Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 39 z 39

Téma: Horské kolo

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Re: Odpověď: Horské kolo

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    EDIT2: jerry, nápadov tu máš dosť, ale aj tak si kúp čo chceš ty. Lebo ak dáš na niekoho radu a nebude sa ti to páčiť, tak naňho budeš pindať celý čas. Keď si kúpiš ty čo chceš a bude to na hovno, budeš pindať maximílne tak na seba :D
    Šak tak to plánuju rači budu nadávat na svoji blbost než abych nadaval na nějakeho jeba, ktereho v životě neuvidím ..
    Jen je prostě absurdní to jak mě jeden doporučí jedine Kellys druhý zas hlavne né Kellys a v tomhle duchu se to celkově vede..
    Nakopac to posunu tak na 20.únor stejne tedka je tam takové počásí, že daleko nedojedem .. a tím asi zvyhnu aj trošku cenu a rovnu kupím nějake štajlovější blatníky a taháč, at vím kolik najezdím..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #32
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Horské kolo

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Šak tak to plánuju rači budu nadávat na svoji blbost než abych nadaval na nějakeho jeba, ktereho v životě neuvidím ..
    Jen je prostě absurdní to jak mě jeden doporučí jedine Kellys druhý zas hlavne né Kellys a v tomhle duchu se to celkově vede..
    Nakopac to posunu tak na 20.únor stejne tedka je tam takové počásí, že daleko nedojedem .. a tím asi zvyhnu aj trošku cenu a rovnu kupím nějake štajlovější blatníky a taháč, at vím kolik najezdím..
    Od každého výrobcu je niekoľko modelov, ktoré stoja za hovno. Každý potrebuje modely na "prezentáciu" špičkové a lacné šmejdy aby zarobil. Hold to proste tak je. Počkaj kým prídu nové modely a potom buduú staré zas lacnejšie. Uvidíš.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #33
    Nováček Avatar uživatele Toqsic
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    107


    Odpověď: Horské kolo

    Já mám něco podobného jako je tohle:
    Specialized Crosstrail - 10 199,-
    A jsem s ním spokojený.
    Odpružené uzamykatelné vidlice.
    Velikost S,M,L,XL. (Mám 187 cm a velikost L dostačuje.)
    Nevím jestli to ještě platí, ale když jsem kupoval to svoje (cca 3 roky), tak tam byla doživotní záruka na rám pro prvního majitele (u firmy Specialized).
    BARVA

    Ale každej preferuje něco jiného, že? Sto lidí, sto chutí, sto barev.
    Taky je docela dobré se zmínit (možná jsem to přehlídl) v jakém terénu chceš jezdit. Jestli po silnici, po šotolině a štěrku, po lesních cestách, na střídačku (chvilku po silnici, chvilku po lesní cestě), atd.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Horské kolo

    Terén jsem zminoval spíš aby to zvládalo les / polní cesty, ale v plánu mam i nějakou cyklostezku, takže něco univerzalnějšího, ale spíš do hrubšího terénu..
    Žadnej horskej sjezd stím neplánuju..
    Rozhodl jsem se cenu dát teda max 12 000, ale v cenně chcu už mět aj blatník nějakej pěknej a cestu ..
    Furt mě leží na srdíčku ty GT..
    http://www.mojekolo.cz/gt-aggressor-...-black-2014#h1


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Horské kolo

    Ja už nad těma kolama listuju takovej čas a pořád nevím co si vybrat limit je těch 12, ale fakt nevím..
    Nejlepší by bylo kdyby to bylo někde poblíž Hodonína a já se na něj mohl třeba zajet podívat a něco vybrat..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  6. #36
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Horské kolo

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Ja už nad těma kolama listuju takovej čas a pořád nevím co si vybrat limit je těch 12, ale fakt nevím..
    Nejlepší by bylo kdyby to bylo někde poblíž Hodonína a já se na něj mohl třeba zajet podívat a něco vybrat..
    Sak nabehni do hociakej predajne a nech ti to ukazu (kludne aj v inej vybave, ale nech si ho aspon vyskusas, hlavne velkost. Nie je M ako M). Inak k tym radam: ja som ti vysvetlil, preco by som nieco nebral. Ked tu niekto napise "ber to" a ani nenapise preco, tak to je hodnotne jak niektore komenty v ziadosti o prava :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Horské kolo

    Tak nakonec mám doma toto ..
    http://www.mongoose-bikes.cz/2015-kola-tyax-tyaxconp
    Parádně se na něm léta mezi vinohradama a po různem teréně na asfaltu se trošku člověk nadře, ale to nevadí.
    Jedine minus zatím je to že přední odpružení je docela na kole, takže mezí blatníkem a kolem neni moc místa a bahno se tam docela zasekává, ale stačí stím trošku skočit a něco opadá a něco časem ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  8. #38
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Horské kolo

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Tak nakonec mám doma toto ..
    http://www.mongoose-bikes.cz/2015-kola-tyax-tyaxconp
    Parádně se na něm léta mezi vinohradama a po různem teréně na asfaltu se trošku člověk nadře, ale to nevadí.
    Jedine minus zatím je to že přední odpružení je docela na kole, takže mezí blatníkem a kolem neni moc místa a bahno se tam docela zasekává, ale stačí stím trošku skočit a něco opadá a něco časem ..
    Čo som ti hovoril o tých SR Suntour že sú na prd... Ale vymeniť vidlicu po čase nie je problém.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Horské kolo

    Ale zatím moc velky problem to neni, střední blato to nějak odháže co neupadne samo, tak člověk když někde trošku skočí tak to po chvilce hrčení taky odpadne..
    Jinak asi po 3 dnech ježdení když vyjedu nějakej kopec a potom zfrčím nějakej o kousek dál, tak mam tak nafukane v ušach a v očích až to neni pěkné :D
    Momentálně vše šlape jak má, jen ta fyzička mno :D za to kolo nemuže ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •