a "netušil" jsem, co to amx skoro je (neberte to doslovně) a rychle jsem se s amx naučil). A zas tak nezáleží na věku, ale na tom jak na tom je mentálně - což si myslim že je nate úplně v pořádku.

    A né vždy je na maxi (mega pubu 1) admin. Na to, že tam je tolik adminů, moc jich aktivních nebývá. Já osobně jsem pro ANO, sice můj hlas bude mít nulovou hodnotu, ale co....

    ...víc už se k tomu vyjadřovat nebudu, to by z toho byla kur*vská slohovka... nebudu tu plýtvat mým drahoceným časem...

  8. #38
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    31

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    moc děkuju holi fakt potesi :)) a martiii ja to kupoval v JRC ... je to tam dost drahe :)

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    nachytej par cheateru, ktery to maskujou a budem ti verit, ze na to mas


    jinak pracujem s tim co si nam prednesl, kotelna uz neni maly portal, prava na zkousku se nedavaji a na ziskavani zkusenosti asi taky moc ne..

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    muze podvadet ? :D ? :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  11. #41
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    31

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    jak to myslis ridiku :D:D:D

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    radsi si to necham pro sebe :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  13. #43
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    31

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    už zadne nazory ?? :)

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    Čekej na vyjádření Kotla.

  15. #45
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    31

    Re: Žádost o práva na Mega pubu 1

    cekam :))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •