Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 59

Téma: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    33

    Re: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Foerus nemám důvod si vymýšlet,já tu nežádám o zrušení banu na to prdim tech pár dní nikoho nezabije, jde mi pouze o to co se tu děje a samozřejmě že pokud se s pittbulem znáš tajk asi žádnou negativní zkušenost s ním nemáš, já osobně mám taky pár adminů docela rád a jiní na ně nadávají...Takže chápu i tvůj postoj

    Kotel psal jsem ti že na kotelně hraju radši,jediné o co jde je nějaká spravedlnost,protože pak si hráči jako sobota dělají co chtějí jen proto že maj za zadkem kámoše admina o to jde.
    Naposledy upraveno Zoyer; 21-01-15 v 14:38. Důvod: pouzivej edit / slouceno

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    TAK JO vykašlal bych se na to mužem za to my slyšel si to nemá to cenu se hádat necháme to bejt za par dni mužem hrát a je to :)) stejnak sme takovou reakci mohly čekat jenom me sere to ze kdyz on mluvil sproste nema nic a ja mam za nadavky todle je nefer ale co je admin ma vysoke postaveni na todle uz kaslu pockam az me skonci a kdyz uvidim tyhle hrace budu se jim vyhybat :)

  3. #18
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    O pulnoci tu nejsou lidi, co by to s vama mohli resit, takze ted je zbytecny sem psat cokoliv dalsiho.

  4. #19
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Som snáď jediný čo nechápe tento post alebo ho nechápete viacerý? Prosím o objasnenie.
    Hra sa tu na niakeho mudreho ten Zizi a pise ze to hra neviem ak dlho.. A pritom za zaregistroval na forum iba niekedy teraz... A k tomu na JB som ho tiez napr pred 2 mesiacmi nevidel...(sry za gramatiku pisem cez mobil)

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    tak on nechodil vubec na forko teprve ted to našel

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Největší sranda je že tu chcem řešit co se stalo a on řeší jak dlouho ziza hraje

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    jojo :) tak tak

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Citovat Původně založeno Adolfak Zobrazit příspěvky
    Největší sranda je že tu chcem řešit co se stalo a on řeší jak dlouho ziza hraje
    A co se teda stalo?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24
    Nováček Avatar uživatele S0b0ta
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Panky jako vazne? Pripadas si sam normalni?pridete na server kde urazite waua a koprakeka, dobre okej, zabijaku, tobe se omlouvam pac si jedinej kdo se vyjadroval slusne, takze promin.. Ale k tobe panky? Tvuj chatlog? Psat mi tohle? Vyhrozovat smrdi, ze me postrelis, podriznes a jeste mi flusnes do xichtu nebo co jsi to tam psal?.. Tohle bylo za hranice co muzu snest.. Jeste ke vsemu hazis hracum gunu, aby me zabili.. To me taky pekne nastvalo... Tot vse z me strany.. Omlouvam se vsem, kterych sem se nejak dotknul..

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Britney to nemá cenu už řešit my počkáme až nám skončí ban a je to byl zde ranec lidi co dostal ban neprávem a nic se s tim nedělá to se děje si to přečti celý od začátku ale jak říkam nemá cenu se v tom už dál nějak patlal stejnak se s tim nic neudělá

  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,942

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Nikdo nedostal ban jen tak...
    Zabijak uražel na minulé mapě..
    ty jsi tam dělal bordel.. a taky urážel..
    Ostatní to samé...
    Ještě hlavně.. psal nebo mluvil.. Chci ban vy *** atd..
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Ja přišel na server nikoho sem neurazil ty ses začal plést do věci do kterejch ti nic neni a začal si vyhrožovat že by si náš klan zabanoval od tebe padal taky spousta vulgárních slov pravda já to přiznávám nasral si me ale to je vše a pravda ganu sem mu hodil taky mam za to ban a víš proč sem mu ji hodil páč me to lidi psaly maj te tam plný zuby tolik ohlasu co me prišlo na fb at hrac menem sobota ma taky ban jak ses tam choval ty jako svatoušek to těžko každej máme na tom vinu tak si nehraj na to že ty si jedinej svatej za 2 ja si svuj ban odpikam me to srdíčko netrhá jenom mě štve že ty seš na svobodě neandrtálče

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Citovat Původně založeno Panky Zobrazit příspěvky
    Britney to nemá cenu už řešit my počkáme až nám skončí ban a je to byl zde ranec lidi co dostal ban neprávem a nic se s tim nedělá to se děje si to přečti celý od začátku ale jak říkam nemá cenu se v tom už dál nějak patlal stejnak se s tim nic neudělá
    Ono by se to třeba vyřešilo, kdyby jsi celý thread nezaspamoval sračkama.

  14. #29
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    má se tu mluvit slušně nečet si __::???

  15. #30
    Nováček Avatar uživatele S0b0ta
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Pit bull a hráč sobota ___:::?????

    Ja se tu s tebou navit nebudu, ja jsem vam pouze rekl, ze wau a koprakek to hrajou 2x dele nez vy a ze jim nesahate ani po paty, to sem rekl, na to konto si zacal psat ze sobotu nema nikdo rad a vyhrozovat mi smrti.. Tot vse uz se s tebou nehodlam bavit.. Jak jsem rekl, zabijakovi, zizovi a grandzovi se omlouvam, ale tobe ani nahodou.. To ze ti nekdo pise na fb, to je mi jedno ani tomu neverim :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •